DZIŚ JEST:   23   LISTOPADA   2020 r.


Św. Kolumbana Młodszego
Św. Klemensa I, papieża
 
 
 
 

Kuriozalny list „Słowian z Polski” do Putina

Kuriozalny list „Słowian z Polski” do Putina
ITAR-TASS

Dwóch byłych posłów, dwóch profesorów, dwóch prawników i jeszcze kilku polskich „Słowian” wysłało list do Wladimira Putina. Chwaląc metody zastosowane przez byłego KGB-istyna Ukrainie domagają się powołania Światowej Rady Słowian i gratulują narodowi rosyjskiemu „obecnych władz Federacji”.


List do Wladimira Putina podpisali m.in. Zygmunt Wrzodak i Zdzisław Jankowski – byli posłowie na Sejm RP. Wśród sygnatariuszy jest także prof. Anna Raźny i prof. Jan Szarliński. Autorzy listu – choć bardzo słusznie diagnozują przyczyny upadku Europy Zachodniej oraz nierzadko trafnie opisują zgubne postawy polskich mediów wobec ukraińskiej rewolucji, znaleźli kuriozalny sposób na rozwiązanie problemów Starego Kontynentu. Rozwiązaniem tym ma być bratnia pomoc Putina narodom słowiańskim (sic!).


Sygnatariusze listu domagają się od prezydenta Rosji „powołania Światową Radę Słowian, jako platformy kontaktu i porozumienia miedzy naszymi plemionami”. Owa rada „składałaby się z przedstawicieli wszystkich krajów słowiańskich wyłonionych w poszczególnych krajach słowiańskich spośród osób zaangażowanych w działalność w organizacjach opozycyjnych w stosunku do posłusznych obcym, zainstalowanych marionetkowych reżimów”. To nic innego jak wezwanie do budowania w Polsce rosyjskiej agentury!


Zdumienie może budzić naiwność autorów listu – sądzą oni bowiem, że podpułkownik KGB, instalujący na czele Cerkwii prawosławnej innego agenta tej formacji, jest tym, który może uratować chrześcijańskie dziedzictwo Europy. „Głównym zadaniem Światowej Rady Słowian wraz ze swym zapleczem w swoich krajach byłoby opracowywanie i upowszechnianie wspólnych działań obronnych przed zniszczeniem naszej chrześcijańskiej wspólnoty słowiańszczyzny oraz stworzenie możliwości rozpowszechniania informacji dla wszystkich narodów słowiańskich” – czytamy w liście.


Z listu wynika także, że jego autorzy nie identyfikują się ani jako katolicy, ani jako Polacy, ale jako Słowianie. „Nasza propozycja wynika z przyspieszenia destrukcyjnych działań obozu bardzo wrogiego wobec Słowian, a zarazem z niedostatecznych możliwości swobodnych działań w rodzimych krajach” – napisali.

„Gratulujemy Wam, naszym słowiańskim braciom Rosjanom, (który jako pierwszy Naród na świecie zapłacił ogromną cenę ludobójczego bolszewizmu, sponsorowanego przez to samo środowisko lichwiarzy, co obecnie na Ukrainie), obecnych władz Federacji Rosyjskiej” – czytamy w kuriozalnym liście.

 Wszystkim czytelnikom zainteresowanym rzeczywistym pogłębieniem wiedzy na temat Rosji Putina polecamy teksty:

http://www.pch24.pl/manewr-putina,20258,i.html

http://www.pch24.pl/kremlowski-szaman--co-aleksander-dugin-mysli-o-polsce-,22768,i.html

oraz najnowszy numer magazynu „Polonia Christiana” w którym o tym, czy Rosja może uratować cywilizację Zachodu wypowiadają się wybitni specjaliści: m.in. prof. Andrzej Nowak, prof. Grzegorz Kucharczyk czy prof. Mieczysław Ryba


