DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Rządy PIS ?z pogwałceniem podstawowych wolności obywatelskich i instytucji państwa?. Jakoś nie zauważyłem gwałtu na swoich wolnościach obywatelskich, a jestem na to wyczulony, w ostatnich 5 latach. Czego nie mogę powiedzieć o rządach PO, SLD, PSL itp. Niestety, Duda ze swoimi wadami i zaletami to i tak jedyna w tej chwili szansa na powstrzymanie tęczowej rewolucji przynajmniej przez kilka lat. I na tym polega zasadnicza różnica między Dudą a Trzaskowskim. Obecna postawa Konfederacji jest skrajnie partyjna, a nie państwowa niech tam Trzaskowski wprowadzi małżeństwa homoseksualne, byle nam wzrosło poparcie z 7 do 14%.
1 dzień temu / Quad74
 
Ja nawet nie biorę pod uwagę wszystkichn tych pomocy jak to zwą socjalistycznych. Mnie interesuje POLSKA KATOLICKA a to prezentuje prezydent Andrzej Duda. to jak pięknie mówił o żołnierzach wyklętych wogóle ma ogromną wiedzę historyczną i nie tylko. Wszysci ci którzy go bezczelnie krytykuja sa PO prostu zazdrośni albo już nie wiem o co wam chodzi
1 dzień temu / helena
 
@ S.H. Mniejsze zło wybierałem przez ostatnie 30 lat. Za stary jestem, żeby dalej w to brnąć. Tym bardziej, że PAD nie ma dla mnie jako obywatela żadnej propozycji. Nie mieszczę się w programach socjalnych, podobnie jak moje studiujące dzieci, nie interesuje mnie rozdawnictwo i psucie prawa. Nie chcę nic od Państwa, ale też oczekuję, że nie będzie grabiło mnie i mojej rodziny. W kwestiach zasadniczych obserwuję cyniczną grę z ochroną życia, gender i Stop 447. Rewolucja neomarksistowska postępuje, a że wolniej, taka widocznie jest mądrość etapu. Jako obywatel mam prawo oddać głos na kogo chcę bez tłumaczenia się. Mogę także odmówić poparcia. Wystawiam rachunek za cynizm, hipokryzję, obłudę i kamstwo oraz socjalizm z odbudową peerelu, który rozmontowywałem. Wiem, czym kończy się socjalizm: kryzysem gospodarczym, społecznym i politycznym. Niech piwo piją ci, którzy je nawarzyli. Zostaję w domu lub oddam głos nieważny. Kropka.
1 dzień temu / katolik
 
@katolik dał właśnie odpowiedź na pytanie, dlaczego los/historia/polityka wciąż nas kopie w... sami wiecie, w co. Nie pasuje mu żadna z opcji, które wciąż jeszcze mamy do wyboru na scenie politycznej, więc zostanie w domu albo odda głos nieważny. Tak niestety myśli i postępuje wielu ludzi - uczciwych wprawdzie, ale naprawdę niezbyt bystrych! Bo jeśli nie ma kandydata pasującego nam idealnie, należy poprzeć tego, kto NAJMNIEJ NAS BRZYDZI! Aby przypadkiem nie wygrał ten, który brzydzi nas tak, że mamy torsje na sam jego widok! Przecież i tak kogoś wybiorą! Owszem, jest to subiektywny wybór mniejszego zła, co się wielu nie podoba, bo zło, to zło. OK - ale jednocześnie jest to ZABLOKOWANIE ZŁA WIĘKSZEGO! Dla kogoś kto nie chce być bierną owcą pędzoną do rzeźni - to jest DOBRY WYBÓR spośród opcji niedobrych i bardzo złych! Nie wiem tylko, dlaczego to przerasta możliwości umysłowe niektórych ludzi. Przecież to elementarne, drogi Watsonie!
2 dni temu / S.H.
 
