DZIŚ JEST:   18   MARCA   2019 r.

Św. Edwarda, króla
Św. Cyryla Jerozolimskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jestem Warszawianką, jednak w trakcie wyborów samorządowych będę zagranicą. Wpierw trochę żałowałam, że nie oddam głosu, bo to, co zrobiło PO w Warszawie jest skandaliczne (chociażby tylko afera reprywatyzacyjna), ale czytając coraz więcej informacji o Patryku Jakim, bardzo się cieszę, że nie mam dylematu na kogo głosować :)
6 miesięcy temu / no cóż
 
Mysle, ze to tylko chwyt zeby w warszawce wygrac za duzo tam lewactwa @zorro ma rację
6 miesięcy temu / G
 
Pan Jaki nie ma mojego głosu. Jestem wyborcą PiS.
6 miesięcy temu / aga
 
Legalizacja narkotyków to nie jest lewicowy pogląd.
6 miesięcy temu / ja
 
I dobrze, że teraz, a nie po wyborach. Przynajmniej jaki nie mydli oczu, a elektorat PiS dostał jasną wskazówkę, że ani na PO, ani na PIA głosować nie wolno.
6 miesięcy temu / Dziadek
 
PIS - Postkomuna i Socjalizm
6 miesięcy temu / Oszukany
 
Jaki juz może się pożegnać z moim głosem. Najwyżej nie pójdę na głosowanie bo nie ma na kogo głosować
6 miesięcy temu / Qwerty
 
Tak zgadzam się na premera
6 miesięcy temu / Małgorzaty
 
Jestem betonem chrześcijańskim, ale rządzenie w świecie warszawki musi oprzeć się o wyborców lewicy . To bardzo dobre posunięcie Jakiego. W ten sposób Trzaskowski traci parę punktów w drugiej turze. Nie da się bez libertynow i liberałów wygrać wyborów, a potem, potem będzie można walczyć o wartości chrześcijańskie. Trzeba być jak Judyta, sprytnym, betonowe deklaracje dotrą tylko do tych co i tak będą na niego głosować a to za mało by wyrwać stolicę z łap UbeckoSebeckich mafii.
6 miesięcy temu / Zorrro
 
Np Prawicę Rzeczpospolitej lub Ruch Narodowy
6 miesięcy temu / Man
 
@abc: Szczególnie "dobre" był przyjęcie do realizacji roszczeń żydowskich. Za tym już wszystko poleci na łeb.
6 miesięcy temu / alfi
 
Jeszcze zastanawilem sie na kogo zagłosować i myślałem ze na jakiego. Potem wiem ze na pewno na niego nie zagłosuje. Nigdy w zyciu
6 miesięcy temu / Chris
 
To jaką partię należy poprzeć aby była czysta ideowo?
6 miesięcy temu / aaa
 
Dlaczego tak narzekacie.Tyle dobrego co PiS nie zrobiła dla Narodu Polskiego i Polski żadna partia od 1989r. Jak nie daj Panie Boże jakby dośli do władz PO i Niezależna z PSL to dopiero wam się oczy otworzą z przerażenia
6 miesięcy temu / abc
 
Cała ta zgraja z wiejskiej i eurokołchozu jest do wymiany na polskich patriotów. Inaczej Polskę zaorają dla plemienia okupującego palestynę
6 miesięcy temu / irtur
 
Katolik nie może głosować na Jakiego - in vitro to zbrodnia, a wciskanie ludziom homopropagandy jest świństwem.
6 miesięcy temu / Orzeszek
 
Czyż p. Jaki nie obiecywał wprowadzenia in vitro? No to skąd to zdziwienie?
6 miesięcy temu / ma
 
"Agenda 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju" kłania się nisko tym, którzy nie rozumieją dlaczego Panowie się dogadali. Warto się zapoznać i wiedzieć co nas czeka. Rząd włąśnie realizuje wszystkie jej postanowienia.
6 miesięcy temu / PM
 
Wyborcy PIS tego co nazywają się dobra zmiana dla mnie to żaden PIS on się skończył to jest teraz w czystej postaci UW PO czyli lewica wiec nie dziwcie się ze Patryk Jaki juz im zapowiedział ze będzie dalej dofinansowywał invitro teraz bierze sobie do pomocy lewaka no cóż Warszawiacy nie głosujcie na niego podziękujcie mu juz w 1rundzie a tak patrząc na PIS to w samorządach w całej Polsce jest w rożnych konfiguracjach wcale nie zadko z komuchami czy ZSL owcami współczuje sobie i wszystkim wyborca PIS na kogo będziemy głosować bo oni nas trochę szantażują nie mamy na kogo glosowac
6 miesięcy temu / Kazimierz
 
Dla wygranej gotów jest zaprzedać duszę diabłu. Brrrr....
6 miesięcy temu / przerażona
 
którykolwiek wygra, wybory i tak będą wygrane, taką przygotowali alternatywę
6 miesięcy temu / darek
 
czy naprawdę trzeba chodzić na ten masoński wynalazek - wybory...? ba! czy wypada na nie chodzić...?
6 miesięcy temu / tereferek
 
Patryk Nijaki w zasadzie niczym nie różni się od Trzaskowskiego. Oboje zrobią miasto tęczowe i kolorowe, tylko w różnym tempie i posługując się różną retoryką.
6 miesięcy temu / Johanka
 