DATA: 2014-05-19 10:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ci osobnicy autorzy listu, nie zamierzają budować rosyjskiej agentury wpływu w Polsce, oni już taka rolę w Naszej Ojczyźnie - pełnią! Świat coraz bardziej przypomina dom wariatów, a politycy jawią się, jako złodzieje historycznej pamięci i zwykli oszuści, menele; oszukujący zindoktrynowany ludek!.. Dwa najbardziej barbarzyńskie i ludobójcze narody Europy i cywilizowanego świata; Rosja i Niemcy, usiłują dziś przekonać cały świat, za pomocą wszelkich dostępnych środków przekazu, że Hitler to, bandyta, morderca i satrapa, który okupował niemieckie państwo i zmusił pokojowo nastawiony naród niemiecki do wojny z całym światem. Dlatego Merkel podczas rocznicy lądowania aliantów w Normandii, dziękowała za wyzwoleniesic!. W ślady Niemców idą Rosjanie i "nasza" tu rosyjska agentura wpływu, twierdząc, że pierwszą ofiarą sowieckiego bolszewizmu był naród rosyjskisic!."TO NIE SATRAPA TWORZY NIEWOLNIKÓW, A NIEWOLNICY SATRAPĘ",chciałoby się rzec i zakończyć ten skandal!..
4 miesiące temu / Sass
 
Putin gra na czasie. Na razie nie pozwolił robić Rosji na małe państewka kontrolowane poprzez oligarchów żydowskich. Odbudowuje kraj i armię, nie podoba się to pro-zachodnim lewakom i zboczkom z pod znaku tęczy ale i nacjonalistom, ale on jest pragmatyczny, jeszcze nie nadszedł czas rozliczenia się z kabałą. Polska to kolonia kabały przeznczona do zniszczenia i zasiedlenia kabalarzami.
ponad 1 rok temu / USA
 
Trumpa trzyma kabała sekty Czabad , więc niech się Polactwo nie łudzi po czyjej stronie jest jego lojalność. On znowu będzie Polakom makaron na uszy nawijał podczas planowanej wizyty, a głupki łase na spochlebywanie wezmną to za omen wielkiego przyjaciela Polski. Mimo że na niego głosowałem przetarłem patrzałki, on jest pod kontrolą neokonów czyli żydowskich trockistów. Jako hegemon lubi traktować inne kraje jak gangster z Brooklyn - u. Wtedy w 2016 trzeba było coś zrobić aby rozbić show dla głupich mas zwany demokracją gdzie podstawiane konie Clinton i Bush reprezentują ten sam NWO. Dość długo Trump mydlił oczy Amerykanom sloganem Ameryka First, gdy coraz bardziej widocznym jest że Izrael jest first. Chyba czeka nas nowa i okrutna okupacja, wszystkie znaki na niebie na to wskazują. Ciekawe czy Putin uratuje Polskę przed potomkami enkawudzistów i czekistów żydowskich? Prawdopodobnie machnie na to ręką. https://www.youtube.com/watch?v=SXKLrm5nKBg
ponad 1 rok temu / USA
 
Widzę, że na pch24 pojawiły się osoby, które mają podejście podobne, jak Zychowicz - jeśli kłócą się dwaj wrogowie, należy zacząć usprawiedliwiać jednego z nich. A Putin wcale nie jest lepszy od lewactwa. Nie pamiętacie, że to właśnie KGB (w którym służył Władimir) wprowadzało lewactwo na zachodnie uniwersytety?
ponad 6 lat temu / Venatrix
 
Dobrze jest przeczytać cały list. Mówią w nim między innymi o wartościach chrześcijańskich. A kto się jeszcze tym przejmuje?.
ponad 6 lat temu / elek
 
cd. Putinowi; musimy tylko być bardzo konsekwentni i stanowczy; mamy w Europie jeszcze trochę "dóbr", których zazdrości nam Putin - 550 mln ludzi, on, chyba już niecałe; 150 mln (i ciągle spada); ludzi jednak jakość wykształconych i coś umiejących; a Rosja czuje oddech Chińczyków i zbliżającą się utratę Syberii z jej bogactwami; trzeba to wykorzystać i tyle; bez żadnych oporów; Putin właśnie tak działa i zwycięża miernoty w Europie, i obecne Stany Ameryki, tej Północnej; a jak nie tędy droga to którędy? jakieś pomysły?
ponad 6 lat temu / jaro
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.