DZIŚ JEST:   15   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Podnoszenie takich spraw na sejmową wokandę w sytuacji kompletnego rozkładu i niemocy państwa, które mimo to ma dość siły by terrorem poszerzać granice szabru na mieniu obywateli i Państwa jest inicjatywą absurdalną i głupią. Grzebanie "kijem" w tym miejscu niechybnie sytuację dostępu Polaków do broni jeno pogorszy. Należy Polskę odbić z łap Szabrowników, pozbawić zrabowanego mienia i ukarać, oddać należne "Prawa Własności" Właścicielom i dopiero znieść bandyckie ograniczenia w dostępie do broni praworządnym Obywatelom. Socjalizm = szaber prywatnej własności - nigdy taka władza nie pozwoli na posiadanie broni swoim ofiarom bo musiała by się liczyć z tym, że szybko "zjedzie do piachu". Pozbądźcie się mrzonek!
ponad 1 rok temu / agricola
 
Po to nam broń palna żeby czuć się bezpieczniej w rękach świra prawie wszystko może być niebezpieczne noże maczety butelki długopisy i nie wiadomo co jeszcze ale jeśli zwykli obywatele są uzbrojeni to mogą bronić siebie swoich bliskich i resztę społeczeństwa w razie potrzeby tak jak np w izraelu prawie każdy umnie posługiwać się bronią i użyć jej w razie ataku terrorystycznego i dlatego jest wtedy mniej ofiar a nie jak w Paryżu,Berlinie itd gdzie do ludzi strzelali jak do kaczek. Mam nadzieję że nigdy nie trzeba będzie tej broni użyć ale lepiej ją mieć
ponad 2 lata temu / X
 
Malo wariatow mamy tu? no to sie teraz bojcie
ponad 2 lata temu / ludzie
 
@TZ Do obrony siebie lub dla rozrywki. A krzywda ci się dzieje z tego, że ma ktoś pistolet w domu? Tylko ktoś zapomniał podać, że projekt Kukiz'15 bardziej ogranicza broń dla ludzi od 18 do 21 roku życia.
ponad 2 lata temu / trooper
 
Po co wam broń palna?
ponad 2 lata temu / TZ.
 
Kolego @bmnp. Mnie nie chodzi o projekt, bo projekt w istocie jest bardo OK. Mnie chodzi o to, że jeśli dla PiS to jest ten moment gdy chcą załatwić temat, to z tego projektu zostaną drzazgi i skończy się na ograniczeniach większych niż obecnie. Autorzy nie poznają swojego projektu, kiedy z nim skończą. PiS chce ograniczeń w dostępie do broni i się z tym nie kryje, takie są fakty.
ponad 2 lata temu / Nasa
 
15 i romb to konie trojańskie. Wszyscy mają lęki przed niereglamentowanym dostępem. Z czarnoprochowców nie urządzamy strzelanin.
ponad 2 lata temu / Tak jak przedmówca
 
Kolego "Nasa", w naszych warunkach drakońsko to jest teraz ograniczony dostęp i patologia z wydawaniem. Projekt ustawy "unormalnia" w końcu system wydawania i kończy z patologiami typu udawanie sportowca czy kolekcjonera przez ludzi, którzy po prostu chcą posiadać broń. Ale u nas z tego "udawania" żyje mnóstwo pasożytów w zarządach stowarzyszeń i w PZSS. To chyba oni najgłośniej sprzeciwiają się zmianom, bo odetnie ich to od łatwej kasy. No i oczywiście "milicja" - wystarczy poczytać o wyczynach niektórych WPA (np. Katowice) w temacie wydawania pozwoleń - włos się na głowie jeży. Czyste bezprawie i samowola w wykonaniu ogranu, który na straży przestrzegania prawa ma stać. Poza tym dostosowanie do dyrektywy jest obowiązkowe i nie da się przed nim uciec. Dobrze, że jest ten projekt, bo inaczej już "milicja" pisałaby swój, w którym w ogóle nie wydawano by pozwoleń, chyba że "swoim".
ponad 2 lata temu / bmnp
 
Tylko Czechy oprotestowały zamordystyczny ukaz unijny a polski rząd siedział cicho ,jak i w temacie ograniczenia szkolnictwa polskiego na Ukrainie....po czynach poznajemy troskę o polskie interesy towarzyszy z PISu
ponad 2 lata temu / Witt
 
Widziałem nagłówek w jakiejś gazetce typu GW: "dostęp do broni jest swobodny a rząd chce go jeszcze ułatwić". Boją się.
ponad 2 lata temu / Wojtek
 
Jeśli ten projekt będzie teraz procedowany jako rzeczywista zmiana UOBiA, która jednocześnie dostosowuje go do dyrektywy unijnej, to będzie drakońsko ograniczał dostęp do broni. Kukiz'15 wraz z ROMBem to konie trojańskie, a PiS od początku nie kryje się z tym jakie ma intencje. Oczywiście może być i tak, że przygotują za jakiś czas własny projekt a ten odłożą na półkę.
ponad 2 lata temu / Nasa
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.