DZIŚ JEST:   03   KWIETNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niedługo w Warszawie tworzymy nowy oddział Antify.Radykałów z zagranicy ma sprowadzać pewna fundacja i ich tu osiedlać na stałe w Warszawie.
ponad 1 rok temu / Antyfaszysta
 
Mam nadzieję że kiedyś się spotkamy
ponad 1 rok temu / Apostazy
 
Nazizm/faszyzm trzeba tępić! Będziemy bić nazioli! Będziemy ich inwigilować! - rzekł faszysta z naszywką "antyfaszysta".
ponad 2 lata temu / lewactwo_to_bezmózgowie
 
O tak , ideologia lewacka ! Czyżby ludzie zapomnieli co przyniosła ze sobą komuna ? Rzesze pomordowanych istnień ludzkich , zniszczona kultura i architektura , masa osób oderwanych od Boga , rozwody , aborcje , autonazja itp.
ponad 2 lata temu / c-a
 
Antifa do Rzeszy! Tam jej miejsce. Niech pilnuje swoich - libertynow i lewakow.
ponad 2 lata temu / Zbigniew
 
@hahahaha W pełni trafne. Też powtarzam już od dłuższego czasu że naród powinien się bogacić a jeśli mu się tego nie pozwala robić to trzeba dobierać takich polityków którzy w 100 procentach są nastawieni na "uwolnienie narodowego potencjału gospodarczego" zniewolonego w polakach, którzy głoszą swe poglądy od nastu lat bez zmian. Szybka akumulacja prywatnego kapitału gwarantuje siłę polityczną, siłę nabywczą i co bardzo ważne dzisiaj, własne media i propagandę. Wadą obecnych stronnictw narodowych jest to że mają "socjalistyczne tendencje" co pokazuje mentalność gromady i brak mężów stanu czyli niezależnych i autorytatywnych osobistości inaczej mówiąc personalizmów. Są tylko indywidua na tle wielkiej gromady narodowców takich czy owakich. Ruchy narodowe to bardzo duży i dobry potencjał ale jeśli tak jak zaznacza @hahahaha będą się "centralizować" to skończy się to po prostu polskim wydaniem narodowego socjalizmu i następnym totalniactwem jak PZPR, PO lub PiS.
ponad 2 lata temu / Krzysiek
 
"Faszyści dzielą się na faszystów i antyfaszystów." - S. Michalkiewicz
ponad 2 lata temu / rm
 
Od lat tłumaczę tak zwanym narodowcom aby przede wszystkim bogacili się i uczyli i w żadnym wypadku nie organizowali w duże scentralizowane ugrupowania bo lewaki wejdą w nich jak w masło i rozbiją od środka. Skłócą wszystkich ze wszystkimi. Podstawowym obowiązkiem polskiego patrioty to nauka i bogacenie się. Napiszę jeszcze raz BOGACENIE SIĘ !!! Nie ma bardziej żałosnego obrazu niż biedny patriota. Czym on swój kraj chce wspomóc jeśli nie dość, że nic nie ma to na dodatek nie grzeszy wiedzą? Może tylko głupio oddać życie na wojnie albo w powstaniu. Oczywiście to co mówię to jakby grochem o ścianę.
ponad 2 lata temu / hahahaha
 
ciekawe że służby specjalne an to pozwalają, ci ludzie z antify powinni być neutralizowani przez Policję lub inne służby
ponad 2 lata temu / miki
 
Nie zdziwiłbym się, gdyby sami zrobili te nazi banery dla prowokacji
ponad 2 lata temu / t.alent
 
Lewacy-ludzie którym logika jest obca i dlatego zawsze będą przegrywać. Ale ile ofiar po sobie pozostawią to już ich nie obchodzi.
ponad 2 lata temu / sowa
 
Tak się składa, że faszyzm i nazizm to ruchy skrajnie lewicowe tak, jak antifa
ponad 2 lata temu / Piątek
 
ŚW.MICHALE ARCHANIELE,BROŃ NAS W WALCE A ZŁEGO DUCHA MOCĄ BOŻĄ STRĄĆ DO PIEKŁA .AMEN .antifa to zło ,gw to zło .zło zawsze przegra bo jest złem a dobro zwycięży .apage satanas apage gw
ponad 2 lata temu / paweł
 
