Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Kurator Barbara Nowak: jesteśmy świadkami starcia cywilizacji chrześcijańskiej i neobarbarzyńskiej


Odtwórz w YouTube
 

„Byliśmy dzisiaj świadkiem starcia dwóch cywilizacji. Jedna to cywilizacja łacińska, chrześcijańska. Z drugiej strony przechodzili ci, którzy nieśli za sobą cywilizację neobarbarzyńską” – mówi Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty, która uczestniczyła w modlitwie różańcowej w intencji nawrócenia osób zaangażowanych w ruch LGBT. Modlitwa została zorganizowana przed Bazyliką Mariacką w Krakowie jako odpowiedź na manifestację aktywistów spod symbolu „tęczowej flagi LGBT”.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 13:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

może była by lepsza ,Katarzyna ma rację
1 miesiąc temu / do Leliwa
 
Mylisz się gdyby barbarzyństwo zawsze wygrywało to już dawno nie byłoby naszej cywilizacji.
1 miesiąc temu / Leliwa
 
Barbarzyńcy niestety zawsze wygrywają w dziejach świata. Ponieważ a świecie jest wi3cej ludzi głupich niż mądrych.
1 miesiąc temu / Katarzyna
 
i pani kurator i była pani premier do swoich stanowisk nie dorosły "cywilizacja barbarzyńska"??
1 miesiąc temu / rety
 
Brawo dla Pani kurator
1 miesiąc temu / gosc
 
To jest wprowadzanie faszyzmu ukrytego pod maską demokracji i praw człowieka. Eliminacji ludzi starych, chorych i niepotrzebnych przez eutanazję ukrytą pod maską koronawirusa. Nawet jak miał ból zęba to zmarł na wirusa. Pozbawienie ludzi majątków, miejsc pracy, oszczędności i wpędzanie ich w długi z których nigdy nie wyjdą. Stworzenie atmosfery strachu, donosicielstwa i wzajemnego pilnowania się a następnie wprowadzenie instrumentów całkowitej kontroli poszczególnej jednostki łącznie z eliminacją jej w razie potrzeby. Rozbicie wszelkich więzi społecznych opartych na religii, rodzinie, historii, solidarności międzyludzkiej aby człowiek stał się samotnym bezwolnym niewolnikiem. To wszystko realizują rządy na usługach światowej syjonistycznej masonerii przy pomocy masy przekupionych i ogłupionych podwykonawców.
1 miesiąc temu / Johnny
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.