DZIŚ JEST:   09   LIPCA   2020 r.

Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
 
 
 
 

Lewacki ekstremizm w natarciu. Pobierz nowy numer PCh24 Co Tydzień

Lewacki ekstremizm w natarciu. Pobierz nowy numer PCh24 Co Tydzień

Wystarczy jedna iskra, by wzniecić pożar. Ten ma jednak szansę się rozprzestrzenić, gdy znajdzie ku temu odpowiednie warunki.

 

W Stanach Zjednoczonych udało się podpalić społeczeństwo za sprawą śmierci Afroamerykanina, który zmarł po brutalnej interwencji policji. Iskrę tę wykorzystały środowiska antysystemowe aktywując tłum do ulicznych burd i bijatyk. Antifa. Organizacja formalnie bez struktur, hierarchii, wyraźnych źródeł finansowania… Ale jej ostatnia aktywność w USA sprawiła, że prezydent Donald Trump chce, by była ona traktowana jak organizacja terrorystyczna.

 

Można zastanawiać się, czy burdy na ulicach amerykańskich miast to wyłącznie „zasługa” Antify. Nie zapominajmy, że kraj dotknął kryzys gospodarczy, pogłębiony przez lockdown związany z koronawirusem – gigantyczny dług publiczny, miliony bezrobotnych, a do tego łamanie wolności obywatelskich…

 

To wszystko sprawiło, że Stany Zjednoczone trzeszczą w szwach. Czy wytrzymają w obecnej formie? Po kryzysie z pewnością w wielu dziedzinach życia nie „będzie jak dawniej”. Rewolucyjna machina ruszyła.

 

Do jakiej rzeczywistości nas doprowadzi?

 

Redaktor wydania

Marcin Austyn

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.


DATA: 2020-06-08 07:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

> Nie zapominajmy, że kraj dotknął kryzys gospodarczy, pogłębiony przez lockdown związany z koronawirusem ? gigantyczny dług publiczny, miliony bezrobotnych, a do tego łamanie wolności obywatelskich? Zgadzam się. U nas też jest koronakryzys, więc łatwiej nam zrozumieć np. kelnerów lub fryzjerki, które straciły źródło utrzymania, a np. żyli z dnia na dzień, bez oszczędności. Nawet chorzy, jeśli tylko mają pracę, pójdą do niej, by mieć na przeżycie - nie stać ich na samoizolację. Jeśli poważnie zachorują i trafią do szpitala, to zrujnuje ich finansowo rachunek za leczenie. Gdy zaczął się koronakryzys, był szturm na sklepy z bronią. Policja w Stanach JEST brutalna, musi być, bo każdy na ulicy może mieć broń. No więc klasa średnia się uzbroiła w broń, bogaci mają adwokatów i sądy. A co mają biedni i czarni i biali? Mają już dosyć.
1 miesiąc temu / Kamil
 
I wyobraźmy sobie że takie lewackie marskistowsko-leninowskie szambo zapanuje nad światem! Obozy koncentracyjne i łagry to będzie nic wobec totalnej neomarskistowskiej hekatomby jaką się nam szybuje, de facto, której agenda jest od min. lat 60-tych sukcesywnie realizowana. POKUTA POKUTA POKUTA
1 miesiąc temu / LEWACKIE SZAMBO
 
Organizacja bez struktur, hierarchii. A jednak typowa na lewicy, typowa w nowym porządku świata być może. Typowe na lewicy jest takie organizowanie się w określonych celach zgodnie z mądrością etapu. Nie jest to w sensie cały czas działania w jakiejś organizacji tak jawnie.
1 miesiąc temu / cg
 
Szkolenia dla lewackich bojówek na zamkniętych sesjach i to za pieniądze podatnika ! - i co, i nic ? - w jakim kraju my żyjemy ?!
1 miesiąc temu / tak tylko
 
W Ameryce podobnie jak w Polsce "chamskiej hołoty" nie brakuje!
1 miesiąc temu / t
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.