Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Lewicowy sen o mieście. Koszmar dla mieszkańców! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

O miastach „nie dla mieszkańców”, Kościele w USA i języku „Gazety Wyborczej” rozmawiają Jacek Ożóg i Łukasz Karpiel.


DATA: 2019-08-13 18:42:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nienawistny, bezsensowny bełkot. A mieszkańcom to pasuje.
ponad 1 rok temu / Antek
 
Smutni panowie.
ponad 1 rok temu / Karola
 
Drodzy Panowie. Te "zaniedbane" kwietne łąki wyglądają znacznie lepiej, niż koszone prawie przy samej ziemi trawniki, z których po takich upałach, jakie były ostatnio, zostaje tylko rżysko wysuszonej słomy z prześwitującymi spod niej "łysinami" suchego piachu i popękanej ziemi. A kleszcze i tak będą. Może drzewa też trzeba wyciąć, bo może z nich spaść kleszcz, wprost za kołnierz jednego lub drugiego Pana Redaktora? Panowie chyba tych kwietnych łąk na oczy nie widzieli, skoro tak bezsensownie je krytykujecie. Są o wiele estetyczniejsze i trwalsze niż te klepiska i ścierniska zwane szumnie trawnikami, a poza tym pochłaniają zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu.
ponad 1 rok temu / Kasper
 
Panowie zdecydowanie nie doceniacie przeciwnika, obserwujemy podrzucenie na utrzymanie polskim podatnikom "aktywistów" . Spacer za 100 000 oznacza, że "aktywista" skasuje 100 000 pln za zorganizowanie spacerów , czy sie one odbędą tego nie wie nikt. Za rok znowu będzie budżet obywatelski i znów będzie pomysł za 100 000 pln i znów pan "aktywista" będzie mógł przetrwać następny rok i spokojnie poświęcać swój czas na bałamucenie naszych dzieci.
ponad 1 rok temu / Pejot
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.