DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


"Biada wam, gdy wszyscy ludzie chwalić was będą. Tak samo bowiem przodkowie ich czynili fałszywym prorokom." Łk 6,26.
2 miesiące temu / Jerry
 
masoneria! demonizm!
2 miesiące temu / radko
 
Brawo Papież Franciszek!
2 miesiące temu / Maciek
 
Cd.... I pewne zobowiązanie Wobec innych staje przed obliczem Boga pozwala się prowadzić Chrystusowi, który będąc bogatym dla nas stał się ubogi por. 2 Kor 8,9. Wewnętrzna wolność to warunek przezwyciężenia zepsucia i chciwości które niszczą dzisiaj świat; taką wolność można zyskać tylko wówczas gdy Bóg staje się naszym bogactwem; można ją zyskać tylko poprzez cierpliwe podejmowanie codziennych wyrzeczeń dzięki którym staje się ona prawdziwą wolnością. W Niedzielę Palmową głosimy chwałę Jezusa - króla który wskazuje nam drogę do tegocelu. Prosimy go, aby zabrał nas ze sobą na tę drogę.?
2 miesiące temu / Panibieda
 
Może należałoby przypomnieć prezydentowi Meksyku co my Katolicy rozumiemy przez ubóstwo a o czym pięknie powiedział Benedykt XVI w Niedzielę Palmową 2006 roku ?Ubóstwo w sensie anawim Izraela - ludzi wierzących i pokornych, których widzimy przy Jezusie - a więc perspektywy pierwszego Błogosławieństwa z kazania na Górze. Człowiek może być materialnie ubogi ale w sercu mieć rządzę materialnego bogactwa i władzy jaką daje bogactwo właśnie ten fakt, że ogarnia go zawiść i chciwość dowodzi, że serce należy do bogaczy. Chcę innego podziału bogactwo ale po to żeby sam mógł zająć miejsce bogaczy. Ubóstwo w sensie jaki nadaje mu Jezus i prorocy, Oznacza przede wszystkim wewnętrzna wolność od żądzy posiadania i od obsesji władzy. Chodzi o coś znacznie więcej niż po prostu nowy podział Boga który dotyczyłby tylko sfery materialnej i mógłby wręcz uczynić serca twardszymi. Chodzi przede wszystkim o oczyszczenie serca dzięki któremu człowiek uznaje że posiadanie to odpowiedzialność
2 miesiące temu / Panibieda
 
Swój do swego po swoje.
2 miesiące temu / Tyle
 
Meksyk to przykład choroby KK a raczej jego hierarchów. Meksyk katolicki a rządzą wrogowie kościoła. Czy to jest naturalne i normalne to chore. KK musi wrócić do korzeni i stać się kosciołem walczącym a nie strachliwym.
2 miesiące temu / Czesław
 
Fajnie, że chwali papieża Franciszka. Może chociaż posłucha co papież ma do powiedzenia w kwestii aborcji.
2 miesiące temu / trooper
 
Gdzie by teraz Polska była, gdyby komuchy chwaliły w ten sam sposób Sapiehę, Hlonda, Wyszyńskiego, Popiełuszkę, Wojtyłę, Niedzielaka ect
2 miesiące temu / Arven
 
Kiedy ktos mowi prawde nie wolno zaprzeczac. Franciszek jest pierwszrzednym przywodca swiatowym. Problem polega na tym, ze nie takie jest jego zadanie i powolanie. Przyznajmy racje lewactwu, kiedy ja ma i placzmy nad tym pierwszorzednym, ze nie jest Chrystusa tylko swiata!
2 miesiące temu / Trad
 
Chwali, bo chce przykryć swoje łajdactwa.
2 miesiące temu / Ryś
 
Czy ten mętlik w głowie dotyczący Franciszka jest celowym działaniem szatana, czy faktycznie Franciszek bardziej służy światu niż Bogu? Co tu jest grane?
2 miesiące temu / Polka
 
Pochwała z ust takiego człowieka jest porażająca!
2 miesiące temu / Jan
 
Nie ma danych ale są fakty!
2 miesiące temu / DNA
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.