Tak, tak, niech Konfederacja robi focha na kandydaturę Dudy. Wygra Trzaskowski, to przynajmniej Konfederacja wzmocni się i "nabierze wiatru w żagle" na pozycji malkontenta i pernamentnego opozycjonisty w walce o szczytne idee, które ciągle pozostaną tylko na etapie idei i haseł, czyli idąc za tytułem , na etapie "pobożnych , ale życzeń". Czy Wy chcecie walczyć o życie nienarodzonych z Trzaskowskim w roli prezydenta ?
2 dni temu / nikt
 
Zostanę w domu, albo oddam głos nieważny. Precz z łże-liberałami z LGBTRTVAGD! Precz z łże-konserwatystami! Precz z komuną!
2 dni temu / katolik
 
a ja bym nazwał to dosadnie, co za ich plecami się kryje, ano walka między POBOŻNĄ MASONERIĄ, a BEZBOŻNĄ MASONERIĄ. Bosak trafnie nazwał tych dwóch kandydatów jako fałszywego przyjaciela DUDĘ i jawnego wroga TRZASKOWSKIEGO. Znaki mówią nam, że 100 lat cudu nad Wisłą ukazuje nam nawałę rewolucji bolszewickiej spod znaku Sorosa, a więc LGBT, black lives.., gender, masoneria itd to reprezentuje Trzaskowski, ogólnie trend ten nazywa się jawnym SATANIZMEM, czyli Obama, Trudeau itd. Natomiast DUDA, który dał się zwieść, będzie dozwalał na wewnętrzne niszczenie od wewnątrz Polski, bo jak się rzecze raz łyknięte kłamstwo, otwiera małą szczelinkę do wyłomu, a więc Judaszowe finanse od Gatesa, czyli programy 5G, szczepionki, inwestycje Microsoftu, Google służą NIEWOLI, cenzurze i oddanie się pod dyspozycje Faraona, a więc antychrysta. Wszystkie działania tzw gowinowców niszczenie edukacji, oraz tresowanie Kościoła za pomocą PLANdemii covid, ukazuje synagogalne zaślepienie.
2 dni temu / axe
 
"Duda hołduje szkodliwym socjalistycznym programom obecnego rządu a także rządom z pogwałceniem podstawowych wolności obywatelskich i instytucji państwa" Panie autor jak panu zaszkodziła pomoc rodzinom,albo głodującym emerytom.I o jakiej wolności mówicie towarzyszu i jakie instytucje prawica zjednoczona w dodatku,gwałciła.Czy to przypadkiem sądy nie gwałcą naszej wolności?Nie tak dawno sędzina stwierdziła,że Trzaskowski może kłamać,bo robi to w dobrej wierze i nawet nie musi przepraszać. Czy naprawdę nie widzi pan różnicy miedzy dawaniem potrzebującym a okradaniem ich? Czy naprawdę nie widzi pan "czyja polityka bardziej nam zaszkodzi"? I czy to jest naprawdę tragiczny wybór? Każdy wybór to wybór miedzy dobrem a złem. Patrzą,a nie widza,słuchają,a nie słyszą i piszą bzdury. Katolicka nauka społeczna,a socjalizm to nie to samo panie autor,to nie jest pobożny socjalizm.
3 dni temu / Tomas
 
Smutne, że tacy jak @Adam sieją na tym forum opinie godne może lewaków z Antify albo prymitywów z BLM, ale nie człowieka myślącego! To socjalizm jest złem wcielonym - w każdej postaci! Czy to brunatny - narodowy, czy czerwony - bolszewicki, czy tęczowy - współczesny! Wytępienie lewactwa, a zwłaszcza jego sponsorów, jest w XXI wieku największym wyzwaniem dla gatunku ludzkiego!
3 dni temu / Banzai!
 
