Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   KWIETNIA   2019 r.

Wielka Sobota

Św. Agnieszki z Montepulciano
 
 
 
 

Kucharczyk, Maciejewski, Płudowski: Czy chcemy być drugą Irlandią? [VIDEO]


Aborcja, homozwiązki, narodowa apostazja... Czy Polska może podzielić smutny los Irlandii? Na to pytanie w ramach Klubu Skawińska 13 w Krakowie odpowiadali znakomici goście: prof. Grzegorz Kucharczyk, Gabriel Maciejewski „Coryllus” oraz Sławomir Płudowski z Irish Society for Christian Civilisation. Spotkanie zostało zarejestrowane 11 lutego 2019 roku.


DATA: 2019-03-18 05:22:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

My nie chcemy ale nasz kler chyba tak bo robi wszystko zeby tak było
1 miesiąc temu / chichot
 
Polacy mają bardzo słabą wiarę. Tutaj potrzeba ratunku jakiegoś cudu z nieba bo nadzieji już nie ma a Polska się nie nawróci ciężko w to uwierzyć
1 miesiąc temu / Gosc
 
Pozdrawiamy Sławka Płudowskiego. Pięknie to zreferowałeś Sławek. Dziękujemy. Bardzo cenne informacje.
1 miesiąc temu / K i K
 
W Irlandii katolicyzm zniszczyli ludzie wyslekcjonowani przez Stany Zjednoczone i przez 50 lat działający jako katolicy i swoi. Zaskakujący jest brak mediów opozycyjnych i prawdziwej partii katolickiej , lub chociaż prawicowej. Jak znam praktyke demokracji z Polski, oszustwa w niej są koniecznością . Ciekawe , czy ktos kontroluje prawidłowość referendów i wyborów w Iralandii. 650 tysięcy na 4-milionowy kraj to jest potęga w systemie demokratycznym. Reszta wyborców jest bezwładną masą w większości nie uczestniczącą w wyborach. Katolicy w Iralndii powinni dążyc do stworzenia własnej partii będącej w ostrej kontrze do rządowego establiszmentu i pewnie części biskupów zaangażowanych po drugiej stronie
2 miesiące temu / Mirek
 
Witam, Czy jest moze wersja tego video z tlumaczeniem na angielski? Bardzo chcialbym wyslac to do moich przyjaciol irlandczykow.
2 miesiące temu / PiotrIr
 
Irlandia upadła, w tym kraju jest coraz gorzej I nie ma zadnej kontralternatywy, ludzie mają sprane mózgi brytyjska tv, wiem bo mieszkam tu juz 10lat
2 miesiące temu / G
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 97 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.