DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

„Kulturowi terroryści” w natarciu. Lewicowa bojówka atakuje organizację prorodzinną

„Kulturowi terroryści” w natarciu. Lewicowa bojówka atakuje organizację prorodzinną
Już w marcu 2018, podczas jednej z pikiet lewicowe bojówki atakowały przedstawicieli Civitas Christiana. Fot. TFP

Na teren zajmowany przez holenderską organizację „Civitas Christiana” wdarli się nocą z zeszłej środy na czwartek lewicowi bojówkarze, najwyraźniej zirytowani kontrą dla homoseksualnej indoktrynacji dzieci. Uszkodzili drzwi, pozostawili plakat z „postępowymi” tezami i ulotki.

 

Do nocnego włamania doszło nieopodal Nijmegen, we wsi Heilig Landstichting, gdzie mieści się siedziba Civitas Christiana. W nocy z 24 na 25 października napastnicy przedostali się przez ogrodzenie i przybili przed drzwiami domu pielgrzymiego Casa Nova plakat z „polemiką” wobec prorodzinnych akcji prowadzonych przez organizację. Zamaskowanych intruzów było co najmniej pięciu, co wynika z fotografii, którą sami opublikowali. Podczas umieszczania plakatu na fasadzie budynku uszkodzili jego drzwi. W pobliżu pojawiło się też sporo ulotek autorstwa skrajnej lewicy, miedzy innymi o wydźwięku proaborcyjnym.

 

 

Niedawno aktywiści LGBT i lewicowi radykałowie fizycznie i werbalnie zaatakowali demonstrantów z „Civitas Christiana” przed biblioteką w Nijmegen. Katolicy protestowali tam przeciwko zajęciom dla dzieci, prowadzonym przez transwestytów. Starcie zostało sfilmowane, zaś nagranie pojawiło się w internecie.

 

W marcu 2018 lewackie bojówki fizycznie zaatakowały działaczy wspomnianej katolickiej organizacji podczas pikiety przeciwko utrzymanej w stylu LGBT kampanii promocyjnej jednej z odzieżowych marek (patrz: fotografia).

 

- Żyjemy w środowisku, w którym rewolucja przybiera coraz bardziej rozpaczliwe formy. Na wszystkich frontach widać, że coraz więcej osób dostrzega jej oszustwo, a za tym tak zwanym aktywizmem kryje się czarna nienawiść wobec rodziny. Oni są antifaanti-family [gra słów nawiązująca do nazwy lewackiej organizacji Antifa, rzekomo antyfaszystowskiej, której symbole znajdowały się na nalepkach umieszczonych na terenie Casa Nova – red.] Przeciwko Holandii i holenderskiej kulturze chrześcijańskiej – skomentował Hugo Bos, lider „Civitas Christiana”.

 

- Jak długo rząd będzie tolerował tych kulturowych terrorystów? Nie obawiamy się ich, ale traktujemy  obecny stosunek wobec nich jako niewłaściwy. Tak czy inaczej, będziemy zgłaszać wszystkie groźby, naruszenia i przestępstwa przeciwko nam, tak aby władze nie mogły zaprzeczyć, że ten problem istnieje – podkreślił Bos.

 

 

Źródło: własne PCh24.pl, Twitter

RoM

 

 


DATA: 2018-10-31 19:10
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kiedy będą tępić lewicowych nazistów znowu nas uszczęśliwią swoim idolem z wąsikiem i zwichrowaną czupryną?
ponad 1 rok temu / Kowalski
 
A podobno to sodomici są prześladowani :)
ponad 1 rok temu / Mirrro
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.