Pozer z tego chłopaczka, o ile to postać prawdziwa. Wybiórcza słynęła z takich wymyślonych historyjek. Jakoś lewakom nie udaje się zrobić żadnej dużej demonstracji.
ponad 2 lata temu / Skanderbeg
 
Przecież to mitoman. W Polsce lewackie bojówki to margines marginesu. Zwłaszcza tam gdzie są ekipy kibicowskie. Ja się bili, to pewnie wspierani byli przez Niemców. Tam lewacy są mocni.
ponad 2 lata temu / Skanderbeg
 
Ruchy prawicowe od dawna przenikaly lewackie srodowiska. Nawet jesli oni inwigilowani ONR czy inny ruch narodowy to nie bez wzjamnosci. Pozatym mierzmy sily na zamiary .. kto sie lepiej ma? Wiec kto lepiej sie spisal? :)
ponad 2 lata temu / Andrzej H. - Czolem Wielkiej Polsce Katolickiej! :).
 
ciekawe że służby specjalne an to pozwalają, ci ludzie z antify powinni być neutralizowani przez Policję lub inne służby
ponad 2 lata temu / miki
 
Niewielka różnica między narodowym socjalizmem a międzynarodowym-i ten w wersji brunatnej i ten w czerwonej zostawił po sobie więcej ofiar niż najazdy Mongołów,cholera i dżuma razem wziete
ponad 2 lata temu / na POhybel lewactwu
 
Wszystko jest inwigilowane kościół partie związki itd. tylko po co ? Skoro wiadomo już co będzie "Będziemy się musieli wkrótce przygotować na wielkie doświadczenia, które mogą nawet domagać się narażenia naszego życia oraz poświęcenia się bez reszty Chrystusowi i dla Chrystusa. Może to być złagodzone dzięki naszej modlitwie, ale nie może być już odwrócone, ponieważ tylko w ten sposób może nastąpić prawdziwe odnowienie Kościoła. Jakże często Kościół odnawiał się przez krew. Nie inaczej dokona się to także i tym razem. Obyśmy byli silni, przygotowani i pełni ufności pokładanej w Chrystusie i w Jego świętej Matce. Odmawiajmy wiele razy i często Różaniec". "Stoimy w obliczu największej w dziejach konfrontacji, przez jaką przeszła ludzkość. Nie sądzę, by szerokie kręgi społeczeństwa czy szerokie kręgi wspólnoty chrześcijańskiej zdawały sobie z tego w pełni sprawę. Stajemy w obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem a anty-Kościołem, Ewangelią i anty-Ewan
ponad 2 lata temu / Adam
 
Może to jeden z tych czterdziestu tysięcy urzędujących nad Wisłą agent?w Mossadu.
ponad 2 lata temu / marju73
 
Antifa to organizacja sponsorowana przez niemiecki rząd !!
ponad 2 lata temu / Slimi
 
@Tomasz Nie masz racji. Antifa jest inwigilowana przez służby. Ale widać, że to bojówka taka jak inne prawackie bojówki. Kiedyś po marszu żołnierzy wyklętych pobili uczestników wracających do domów.
ponad 2 lata temu / trooper
 
Pojmijcie to są struktury budowane przez służby specjalne naszych sąsiadów i nie tylko
ponad 2 lata temu / Zbigniew
 
Marksistowskie, śmierdzące tchórze... do rozpracowania i zamknięcia.
ponad 2 lata temu / DNA
 
Mam nadzieję że policja skutecznie poradzi sobie z typami w czarnych maskach z mową nienawiści
ponad 2 lata temu / Jerzyk
 
"GazWyb"....i wszystko jasne
ponad 2 lata temu / jank
 
To nie lewak tyko neo-marksiści .To są tchórze ukrywający swoje twarze 2014 anti-fa została pobita przez kibiców 11 listopada.W Poznaniu dnia 15 11 gdyby nie Policja też by zostali rozniesieni.Wiadomo że współpracują ze służbami ale nie wiadomo czy z Polskimi ?
ponad 2 lata temu / Tomasz
 
Panie Boże zniszcz zło i obłudę. Prowokują w Dzień Niepodległości. Infiltrować Marsz Niepodległości, zamiast w nim iść. Tak wykorzystują swoje talenty.
ponad 2 lata temu / Mateusz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.