Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Lewacki squat na Wilczej zawył na głos modlitwy. Nie ma zgody na tęczową przemoc!


Odtwórz w YouTube
 

Ataki na chrześcijan jakie wyprowadziły tęczowe środowiska w ostatnich dniach nie mogły pozostać bez odpowiedzi. Pod lewackim squatem na Wilczej Fundacja Pro - Prawo do życia zorganizowała akcję modlitewną. Zapraszamy na relację z wydarzenia.


DATA: 2020-08-03 07:36:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Widzę, że cenzura na tym portalu ma się świetnie. Proszę wskazać jaki punkt regulaminu złamały moje dwa wpisy, że nie zostały opublikowane.
1 dzień temu / aaa
 
@Igor Jak mozna zyczyc niewinnym myszom takiej katastrofy!
1 dzień temu / Faszysta
 
Kiedyś lewacy występowali pod czerwonymi sztandarami i chronili się za robotnikami będąc rzekomo ich obrońcami. Dzisiaj porzucili czerwone sztandary na rzecz wielokolorowych wieloletni symbol spółdzielców, a także środowisk homoseksualnych i próbują działać zza pleców kochających inaczej. Tym ostatnim robią tym ogromną krzywdę, nie mniejszą niż przed laty klasie robotniczej. Robotnicy w pewnym momencie nie wytrzymali i powiedzieli NIE czerwonej bandzie. Pewnie doczekamy też rozsądku po stronach gejów i lesbjek, którzy w końcu zabiorą głos w sprawie lewacko-faszystowskich band pod tęczowymi flagami.
1 dzień temu / Tomko
 
Tyle budynków rozebrano, dlaczego tego jeszcze nie? Nazwa wcale nie jest elegancka, angielskość do tego nie wystarcza! Pojawiała się przez pewien czas, ale tylko w relacjach z pochodów na 11 XI.
2 dni temu / K.J.Turzyński
 
gdzie jest Nadzór Budowlany, który choćby z doniesień mediów z urzędu powinien przyjrzeć się stanowi technicznemu budynku i faktu że przebywają tam ludzie Prawo Budowlane Rozdział 6 - Utrzymanie obiektów budowlanych... ! Nadzór w wypadku stwierdzenia zagrożenia nakłada na właściciela budynku obowiązek skutecznego jego zabezpieczenie jeśli nie fragmentów to całego budynku przed intruzami. Jak na to zareaguje właściciel budynku to już inna sprawa.
2 dni temu / leon
 
To są opętani ludzie. Proponuję przeprowadzać publiczne egzorcyzmy. Będą uciekać i chować się w mysich norach.
2 dni temu / Igor
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 148 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.