DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Legalizacja homozwiązków to za mało. Masoni chcą in vitro dla homoseksualistów

Legalizacja homozwiązków to za mało. Masoni chcą in vitro dla homoseksualistów
By Arielinson (Own work) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], via Wikimedia Commons Read more: http://www.pch24.pl/rosnie-liczebnosc-niemieckiej-masonerii--loze-organizuja-dni-otwarte,39372,i.html#ixzz57dSttdXT

Francuska masoneria nie ustaje w działaniach mających na celu zniszczenie tradycyjnej rodziny. Rozpoczęła walkę o legalny dostęp do in vitro dla homoseksualistów.

 

W 2013 r. przy silnym poparciu masonerii zalegalizowano we Francji homozwiązki, nadając im tę samą rangę prawną co tradycyjnym rodzinom. Wszystko pomimo silnego sprzeciwu społeczeństwa, które zorganizowało protesty z blisko milionem uczestników. Marsze i czuwania modlitewne nie wpłynęły dostatecznie na polityków.

 

Dotychczas nie było możliwości adopcji dzieci poczętych metodą in vitro we Francji. W tym celu pary homoseksualne dokonywały sztucznego zapłodnienia poza granicami kraju (np. w Belgii), a francuskie sądy zazwyczaj przyznawały im takie prawo. Masoni francuscy wyszli w tym celu z inicjatywą „in vitro dla wszystkich” polegającej na wprowadzeniu drogą legislacyjną zmian w prawie umożliwiających adopcję dzieci poczętych drogą in vitro przez homoseksualistów.

 

21 lutego w masońskim zborze obediencji Wielkiego Wschodu Francji odbędzie się konferencja nosząca tytuł „Od małżeństwa dla wszystkich do PMA (prokreacji wspomaganej medycznie) dla wszystkich”. Jednym z zaproszonych prelegentów będzie Erwann Binet, były socjalistyczny deputowany i sprawozdawca ustawy Taubiry (wprowadzającej „małżeństwa” homoseksualistów).

 

Ewann Binet jest zaciekłym przeciwnikiem katolików. Określił członków Kościoła jako ludzi, którzy „modlą się do Boga nienawiści”. Katolickie stowarzyszenie „Civitas” organizujące protesty przeciw wprowadzeniu legalnych homozwiązków przewidywało, że masoni będą kontynuować swoją politykę. Widzimy, że nie mylili się w tej kwestii.

 

Wybitnie laicka francuska masoneria daje nam kolejny dowód, że nie jest to tylko „grupa samokształceniowa” działająca charytatywnie. Słysząc podobne argumenty warto mieć na uwadze przykłady zarówno z francuskiej historii, jak i współczesnej polityki.

 

FLC


DATA: 2018-02-20 10:04
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Francja jak zwykle w awangardzie realizacji masońskich idei. Biada temu krajowi, który już na naszych oczach ginie, a mimo to nie wyciąga wniosków.
ponad 2 lata temu / Ruben
 
I co jeszcze by moglo byc przeciw naturze apokalipsa blisko jak widac to dobrze koniec cierpien na tym padole zla
ponad 2 lata temu / Zul
 
Nic tylko przepraszac Boga w modlitwie za to co planuja masoni
ponad 2 lata temu / Kasia
 
@natka A skąd wiesz? Czyżby jesteś masonką?
ponad 2 lata temu / trooper
 
to jest pewien etap (konca) w kierunku calkowitego przeinaczenia istnienia czlowieka i jego wiezi z Bogiem , przeinaczenie idzie rownorzednie na poziomie swieckim i duchowym, jedno napedza drugie, zle owoce obleczone blyskotkami , niewinne i dobre z pozoru niszcza od srodka kosciol i wiez ludzi z Bogiem ,podsumowanie : jak zyc bez Boga ? wystarczy urodzic sie w obecnych czasach. Sodoma i gomora to przedszkole w porownaniu do obecnych czasow, jak dlugo to moze trwac w oczach Boga ... hm, to co ma sie wydarzyc , dzieje sie . Wiec nie idz z nurtem jak reszta krzyczaca my chcemy praw do siebie wpadajac z nimi w przepasc ,ratuj siebie i swych bliskich , pytasz jak ? odrzucajac wartosci obecnego swiata a wracajac jak syn marnotrawny w ostatniej chwili do swego Ojca ... kim On jest , to proste , Jezus Chrystus . to tylko slowa , dookola tylko slowa , slowa, slowa, a powinny byc czyny , jak nawiecej czynow, nie jutro, nie pojutrze , a dzis , teraz , juz zaczac szukac Jezusa
ponad 2 lata temu / damian ,refleksja podumowujaca obecne wydarzenia
 
Masoni chcą zniszczyć nas wszystkich. I kto tu się modli do Boga nienawiści?! Ostatnim stopniem masońskim jest przejście na islam. Allah to pogański bóg księżyca, którego spośród wielu wybrał sobie Mahomet. Jakim prawem w ogóle porównują naszego Pana z wymyślonym przez pogan satanistycznym bożkiem!
ponad 2 lata temu / natka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.