DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Lewicowy atak na rodzinę! Poseł z list SLD zapowiada złożenie projektu o homomałżeństwach, a to nie koniec

Lewicowy atak na rodzinę! Poseł z list SLD zapowiada złożenie projektu o homomałżeństwach, a to nie koniec
Krzysztof Gawkowski. Fot.: RMF FM

Osoby wybrane na posłów IX kadencji Sejmu RP jeszcze nie złożyły przysięgi, a przedstawiciel Lewicy już zapowiedział, że politycy tej formacji na jednym z pierwszych posiedzeń złożą projekt ustawy o związkach partnerskich i „małżeństwach” homoseksualnych. Mówił o tym w czwartek na antenie RMF FM Krzysztof Gawkowski z Wiosny Roberta Biedronia.

 

Polityk dał do zrozumienia, że na tym się nie skończy, ponieważ priorytetem jego ugrupowania jest wprowadzenie jak największej liczby prohomoseksualnych inicjatyw z adopcją dzieci przez tzw. pary jednopłciowe włącznie!

 

Gawkowski, zapytany przez red. Roberta Mazurka kiedy Lewica złoży w Sejmie projekt ustawy o związkach partnerskich, odpowiedział: „To jest jedna z pierwszych ustaw, które będziemy składali. Myślę, że na pierwszym albo drugim posiedzeniu Sejmu”. Dodał, że projekt będzie zakładał przede wszystkim to, żeby osoby homoseksualne w Polsce mogły zawierać związki „małżeńskie”.

 

Polityk stwierdził, że propozycje Lewicy dotyczące związków partnerskich i jednopłciowych „małżeństw” to efekt braku regulacji prawnych w Polsce w tej sprawie. – Dzisiaj nie można po sobie dziedziczyć – powiedział.

 

Zapytany, jak Lewice chce pogodzić projekt swojej ustawy z Konstytucją RP, Gawkowski odpowiedział: „Pyta mnie pan redaktor, jakie ustawy złożymy. A to jest zdecydowanie inne, czy uda nam się je przeforsować. Przecież ja zdaję sobie sprawę, nie jestem może tutaj nowy, ale wiem jedno – na pewno w parlamencie trzeba mieć większość. Dopóki Lewica nie ma jej, nie uda się. Ale uda się w przyszłości”.

 

Pierwsze posiedzenia Sejmu RP IX kadencji będą więc papierkiem lakmusowym dla wszystkich posłów, którzy deklarują się jako katolicy. To od ich głosów będzie zależało, czy Polska pójdzie drogą wyznaczoną przez „postępowy” Zachód, czy też pozostanie przynajmniej w tej kwestii wierna Ewangelii i nauce Kościoła katolickiego.

 

 

Źródło: rmf24.pl

TK

 

 


DATA: 2019-10-17 13:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Obywatel Krzysztof Gawkowski zanim zacznie pisać ustawy to dobrze by było aby się dokształcił. Konstytucja RP, Rozdział 1, Art. 18: ?Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.? Obawiam się jednak, że proces edukacji dla Obywatela Krzysztofa Gawkowskiego jest nieosiągalny bo jest on sprzeczny z Jego Obywatelskimi przekonaniami. Wyznawcy Markas, Engelsa i Lenina nie szanują prawa naturalnego tak samo jak nie szanują obowiązującego prawa w Polsce. Za Unijną i Rządową kasę promują gender, pedofilię, ginącą plenetę ziemię, eutanazję, zabijanie nienarodzonych dzieci itd. Pytanie jest tylko jedno czy Obywatel Krzysztof jest komunistą czy bolszewikiem?
8 miesięcy temu / Robi
 
Konstytucja!!!
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
A prezes ma kota , lewaka . No to dobra zmiana .
8 miesięcy temu / paulus
 
Ledwo SLD weszło do sejmu i już gadają bzdury w mediach.
8 miesięcy temu / lukasz
 
c.d Dyrekcja ze szkoły podstawowej nr 7 w Poznaniu, w dniu dzisiejszym, odwołała akcję ,,dzień spódniczki" W samej akcji jest wiele niewiadomych. Najpierw media informowały, że akcję zainicjowała jedna z nauczycielek szkoły, a jakiś czas później, gdy rozpoczęła się siara, dyrekcja szkoły sprostowała, że była to inicjatywa..... ,,Rady uczniów". Jeżeli do tych informacji dodamy, że prezydentem Poznania jest ,,tęczowy Jasiek", to można przyjąć, że dyrekcja szkoły podstawowej nr7 w Poznaniu, z jakiś POwodów, chciała zasłużyć na przychylność ,,Jaśka". Tego samego ,,Jaśka", którego żona otrzymała w minionych wyborach mandat do sejmu. A to, że rzucała Qrwami w miejscach publicznych, w obecności dzieci i to, że dla Miasta Poznania nigdy nic dobrego nie zrobiła, ...A czy to jest ważne? Ważne jest to, ABY NASZYM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.
8 miesięcy temu / Airam.
 
c.d. 24 X w Poznaniu dzieci ze szkoły podstawowej nr 7, również chłopcy, a może o nich właśnie chodzi, mają przyjść do szkoły w spódniczkach. Będzie obchodzony ,,dzień spódniczki". Dyrekcja zapewnia, że chłopcy, którzy w tym dniu przyjdą do szkoły w spódniczkach nie będą w tym dniu odpytywani. Ja w tym miejscu zapytam tęczowego prezydenta Jaśkowiaka, kiedy będzie w szkołach podstawowych zorganizowany ,,dzień stringów" czy ,,dzień biustonoszy".
8 miesięcy temu / Airam
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.