Z LGBT sobie poradzimy, z kontynuacją narodowo socjalistycznej partii PiS może być gorzej. Dzieciom w domu można zawsze przekazać swoje wartości, odmówić płacenia podatków i finansowania patologii się nie da, dlatego Traskowski czy PO to mniejsze zło. Naprawdę miałem nadzieję na wybór między Dudą a Hołownią. :
3 dni temu / Adam
 
@Klasyk - Napisałeś krótko i bardzo celnie. Oczywiście, że tak! Ale co wynika z komentarzy? Zniechęcenie, bo "jedni są warci drugich", oczekiwanie Apokalipsy - który to już raz od epidemii Czarnej Śmierci w XIV wieku?, albo wezwania p. Godek w stylu kamikadze: wszystko albo nic! W Watykanie miota się pomiędzy sprzecznymi racjami pewien jezuita usiłujący pogodzić ogień z wodą. Tymczasem lewactwo, zgodnie z mrocznymi planami A. Spinellego i H. Marcuse, systematycznie kontynuuje swój ponury "marsz przez instytucje", po kolei je zawłaszczając i wprowadzając swój zamordyzm ideologiczny. Rozsądnych ludzi mało kto słucha...
3 dni temu / Na puszczy
 
Rozczarowanie Bosakiem. Są sprawy negocjowalne i nienegocjowalne. Zdecydowana większość postulatów T. godzi w te nienegocjowalne aborcja, promocja związków jednopłciowych itd a on nie chce powiedzieć w imię jakichś doraźnych politycznych kalkulacji, że popiera obecnego Prezydenta. Do autora artykułu, niech poczyta sobie o powszechnym przeznaczeniu dóbr i o sprawiedliwości społecznej.
3 dni temu / j.s.
 
Socjaliści odnieśli pierwsze sukcesy w XIX-wiecznym świecie na bazie strachu klas posiadających przed gniewem lub wprost rozpaczą klas wyzyskiwanych. Biedaków było bardzo wielu, a ich desperacja miała uzasadnienie - często był to po prostu głód. Ale od tamtych czasów minęło z górą sto lat i - przynajmniej w Europie - dziś lewica straciła rację bytu bo mechanizmy społeczne się ucywilizowały. Prawdziwą biedę ludzie cierpią tylko na własne życzenie, albo wskutek własnej głupoty. Na to nie ma lekarstwa. Niestety zamiast z godnością zejść ze sceny politycznej, lewica zaczęła kreować nowe grupy i kategorie "uciskanych", w imieniu których cynicznie żąda dziś "równości", a chce - władzy! Nie mamy do czynienia z masową biedą czy uciskiem, tylko z bezczelnymi, urojonymi roszczeniami awanturników z 1-2-procentowych mniejszości! Ustępstwa wobec rozbestwionego marginesu to obłęd! Knebluje się większość pod hasełkami demokracji! To dojrzewa do rozwiązań siłowych!
4 dni temu / Vis
 
socjalizm i Chrześcijaństwo, to dwie przeciwstawne idee,,,, więc niema czegoś takiego jak "pobożny socjalizm".
4 dni temu / komuna+sio
 
Tragedia naszego narodu polega na tym, że niemożliwym się stało znaleźć płaszczyznę do pogodzenia, dzieli nas przepaść moralna, etyczna oraz ideologiczna. Realizuje się więc wyraźne oddzielanie kozłów od owiec, a to z kolei zwiastuje już tylko jedno.
4 dni temu / tak tylko
 
Teraz nastąpi poprostu dogrywka tej bądź co bądź ciekawej kampani wyborczej. Każdy z kandydatów miał swój program ale poparcie dla tych co pozostali nie oznacza zwycięstwa ich kandydatur i programów. Dla nich może to oznaczać porażkę ale ja tak nie uważam. Porażkę ponoszą raczej,,starzy''politycy ale nie nowi i młodzi.
4 dni temu / pl
 
W tej sytuacji wybór dla Katolików jest jasny. Nie dopuścić do władzy jawnego antyklerykała i sprzymierzeńca wszelkich dewiantów, niszczącego rodzinę i normalność
4 dni temu / Klasyk
 
do Darius: myślę że wytykanie błędów politykom jest w porządku,dla mnie to że ktoś wytyka błąd PIS czy Konfederacji nie znaczy że jest rusofilem czy innym. Nie trzeba opcji zagranicznej bo wystarczy, że to same oczekiwania i wyobrażenia o polityce dzielą Polaków.
4 dni temu / Luk
 
