Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   KWIETNIA   2020 r.

Św. Franciszka z Pauli
Św. Marii Egipcjanki
 
 
 
 

Lewicowa łaska na tęczowym koniu jeździ. Przypadek ks. Prusaka [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Wykład ks. Prusaka „homofobiczny”? Lewicowa wojna w rodzinie trwa w najlepsze. Lewica, Razem oraz „tęczowi” w sporze o popularnego jezuitę. Dlaczego warto się temu przyglądać i uważnie słuchać? O tym w Przeglądzie Prasy PCh24TV. Ponadto: komu żal majora-profesora Baumana i co słychać w Rosji Putina? Jacek Ożóg zaprasza! Rozmawiają Krystian Kratiuk i Łukasz Karpiel.


DATA: 2020-02-01 10:19:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zobaczcie z kim z elity krakówka zadaje się ten ksiądz - wcześniej z tym samym osobnikiem zadawał się ówczesny ks. Obirek. Ks. Prusak idzie śladem Obirka. Cóż, kto z kim przestaje...
2 miesiące temu / Marek
 
Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej/LGBT niepotrzebne skreślić, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa/LGBT niepotrzebne skreślić odrąbie.
2 miesiące temu / Cyrankiewicz
 
Biedaczek.
2 miesiące temu / Stan
 
A Ignacy patrzy...
2 miesiące temu / Kasandra
 
jojki, jojki ilu to falszywcow na tym naszym swiecie. Czlowiek nie wie sam z kim rozmawia. Jak walczyc z czerwona zaraza? ANTYbiotykiem!
2 miesiące temu / pan doktor.
 
Mam dość tych "postępowych" księzyków!
2 miesiące temu / Zbigniew
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.