Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2021 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Kultura TAK: Odszedł Jan Kobuszewski. Mistrz sztuki teatralnej! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Trochę o polityce, wspomnienie o śp. Janie Kobuszewskim oraz o poszukiwaniu rozumu. Tomasz A. Żak zaprasza na program „Kultura TAK”.


DATA: 2019-10-03 07:56:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pan Jan był po chrześcijańskiej stronie pośród aktorów, kto jest po drugiej? komedianci obcego pochodzenia, wrogowie polskości chrześcijańskiej i patriotycznej.
ponad 1 rok temu / Gerard
 
Violetta, przyłączam sie do Pani. Jan Kobuszewski to aktor jakich dziś już niemal nie ma.
ponad 1 rok temu / naxa
 
R.I.P.
ponad 1 rok temu / Bogdan
 
Ksiądz z mojej parafii, który poprzednio pracował w kościele na warszawskim Żoliborzu, do którego przychodził śp. Pan Jan, powiedział publicznie, że był on bardzo pobożnym człowiekiem i że to rzadkość w świecie aktorów.
ponad 1 rok temu / Beata
 
nie znalam
ponad 1 rok temu / AniA
 
Jan Kobuszewski
ponad 1 rok temu / Daddy
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.