Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Liczba zakażeń spada, a obostrzeń wciąż przybywa. Dlaczego? II ZOBACZ RAPORT PCh24


Odtwórz w YouTube
 

Jacek Ożóg zaprasza na najnowszy Raport PCh24.pl


DATA: 2021-01-08 16:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

dlaczego nie ma strefy żółtej???
1 dzień temu / kasikas
 
@Moon "Dlaczego nas dręczą, dlaczego nam to robią?" Dlatego że nas szczerze nienawidzą, mają też z tego prawdopodobnie niemałe korzyści materialne.
7 dni temu / Nielubiebetonu
 
Jestem zdegustowany niekonsekwentnym postępowaniem rządu w sprawie antykowidowych obostrzeń. Przecież w sytuacji gdy liczba zakażeń spadła poniżej 10 tysięcy na dobę większość Polski powinno być w strefie żółtej! Dlaczego nas dręczą, dlaczego nam to robią?
7 dni temu / Moon
 
Kampania straszenia obywateli rozkręca się. Władza się zorientowała że ludzie są sceptyczni co do szczepionek więc trzeba przykręcić śrubę no bo szczepionki zostały zakupione i trzeba wyjść z twarzą i zbogacić Big Pharma. Nie liczy się Polska i Polacy, liczą się zyski korporacji sponsorujących polityków.
7 dni temu / Maria
 
jak to dlaczego,,,chcą jak najwięcej ludzi wyszczepić,,,a ludzie im nie wierzą,,,przyczyna? bo nie dopuścili do leczenia amantadyny która jest skuteczna! w szpitalach ludzie umierają a mogliby być leczeni amantadyną
8 dni temu / kasikas
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.