Autorze, czy Ci coś wiadomo na temat społecznej nauki kościoła i sprawiedliwym podziale wypracowanych dóbr? To nie socjalizm. Cdn.
4 dni temu / Maxx
 
@Luk-- Ryś po prostu jest słabo ukrywanym rusofilem, dzilnie walczącym na tym portalu o dobre imie Rosji i Putina a tym blizej do Czaskoskiego
4 dni temu / Darius
 
Kto chce ten sprawdzi wypowiedzi Trzaskowskiego nt. LGBT, i małżeństw gejowskich i zwrotu pożydowskiego majatku bezdziedzicznego a kto ma oczy to widzi jakie dziadostwo panuje w Warszawie i jakie pieniadze marnowane są na lewackie pomysły, gejowskie parady. Za to niemiecka Arriva poza wszelką kontrolą swiadczy usługi dla warszawskiego ratusza ,co widac w nacpanych kierowcach. Schizofreniczne wygibasy sympatyków PO zakończą się po ich wygranych wyborach -jak miłosników dewiacji pobiciem ludzi Dzierzawskiego
4 dni temu / Logika
 
A czy nie jest tak, że pewna cześć wyborców Bosaka głosowałaby na Dudę gdyby obóz rządzący nie bawił się tak jawnie i intensywnie a to z Chińczykami, a to WHO, a to z Gejtsem i Sorosem. Przecież jak Morawiecki wychodzi i w Sejmie RP opowiada o wprowadzeniu NOWEGO Porządku Świata to przepraszam co można o nim myśleć. To już nie są teorie spiskowe, to jest rzeczywistość.
4 dni temu / Anioł
 
@Cyraniusz Gdyby Prezydent Duda chciał skończyć z dyktaturą lgbt to dawno wymógł by wypowiedzenie konwencji stabulskiej jak zrobiły to inne kraje.
4 dni temu / Obserwator
 
Co za bzdury. PO u obecnej postaci szybko wprowadzi przymus seksualizacji dzieci jak na zachodzie, wychowanie patriotyczne zmieni na neomarksistowski kosmopolityzm. W grupie spinellego są posłowie PO a nie PiS. Wybór nie jedt karkołomny, nawet nie jest trudny albo Duda albo dyktatura LGBT.
4 dni temu / Cyraniusz
 
Przepraszam autora artykułu za moje słowa odnoszące się do jego osoby. Niepotrzebne emocje.
4 dni temu / Luk
 
do Ryś; to prawda. Czy w związku z tym można wysnuć wniosek, że Trzaskowski z ekipą i Sorosem lepiej się zatroszczą o interes Polski niż PIS? Czego oczekujesz od polityki? Świętości? Prześledź historię w polityce to są jednostki. Czekasz aż wszystko ułoży się idealnie? Kiedy to będzie. I proszę Cię nie obrażaj się na ludzi walcz w dobrej sprawie.
4 dni temu / Luk
 
W zeszłym roku, 19 lipca na 84 posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej cały PiS z wyjątkiem 3 osób głosował przeciw poselskiemu projektówi ustawy o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego. Tymczasem połowa partii PO-KO głosowała za tą ustawą. Tak to jest z tym patriotyzmem PiS. Ich ojczyzną jest USA. Amerykńska elektrownia jądrowa prezydenta Dudy jest tego kolejnym dowodem.
4 dni temu / Ryś
 
