DZIŚ JEST:   15   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
 
 
 
 

Liczba aborcji w Detroit jak w trzecim świecie

Liczba aborcji w Detroit jak w trzecim świecie

Upadłe amerykańskie miasto Detroit porównywane jest do krajów Trzeciego Świata pod względem nieudolności rządu, dużej liczby spalonych domów i przestępczości. Okazuje się, że są także inne przyczyny podobieństwa Detroit do krajów trzeciego świata. Mianowicie jest to stan w którym liczba aborcji jest wyjątkowo wysoka. W tym postprzemysłowym mieście aborcją kończy się 31 procent ciąż.


Według ostatnich danych pochodzących z 2012 r. na 18360 ciąż aborcją kończy się 5693. Szczególnie problematycznie przedstawia się sytuacja jeśli weźmiemy pod uwagę czarnoskóre kobiety. W tej grupie odsetek aborcji będzie wynosił 38 procent. Jak powiedziała doktor Susan Schooley z depatramentu medycyny rodzinnej Henry Ford Hospital dane te ukazują obraz gorszy niż w wielu krajach trzeciego świata.


Niektórzy przedstawiciele miejskich szpitali mówią, że jako remedium na ten problem oferują antykoncepcję. Obrońcy życia są oburzeni, że za jedyną nadzieję kobiet uważa się antykoncepcję. Zdaniem Lynn Mills taka polityka stawiania kobiet między aborcją a antykoncepcją jest degradująca. Jej zdaniem świadczy ona o traktowaniu kobiet "jak psy". Detroit słynne ze swojego przemysłu samochodowego było kiedyś jednym z najbogatszych miast w Stanach Zjednoczonych. Jednak nierozważna polityka władz polegająca na zaciąganiu nadmiernych kredytów doprowadziła miasto do bankructwa, które miało miejsce w lipcu 2013 r. Upadła metropolia jest łakomym kąskiem dla nabywców nieruchomości z Chin.Źródło: lifesitenews.com

Mjend


DATA: 2014-05-28 13:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

ano, Chińczycy powoli będą kolonizować Syberię w Azji i Alaskę w Ameryce; jedną i drugą krainę od południa; i wygląda na to, że się im to powiedzie; potrwa to, co prawda, parę ładnych lat, ale jednak;
ponad 5 lat temu / jaro
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.