DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Lewica „zapisuje” rotmistrza Pileckiego do Antify. Prowokacja czy…?

Lewica „zapisuje” rotmistrza Pileckiego do Antify. Prowokacja czy…?
Fot. Wikimedia Commons

Skrajnie lewicowa Partia Razem nie ceni chyba zbytnio historycznej wiedzy swych zwolenników, gdyż publikując grafikę w obronie demolujących amerykańskie miasta terrorystów z Antify posłużyła się między innymi wizerunkami… rotmistrza Witolda Pileckiego i Ireny Sendlerowej.

 

Jeśli aktywiści Razem chcieli „zapisać” do swojego obozu jednego z najwybitniejszych Polaków XX wieku dlatego, że podczas II wojny walczył przeciwko „nazistom”, to potraktowali postać Witolda Pileckiego niezwykle wybiórczo. Zginął on przecież kilka lat później z rąk komunistów, po uprzednich bestialskich torturach, w zestawieniu z którymi sam bohater cierpienia doznane w obozie Auschwitz nazwał… igraszką.

 

Być może jednak ludzie Zandberga posłużyli się prowokacją – jeśli tak to wyjątkowo marną.

Najbardziej prawdopodobne, że chcąc bronić „antifiarzy” argumentem „z autorytetu” doszli do wniosku, że w katalogu własnych bohaterów nie posiadają nikogo, kto mógłby kojarzyć się Polakom w pozytywny sposób.

 

Lewicowcy znad Wisły najwyraźniej liczą na pozyskanie zwolenników spośród osób żyjących w informacyjnej „bańce” i czerpiących informacje o wydarzeniach za Oceanem z lewicowo-liberalnego głównego nurtu. Z pewnością się przeliczą. O wątpliwych dokonaniach Antify – rozbojach, dewastacjach, niezwykłej brutalności, nawet wobec kobiet i niepełnosprawnych – dzięki mediom społecznościowym oraz zorientowanym bardziej na prawo jest już wystarczająco głośno.

 

Spadkobiercy RAF zasłaniający swój bandytyzm rzekomą obroną czarnoskórych nie mogą liczyć, poza skrajnie czerwonym marginesem, na społeczne poparcie.

 

Kilka dni temu „strzeliła sobie w stopę” wyrażając poparcie dla bojówkarskiej organizacji także poseł Anna Maria Żukowska, rzecznik Lewicy. Kolejny przedwyborczy samobój…

 

 

 

 

Źródło: Twitter, Facebook

RoM

 

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-06-03 20:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Skoro zapisali do antify to niech polecą emerytowanym bojowcom wskazanie miejsca pochówku. Zbudują pomnik. Będziemy całym narodem mogli odbić naszego raz na zawsze. Samotny walczył za nas, teraz my moglibyśmy walczyć za niego.
1 miesiąc temu / Marceli
 
Zgadza się antifa znaczy przeciw faszyzmowi. Rozumianemu jako ten faszyzm hitlerowski, wielkie zło itd. Faszyzm i komunizm od zawsze są wielkimi rywalami. Niczym na ringu dwaj rywale z tej samej kategorii socjalizmu. Problem w tym czy właściwie oni rozpoznają gdzie się faszyzm rozwija jeśli się takowy rozwija bo napewno nie wśród chrześcijan.
1 miesiąc temu / brmn
 
Odwaga! Ta akcja z tym obozem...
1 miesiąc temu / Paweł K.
 
Dlaczego 'czarnoskórych' skoro 'białych'? To jakaś nowomowa?
1 miesiąc temu / wojtekk7
 
Może taki Patron ich zmieni?
1 miesiąc temu / Ryś
 
Po głosowaniu na Bosaka wyjdzie Trzaskowski.
1 miesiąc temu / Ryś
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.