Jako dobrze zarabiający przedstawiciel wolnego zawodu, który do wszystkiego musiał dojść sam, wychować dzieci bez żadnych zasiłków i kupić dom za własne pieniądze, wkurzony jestem rosnącym fiskalizmem, z którego finansuje się rozdawnicze praktyki socjalistów. Złości mnie też degrengolada oświaty, słaba służba zdrowia, ingerencja państwa w prerogatywy rodziców w sprawach wychowawczych i uległość wobec zarazy polit-poprawności. Jednak bardziej od tego NIE CHCĘ w moim kraju 4 śmiertelnie groźnych rzeczy: bezczelnego, nie mającego żadnych podstaw prawnych dyktatu eurolewaków z Brukseli, napływu roszczeniowej zgrai obcych kulturowo amatorów łatwego socjalu, obyczajowego terroru tęczowych dewiantów oraz powrotu do koryta złodziejskich mafii ograbiających nas pod parasolem skorumpowanej władzy! Dlatego NIE ROZUMIEM tych, którzy są gotowi ryzykować paraliż obecnej ekipy bo nie podoba im się, że np. nie wprowadza ona z entuzjazmem pomysłów p. Kai Godek! Ludzie - MYŚLCIE!
4 dni temu / NCC
 
Autor na pewno nie jest socjalistą ale chyba "liberalne" wartości są dla niego ponad wszystko. To jakiś modernizm? W sumie w Konfederacji oprócz katolików są też ludzie którzy czczą wolność jako boga. Czym w tym momencie różnią się od radykalnej lewicy, która też takiego boga czci?
4 dni temu / Luk
 
Tytuł - sprzeczność, tu nie ma contry.
4 dni temu / Paweł K.
 
Wieczne malkontenctwo na rzeczywistość, a potem narzekanie, że niedługo będzie u nas jak w Hiszpanii. Alarmowanie ludzi o zagrożeniach moralnych i kulturowych, a potem rzucam kredki i się nie bawię bo nie po mojej myśli gospodarka, bo wolność nie taka. Konfederacja to przecież taki zlepek. Mówicie że Duda nie wystarczająco katolicki, że PIS nie cały za katolikami. A w Konfederacji to wszyscy niby za katolikami czy za Bogiem? Bosak rzeczywiście jest świetnym katolickim kandydatem ale żeby oddawać pole radykalnym aktywistom lewicy bo nie poszło po mojej myśli to ja już wolę jak to pogardliwe nazwaliście pobożnego Dudę.
4 dni temu / Luk
 
Artykuł życzeniowy i oderwany od rzeczywistości. W dodatku przywołujący na myśl częstą wadę ogólnego narzekania. Lubię Bosaka bardzo też ciekawi mnie co udałoby mu się zrobić gdyby wygrał ale czy na prawdę w obecnych warunkach... Jeśli oczekujesz idealnego i bez skazy kandydata i partii w obecnych warunkach kulturowych i politycznych to powodzenia nie głosuj do końca świata. Ludzie niesamowicie narzekają jak nie po ich myśli to się obrażają na Boga albo na świat i nic ich już nie obchodzi. Albo patrzą tylko na gospodarkę albo tylko na wolność albo tylko na zapomogi i kolejna kadencja nie po ich myśli i znowu się obrażają. I dalej czekają na ideał. A wojna nie czeka tylko korzystają na tym inni którzy konsekwentnie wprowadzają swoje idee. Patrząc na to myślę że na zachodzie przegrana chrześcijańskich wartości to wina przede wszystkim społeczeństwa bo demokracja jest idealnym systemem w którym społeczeństwo samo wybiera swój los i się osądza.
4 dni temu / Luk
 
