DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

„Łapaj pedofila!” – wołają promotorzy seksualizacji dzieci

„Łapaj pedofila!” – wołają promotorzy seksualizacji dzieci
Fot. A. Hulimka / Forum

Ogromny społeczny sprzeciw wobec wprowadzania w szkołach pro-pedofilskich standardów WHO oraz Karty Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transseksualistów+ spotkał się z kontratakiem… promotorów demoralizowania dzieci. Robert Biedroń, lider powstałego niedawno ugrupowania „Wiosna”, a zarazem wybitny reprezentant homoseksualnego lobby, pod pretekstem walki z pedofilią zaapelował o… ustąpienie przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.

 

- Chcemy, żeby tym, także symbolicznym czynem, arcybiskup Gądecki zakończył pewną erę ciemności, zaniechań Kościoła katolickiego, żeby już żadne polskie dziecko, żadne dziecko na świecie nie było ofiarą żadnego księdza, żadnego pedofila, żadnej osoby, która krzywdzi dzieci – oświadczył Biedroń na konferencji prasowej przed siedzibą sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski (cytat za rmf24.pl).

 

Były prezydent Słupska domaga się żeby biskupi przekazali organom ścigania informacje na temat przypadków pedofilii dokonywanej przez duchownych.

 

Absurdalność tej sytuacji nie wynika z faktu, że Kościół nie ma sobie nic do zarzucenia w opisywanej kwestii. Jednak, po pierwsze autorami apelu jest środowisko forsujące pro-pedofilskie instruktaże w polskich szkołach. Po drugie zaś – Biedroń z kolegami nie potępiają nadużyć we wszystkich grupach społecznych. Póki co, jedyną instytucją gromioną za wykorzystywanie nieletnich są katoliccy duchowni, i to w sytuacji gdy pośród nich większość sprawców tych haniebnych czynów stanowią homoseksualiści.

 

Powyższe zestawienie „Kościół-ksiądz-pedofil” ma zatem co najmniej dwa cele: odwrócić uwagę od forsowanej w kolejnych polskich miastach Karty LGBT+ (zakładającej wspieranie z publicznych środków seksedukacji najmłodszych oraz innych przywilejów lobby homoseksualnego) oraz zrzucić odium pedofilii na znienawidzoną instytucję. Powód wydaje się oczywisty. Wobec całkowitej bierności obozu rządzącego Kościół jest, obok organizacji społecznych, jedyną instancją realnie broniącą – chociaż wciąż zbyt nieśmiało – tożsamości rodziny. Działania rządu i parlamentarzystów ograniczają się do medialnych pohukiwań. Konkretnych działań w ich wykonaniu – choćby inicjatyw powstrzymujących działalność demoralizatorów bądź też wypisania Polski z genderowej agendy instytucji międzynarodowych – brak.

 

Tymczasem hierarchowie katoliccy w ostatnich dniach opublikowali wyraziste stanowiska jednoznacznie sprzeciwiające się próbom systemowej deprawacji w szkołach. Z kolei organizacje prorodzinne formułują coraz gwałtowniejsze protesty wobec działań, które genderowi ormowcy woleliby przeprowadzać po cichu – bez wiedzy rodziców, za to pod hasłami walki z przemocą, nienawiścią i nietolerancją. Ponieważ to się nie udaje, muszą odwracać kota ogonem. „Łapaj pedofila!” – wołają więc, rzekomo w obronie najmłodszych.

 

„Łapy trzymajcie przy sobie!” – odpowiadają, coraz donośniej, polscy rodzice.

 

Roman Motoła

 

 

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom
DATA: 2019-04-03 14:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Obłęd
4 miesiące temu / Jacek
 
Urządzają łapankę na Trzaskowskiego Biedronia i Rabieja ??? Koniecznie z kwarantanną bo sodomici mogą być zarażeni dodatkowo sowieckim bolszewizmem ...A to już przynosi śmiertelne żniwo
4 miesiące temu / Abberacja
 
Man wolną wole i nikt mnie nie zmusi do odejścia od PANA BOGA .ŻYCIE BEZ PANA BOGA NIE MA SENSU .Walka z kościołem trwa od wieków a poszczególni ludzie walczący z kościołem przestali istnieć,poumierali. Kościół istnieje będzie trwał aż do skończenia świata.
4 miesiące temu / cichy
 
Kościół ma prawo się bronic,zwłaszcza w sytuacji wzmożonych ataków i wyolbrzymionej skali zarzutów ale i zarzutów trudnych do zweryfikowania.Każdy ma prawo do obrony,dlaczego więc Kościołowi odmawiać tego prawa? Zwłaszcza,że nie wiadomo czy te wszystkie ostatnio nagłaśnianie przypadki przestępstw seksualnych są prawdziwe i dlaczego uaktywniane są nieraz kilkadziesiąt lat po ich rzekomym zaistnieniu,i akurat teraz?
4 miesiące temu / marek
 
Tak wyglądały " niewinne" początki bolszewików w Rosji....a potem była hekatomba smierci
4 miesiące temu / Widać i czuc
 
Zboczeńcy i gorszyciele oskarżają Kościół. Ta nagonka ma zohydzić księży, żeby ludziom zamiast wiary i pobożności księża kojarzyli się z pedofilią. To jest świństwo i krzywda bo znacząca większość księży jest normalna, a chcą im na siłę przyprawić gębę pedofila.Biedroń i Scheuring powinni odpowiadać za oszczerstwo i oczernianie Kościoła.
4 miesiące temu / Michu.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.