DZIŚ JEST:   19   LISTOPADA   2019 r.

Św. Mechtyldy z Helfty
Bł. Salomei, księżnej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


objawienia
2 miesiące temu / Polak katolik
 
Po co dyskusja? Ten program to kontynuacja roboty stalinowskich komunistów.
10 miesięcy temu / Zbigniew
 
"rozdziału Kościoła od państwa" - NIE. Nie ma rodzialu Boga od panstwa.
10 miesięcy temu / Grzegorz
 
Dramat. Walka z Kościołem. Jedynym dobrem oczywiście UE i kiedy też będziemy mogli walczyć z szopkami. Mienie popeerelowskie zostawić w Polsce niezależnie od różnych wątpliwości komu dać, a nie wszystko do Unii.
10 miesięcy temu / A
 
Atak na Kościół na poważnie zaczął się w zeszłym roku. Oto kilka przykładów akcji: "Wieszak dla Biskupa" (18.03.2018), "Chryja pod Radiem Maryja" (03.05.2018), "Feministyczna dewastacja" (02.07.2018), "Baby Shoes Remember" (26.08.2018) oraz Marsz Ateistów, Mapa kościelnej pedofilii w Polsce, Akcja pod pomnikiem ks. Jankowskiego, Akcje pod pomnikami Jana Pawła II ("Kryłem pedofilów"), Akcja plakatowa "Myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem" i inne. Jest właśnie przygotowywany emocjonalny grunt pod atak frontalny. W Poznaniu (09.10.2018) przed kościołem przy ul. Franciszkańskiej tylko JEDEN mężczyzna bronił księży przed atakiem lewicowych mediów...
10 miesięcy temu / jac
 
@mf: Marzysz o Nowym Obozie Koncentracyjnym UE-NWO, Strefie Gazy w Polin i losie Palestyńczyka? Czy może dokucza Ci skleroza? A może syndrom sztokholmski lub reakcja obronna zwana w psychologii wyparciem zagrożeń ze świadomości. PiS jest zagrożeniem dla polaków takim samym jak PO.
10 miesięcy temu / pik
 
Niech rozdzialają od państwa, ale WSZYSTKO. Niech totalitarne państwo wyniesie się z naszego życia i z życia Kościoła. Ale oczywiście IM nie chodzi o żaden "rozdział", ale o dominację państwa nad Kościołem. Tak to lewica wypacza pojęcia.
10 miesięcy temu / aaa
 
Czytając ostatnio pch24.pl odnosiłem wrażenie, że największym złem w Polsce jest PIS a waszym największym marzeniem odsunięcie ich od władzy
10 miesięcy temu / mf
 
@TOM: i właśnie dlatego, że całe zachodnie lewactwo+ (plus to nasze lokalne totalniactwo) walczy o rozdzielność państwa i religii, żąda wprowadzenia Islamu do każdej chaty.
10 miesięcy temu / ma
 
ISLAM podporządkowuje PAŃSTWO wierze , a nam nie wolno łączyć wiar z życiem.? POLSKA I KATOLICYZM są tak ściśle zrośnięte , że rozdzielenie oznacz KONIEC POLSKI.
10 miesięcy temu / TOM
 
Który polityk zgłosi rozdział państwa od lichwy ? Płacimy ok 45 000 000 000 pln / rocznie odsetek od lichwiarskiego zadłużenia - całkowicie niepotrzebnego. Polski rząd został pozbawiony prawa do emisji pieniądza (artykuł 220 konstytucji). Który poseł się tym zajmie ?
10 miesięcy temu / Pejot
 
Mądrze to rozegrać chcą, tylko szkoda że to nie inicjatywa poselska. Wybory się zbliżają, a gdyby PiS to odrzucił to pojawiłby się płacz w mediach głównego nurtu. Niestety obecni rządzący szukają elektoratu tam gdzie nie trzeba.
10 miesięcy temu / Peperoni
 
Mam postulat: zredukowac podatki katolikom, bo musza przez nie pokrywac koszty ksztalcenia I opieki zdrowotnej dzieci ateistow. Niech ateisci sami na nie placa. To chyba sprawiedliwe, prawda?
10 miesięcy temu / Plum
 
Nie da się oddzielić Kościoła od państwa, bo Kościół to przede wszystkim my - wierzący!
10 miesięcy temu / PJW
 
I jak zawsze to samo. Zero programu i propozycji dla Polski. Tylko walka z kościołem się liczy.
10 miesięcy temu / Zero programu
 
Działania Sławomira Neumanna - wymuszał on na swoich podwładnych przyznanie 12 milionów zł szpitalowi, który pobierał dodatkowe opłaty od pacjentów i został za to ukarany odebraniem kontraktu (?). Nojman do sądu, a nie do dyskusji. Pomysły lewaków zawsze doprowadzały społeczeństwo do podziałów, piętrzyły problemy, utrudniały życie. Przykład? Nojman pochodzi ze Starogardu Gd. ja też, tutaj na każdym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną stoisz na czerwonym świetle, dwóch skrzyżowań na zielonym nie przejedziesz. Emisja spalin zwielokrotniona pracą silników na wolnych obrotach na każdym czerwonym, żadnej logistyki, korupcja, branie od lobbystów z koncernów paliwowych, to czas minionej prosperity PO ? Nojmana, lecz błędy pokutują do dziś. Z Nojmanem wymiar sprawiedliwości się już nie rozstanie, i wątpię że pomoże mu szpital Kocborowo, pomimo że jest on szkodnikiem, destruktorem, politykiem pobłądzonym, kompromitującym miasto Kazimierza Deyny i jego mieszkańców.
10 miesięcy temu / [email protected]
 
Tych biednych ludzi motywuje nienawiść, która pochodzi od ojca kłamstwa. A w sprawach finansowych, to państwa powinno zwrócić lub w pełni zrekompensować zabrany po wojnie Kościołowi majątek
10 miesięcy temu / Toni
 
Lewicowa PO jest takie śmieszna. Marksiści licytuje jak chcą a lewackie sieroty z PO boją się nawet wejść do gry. Chcą ale się boją.
10 miesięcy temu / Kola
 
Jeszcze nie są pewni czy "Kler" i herezja dostatecznie rozwaliły KK w Polsce to się krygują. Ale kto wie co będzie za parę miesięcy...
10 miesięcy temu / ma
 
Lewicowa PO jest takie śmieszna. Marksiści licytuje jak chcą a lewackie sieroty z PO boją się nawet wejść do gry. Chcą ale się boją.
10 miesięcy temu / Kola
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.