@Czesław, Szanowny Panie, proponuję się douczyć, skąd się wziął dobrobyt różnych państw świata, które są obecnie bogate albo bardzo się rozwinęły. Bo my potrzebujemy rozwoju, a nie papugowania obecnych rozwiązań wszelakiej maści współczesnych rządów państw bogatych, których kultura i cywilizacja na naszych oczach dokopuje się do jądra ciemności. Te bogate to w ostatnich dekadach ile się rozwinęły ? A my jako kraj biedny musimy się rozwinąć czyli zrobić coś, czego tłuste kocury nie robią. Chcesz konkret to sam od nich zacznij, bo na razie na Twoje zapotrzebowanie punktem wyjścia będzie odpowiedź: Nie róbmy tego co teraz współczesne bogate kraje, bo one nie rozwijają się, one mają stagnacje od lat. Jak Floryda miała problem budżetowy to obniżyła podatki, Rumunia skoczyła do przodu po obniżeniu podatków, a przecież to dość chaotyczny kraj. A jeśli coś bardziej skrojonego po sąsiedzku to Czesi sobie poradzili ostatnimi laty na naszym tle wyśmienicie od upadku komuny.
4 dni temu / DamianK
 
@Krakusik Nie żebym pochwalał wszystkie działania PAD i partii rządzącej, ale trzeba mieć naprawdę spaczony umysł, żeby twierdzić że ci kandydaci są po jednych pieniądzach. Gdyby nie to, że żyję w tym kraju, życzyłbym ci wygranej PO i Trzaskowskiego w wyborach. Jednocześnie wzywam do opamiętania autora artykułu, za mało ideologii gender w życiu publicznym, ograniczania praw i znieważania katolików i naszych świętości, za mało biedy i beznadzieji wśród ubogich? Może czas, aby autor zaczął się modlić o powrót PO do władzy?
4 dni temu / umcus
 
Wolę być pod pobożnym socjalistą Dudą, który jednak myśli po polsku niż pod europejczykiem Trzaskowskim, który poprze wszystko co proniemieckie a zablokuje wszystko co propolskie.
4 dni temu / wybór
 
Trafny tytuł.
4 dni temu / Topik
 
Autor pisze takie bzdury jak - prezydent Duda hołduje szkodliwym socjalistycznym programom obecnego rządu a także rządom z pogwałceniem podstawowych wolności obywatelskich i instytucji państwa oraz Bosak i Konfederacja natomiast to twory skrojone dokładnie pod pogłębiający się kryzys gospodarczy. Propozycja obniżenia podatku VAT czy dobrowolnych składek ZUS dla przedsiębiorców, a nade wszystko gwarancja nienakładania nowych podatków. Mam pytanie jakie "pogwałcenie wolności obywatelskich" to takie powtarzanie czarnej propagandy opozycji totalnej, wstyd i żenada. A co do bajdurzenia o tych "wolnościach gospodarczych" powtarzanych za teoretykami. W sprawach gospodarczych należy mówić o konkretach bo gdzie Autor widzi w świecie te "wolności gospodarcze" w UE gdzie komisarze przydzielają dotacje, czy wolność gospodarcza jest w Chinach czy w handlu międzynarodowym gdzie powszechne są sankcje i kontrolapotężnych państw.
5 dni temu / Czesław
 
@baks Odzywając się do redaktora w ten sposób pokazujesz, że jesteś nie tylko niekulturalny, ale i to, że niczego nie rozumiesz. Fasadowość bierzesz za konkret, a rzeczywistość odrzucasz. Dla mnie ci dwaj kandydaci to tacy trybuni ludowi o zabarwieniu socjalistycznym. Jeżeli byś konkretnie zanalizował owoce ich działań, to wówczas byś zobaczył, że zaniechanie jednego i działanie drugiego, to właściwie podobna postawa polityczna. Ciężki doprawdy czeka wybór tych, którzy widzą synkretyczną postawę dwóch kandydatów. Stare przysłowie mówi, że diabeł ubrał się w ornat i na Mszę dzwoni... Smutne...
5 dni temu / Krakusik
 
A czy różni ich 447?
5 dni temu / Kasandra
 
Jeśli dla pana redaktora Trzaskowski i Duda to podobni kandydaci, to mu kury szczać prowadzać a nie politykę komentować. Obaj są mężczyznami w podobnym wieku. I to całe podobieństwo. Różni ich wszystko, rodzina i jej tradycja , droga życiowa, poglądy.
5 dni temu / baks
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.