Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   MARCA   2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu
Św. Katarzyny Szwedzkiej
Bł. Szymona Łukacza, męczennika
 
 
 
 

Lewicowy dziennik straszy: zakaz aborcji eugenicznej zniszczy życie Polaków


Redakcja z ulicy Czerskiej ubolewa nad losem rodziców, którzy mają być terroryzowani przez Państwo Polskie perspektywą zakazu aborcji eugenicznej. Dziennik Adama Michnika daje do zrozumienia, że narodziny chorego dziecka to problem, który może złamać kariery i przysporzyć niemożliwych do przezwyciężenia trudności.

 

 


DATA: 2018-01-19 16:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Musimy przyjąć jakąś zasadę i się jej trzymać. Jeżeli poprzemy aborcję to za parę lat nasze dzieci poprą naszą eutanazję na życzenie. Nie koniecznie na życzenie nas samych ale może naszej rodziny. Gdy staniemy się ciężarem dla robiących kariery naszych dzieci, porzucą nas tak jak dokonają aborcji na chorym dziecku. Czy na prawdę trudno jest zauważyć że te nowe liberalne prawa są tworzone specjalnie dla nas (robotników) tu na dole. Bogaci ludzie z wyższych sfer nie podadzą swoim rodzicom "pigułki zejścia". Będą ich pielęgnować aż do samego końca. Głoszone przez lewicę prawa wolnościowe zostały stworzone żeby ludzie na których pracujemy, mogli łatwo się nas pozbyć kiedy się zużyjemy. Po co leczyć robotnika jeśli można wziąć następnego młodszego zdrowego. Ludzi na świecie jest dużo. Wartość życia ludzkiego zmalała bardzo, odkąd automatyzacja szaleje w przedsiębiorstwach. Panom tego świata nie potrzebna jest tak duża populacja robotników. Więc umiejętnie ją zmniejszają
ponad 1 rok temu / vade
 
Jestem zdecydowaną przeciwniczką aborcji. Ale nie ma co udawać! Urodzenie ciężko chorego czy niepełnosprawnego dziecka to dramat. Rodziny się rozpadają (ojcowie odchodzą), znajomi się odsuwają. Matki ze względu na opiekę nad dzieckiem nie mogą podjąć pracy i popadają w nędzę. Popadają w depresję nieustannie, dzień i noc obcując z cierpieniem swojego dziecka i będąc wobec niego bezradną. Oczywiście to nie reguła ale statystycznie tak jest często. Nie każdy ma tyle szczęcia jak Pani Kaja Godek mająca wsparcie męża i środowiska i środki materialne by rehabilitować dziecko. Nie każdemu też rodzi się dziecko niepełnosprawne w stopniu lekkim tak jak jej. To o czym pisałam to nie są argumenty za aborcją oczywiście. Ale taka jest prawda. Dla wielu osób urodzenke głęboko chorego lub niepełnosprawnego dziecka to zniszczone życie osobiste, brak życia zawodowego, ubóstwo czy wręcz nędza, izolacja społeczna. I akurat w tym zakresie GW ma rację.
ponad 1 rok temu / jagódka
 
Nie zawsze gdy dziecko płacze trzeba spełniać jego życzenia.
ponad 1 rok temu / normal
 
Smutna rzeczywistość. To co teraz się dzieje pokazuje dobitnie dokąd zmierza ten świat.
ponad 1 rok temu / Krzysztof
 
No pewnie... Kariera wazniejsza od życia dziecka. To jest straszne!
ponad 1 rok temu / Ela
 
Strach przed życiem...
ponad 1 rok temu / Gekon
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.