Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Kwarantanna, czyli życie w niewoli i słony rachunek za koronawirusa. Zobacz Raport PCh24TV


Odtwórz w YouTube
 

40 dni na kwarantannie, gigantyczny deficyt budżetowy - to efekty złego zarządzania walką z epidemią Covid-19. W Raporcie PCh24 TV także o więziennym dzienniku kard. Pella i dramacie polskich dzieci w Niemczech. Zaprasza Jacek Ożóg.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 13:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wirusy najlepiej niszczy słońce. A witamina "D" najlepiej zapobiega zachorowaniom. Epidemiolodzy od dawna podają, że powszechna kwarantanna jest nieskuteczna a nawet szkodliwa.
1 miesiąc temu / do ewa
 
kwarantanna powinna była dotyczyć wyłącznie emerytów ,nam by nie zrobiła krzywdy gdybyśmy nie musieli wychodzić ,gdyby ktoś zostawiał nam zakupy pod drzwi i załatwiał sprawy urzędowe ,wiem co mówię bo ja akurat tak miałam ,tyle ze .. to chyba o depopulację w tej grupie wiekowej chodziło
1 miesiąc temu / ewa
 
Coś na wzor bolszewickich psychuszek moga trzymac do konca życia
2 miesiące temu / Grisza 67
 
Jedna z Lokalnych Agencji Sanitarnych w Toskanii, regionie zarządzanym przez czerwonych, a zatem będzie to wkrótce decyzja rządu włoskiego w odniesieniu do całego kraju, poszukuje hoteli, które zamierza przekształcić w sanitarne miejsca internowania dla osób pozytywnych na Covid-19.\\ Przeznaczenie stosowania Hotelu Sanitarnego, m.in.:\\ Pacjenci BEZOBJAWOWI lub z objawami POZORNYMI z pozytywnym wynikiem COVID, dla których hospitalizacja w środowisku szpitalnym nie będzie stosowna i którzy będą mieli takie warunki mieszkaniowe, że nie będą mogli bezpiecznie pozostać w domu.
2 miesiące temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.