Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Laickie państwo? Nigdy! To błąd potępiony przez papieży || NA STRAŻY


Odtwórz w YouTube
 

Laickie państwo? To wielki błąd, uczy Kościół katolicki. Jak zawsze - słusznie, bo państwo, które działa tak, jakby Boga nie było, siłą rzeczy wpada w fałsz i buduje system niesprawiedliwości. Jakże często pod płaszczykiem starań o stworzenie raju na ziemi... O tym mówił w programie Na Straży Paweł Chmielewski.

 


DATA: 2020-10-07 14:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

co Boskie Bogu ... na razie to państwa wyznaniowe wypadają źle
3 miesiące temu / ale
 
Państwo Polskie wiąże ze Stolicą apostolską umowa konkordatowa. Powinien być rozszerzony o obowiązkowy udział we mszy św niedzielnej dla każdego ochrzczonego, oraz o obowiązkową naukę religii w szkole. Przypomnę, że w Polsce przedmiotem obowiązkowym jest język polski, który - obok wiary katolickiej jest filarem naszago bytu narodowego.
3 miesiące temu / Czytelnick
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.