DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wystarczy przeczytać książkę Zbrodnia i medycyna Grzegorza Górnego aby ukierunkować sobie pogląd w spr.przeszczepów organów.Polecam
ponad 5 lat temu / chojniczanin
 
Ktoś wyliczył, że w USA młody i zdrowy człowiek "w częsciach" wart jest 2 miliony dolarów - o to tak naprawdę tu chodzi. Do tego dochodzi rynek sprzedaży leków, które pacjent po przeszczepie musi brać do końca życia. Leki te są drogie, płaci zwykle za nie państwo. Na pacjenta wynosi to do kilkudziesięciu tysięcy PLN miesięcznie.
ponad 5 lat temu / Jarek
 
Pytanie tylko, jaką odpowiedzialność poniesie ojciec, a jaką (i czy w ogóle) poniosą "lekarze"...
ponad 5 lat temu / Adrian
 
Z przebiegu zdarzenia wynika, że ojciec chronił życie swojego bezbronnego syna przed bandytami, w zakresie adekwatnym do sytuacji. Ostatecznie nikomu nic się nie stało, nie widać żadnych znamion przekroczenia obrony koniecznej. Sprawa powinna być umorzona, a nawet posłużyć jako wzorcowy przykład właściwego użycia broni.
ponad 5 lat temu / Sweet Dreams
 
Tak wychodzi, że im więcej broni, tym więcej praworządności, przyzwoitości i zdrowego rozsądku w codziennym życiu. A dziś, dodatkowo, mniejsze zagrożenie terrorystyczne.
ponad 5 lat temu / Don\'t mess with Texas ...
 
wspaniała wiadomość; a na boku - taki właśnie użytek można zrobić z broni, któą powinien mieć każdy ojciec rodziny (rodzina to: mąż, żona, dzieci - a nie jakieś tam ... - szkoda słów na to) utrzymujący ją z pracy;
ponad 5 lat temu / JARO
 
Jest taki zakonnik lekarz Jacek Norkowski - oglądałam program z jego udziałem - szok - w skrócie on mówi tak: "Śmierć mózgowa została wymyślona po to, żeby można było pobierać organy." Tak naprawdę to chyba transplantologia nerki od żywego pacjenta, zdaje się rogówek od zmarłego rzeczywiście i nie wiem co jeszcze jest moralnie dopuszczalne. No ja po tym co on mówił nigdy nie zgodziłabym się na krojenie bliskiej osoby na części.
ponad 5 lat temu / ala
 
to wszystko przecież jest biznes... na trupie sporo się zarabia, więc trup jest pożądany...
ponad 5 lat temu / qzyck
 
Chwała Panu!
ponad 5 lat temu / P.O.
 
Beznadziejni "lekarze". Ciekawe, jak wytłumaczą swoją diagnozę i decyzję? Miał facet szczęście.
ponad 5 lat temu / Stormer
 
Takich przykładów nie trzeba szukać za oceanem.Gdyby mój wujek nie zagroził lekarzom śmiercią i jednego z nich nie zaczął dusić ciocia zmarłaby ponieważ lekaże stwierdzili że" już nic nie da się zrobić".A ona żyje i ma się dobrze miała mały wylew
ponad 5 lat temu / Jan
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.