Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Lewacki squat na Wilczej zawył na głos modlitwy. Nie ma zgody na tęczową przemoc!


Odtwórz w YouTube
 

Ataki na chrześcijan jakie wyprowadziły tęczowe środowiska w ostatnich dniach nie mogły pozostać bez odpowiedzi. Pod lewackim squatem na Wilczej Fundacja Pro - Prawo do życia zorganizowała akcję modlitewną. Zapraszamy na relację z wydarzenia.

Czytaj także:
DATA: 2020-08-05 11:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

powinni puścić Ska-P "Crimen Sollicitationis".
1 miesiąc temu / Słaby repertua
 
Dołączmy do odmawiania Nowenny Pompejańskiej w intencji: By zawrócili ze swej drogi złoczyńcy, zdrajcy i oszuści przez doświadczenie na sobie tego co czynią i uczynili innym, przez zrozumienie tego bólu. rozpaczy, cierpienia i in. Chirurg tnie - zadaje ból? - by ratować życie, dentysta boruje by ratować zęby i wiele innych - powinni powiedzieć nie podejmuje się ratowania bo to boli?
1 miesiąc temu / Fred
 
Widzę, że cenzura na tym portalu ma się świetnie. Proszę wskazać jaki punkt regulaminu złamały moje dwa wpisy, że nie zostały opublikowane.
1 miesiąc temu / aaa
 
@Igor Jak mozna zyczyc niewinnym myszom takiej katastrofy!
1 miesiąc temu / Faszysta
 
Kiedyś lewacy występowali pod czerwonymi sztandarami i chronili się za robotnikami będąc rzekomo ich obrońcami. Dzisiaj porzucili czerwone sztandary na rzecz wielokolorowych wieloletni symbol spółdzielców, a także środowisk homoseksualnych i próbują działać zza pleców kochających inaczej. Tym ostatnim robią tym ogromną krzywdę, nie mniejszą niż przed laty klasie robotniczej. Robotnicy w pewnym momencie nie wytrzymali i powiedzieli NIE czerwonej bandzie. Pewnie doczekamy też rozsądku po stronach gejów i lesbjek, którzy w końcu zabiorą głos w sprawie lewacko-faszystowskich band pod tęczowymi flagami.
1 miesiąc temu / Tomko
 
Tyle budynków rozebrano, dlaczego tego jeszcze nie? Nazwa wcale nie jest elegancka, angielskość do tego nie wystarcza! Pojawiała się przez pewien czas, ale tylko w relacjach z pochodów na 11 XI.
1 miesiąc temu / K.J.Turzyński
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 154 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.