Trzaskowski lub Jaki. Wybor miedzy zlem a mniejszym zlem.zlo jest zlem. Wybieram dobro.jesli dobro nie jest jedna z opcji do wyboru to nie wybieram.koniec kompromisow.
6 miesięcy temu / emk
 
Jaki się zbłaźnił!
6 miesięcy temu / Nijaka
 
oba lewaki się dogadały...
6 miesięcy temu / prawość
 
Jaki upadek moralny !Czyżby już tylko mała garstka ludzi pozostała z kręgosłupem zasad chrześcijanskich? Czy, aby wygrać wybory trzeba popierać aborcję ,eutanazję i inne obrzydlistwa ?
6 miesięcy temu / gość
 
Nie podoba mi sie wybór Jakiego, ale jesli dzieki Guziałowi zwycięży w W-wie, to rozumiem tą decyzję. oburzeni winni pamietać, że prezydentem pozostanie Jaki, a nie Guział, i że zawsze będzie mógł go zdymisjonować, gdy zrobi sie zbyt samodzielny; lub ponosic konsekwencje działania Guziała. Warszawski ratusz to stajnia Augiasza; wszystkiego nie można zrobic od razu. Gdy sie chce wszystko, albo nic, w polityce można zostać z niczym. A czy zwyciestwo Trzaskowskiego nie dałoby przewagi homolobby?
6 miesięcy temu / acton
 
Jako katolik byłem i będę za Jakim na prezydenta !
6 miesięcy temu / wierny
 
Oto co sie dzieje z człowiekiem jak wyweszy koryto.
6 miesięcy temu / dno!!!!!
 
Jest do wyboru albo nie miec stolicy albo miec jakiś wpływ choc nie we wszystkim. Trudna to sztuka ale niestety konieczna w Warszawie. Uważam jednak że o ile taki Guział popierałby i uczestniczył w homoorganizacjach to Jaki winien stac po drugiej stronie. Dlaczego? Po to aby było powszechnie wiadome ze sa rózne poglady a nie tylko jeden zwycięski lewicowy jak było dotychczas. Tak więc pytanie czy da sie organizowac manifestacje lewicowe oraz prawicowe narodowe chrzescijańskie bez wzajemnego zakłócania? To byłby ciekawy eksperyment bo dotychczas lewica zawsze brała wszystko.
6 miesięcy temu / Jan
 
Jeżeli PiS tak bardzo odwołuje się do Sanacji przed wojna, to trzeba pamiętać, że ugrupowanie to wprowadziło w Polsce aborcję jako drugi kraj w świecie po Rosji Sowieckiej, Kościół Katolicki był traktowany instrumentalnie, warto tu wspomnieć słynna sprawę przeniesienia przez kardynala Sapiechę ciała Pisludskiego do krypty pod Wieżą Srebrnych Dzwonów. Wściekłość ówczesnych elit była ogromna. Rozwiązłość ówczesnych elit, ogromny udział masonerii we władzach ówczesnej Polski. Dlatego mowiwnie, że PiS to partia konserwatywna jest wielkim kłamstwem i nieporozumieniem.
6 miesięcy temu / Krakusik
 
Byt określa świadomość - to Marks. Cel uświęca środki - to Machiavelli. Unikajcie wszystkiego co miałoby tylko pozory zła - to Św.Paweł. Cóż jeszcze dodać? Może to,że we Włoszech premierem jest mało wyrazisty Conte, a de facto politykę tworzy wicepremier (porządny!) Salvini. Więc sytuacja robi się ciekawa...
6 miesięcy temu / gość
 
Boję się o Polskę, przetrwała tyle okupacji, totalitaryzmów, napaści i dyktatury a daje się gotować jak żaba na wolnym ogniu :(
6 miesięcy temu / qlnick
 
Pan Patryk Jaki przegra wybory.
6 miesięcy temu / cichy
 
To policzek dla wyborców konserwatywnych, którzy chcą poszanowania tradycyjnych wartości i normalności. Pan Jaki powinien przemyśleć tę decyzję
6 miesięcy temu / Toni
 
Tata roku daje czadu. Czy pan Jaki wiedział cokolwiek o nieprawidłowościach w warszawskim ratuszu zanim zaczął się medialnie lansować w komisji sledczej? Jeśli tak to mamy do czynienia z przestępstwem ponieważ powinien powiadomić organa ścigania. Można domniemywać że coś jednak wiedział a więc zataił albo wręcz mataczył. Może niech sam się wypowie?
6 miesięcy temu / Dariusz
 
Wszystkie ryje do koryta.
6 miesięcy temu / Kola
 
Czy rządzą władzy tak go oślepiła? Czy kwestie moralności w życiu publicznym ma tak bardzo w nie poszanowaniu? Straszna perspektywa, jeśli mają rządzić kolejne lata!
6 miesięcy temu / M
 
Postawię tylko pytanie: dlaczego na ten homoskręt PiSu i koalicjantów godzi się Jarosław Kaczyński? Dlaczego nie przywoła Jakiego do pionu, skoro to nie pierwszy taki eksces w jego zapowiedziach co do polityki społecznej i obyczajowości?
6 miesięcy temu / M
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.