Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   09   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana Diego
Św. Leokadii, męczennicy
 
 
 
 

Kucharczyk, Maciejewski, Płudowski: Czy chcemy być drugą Irlandią? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Skandale w Kościele, utrata zaufania do Pasterzy, aborcja, homozwiązki i narodowa apostazja... Czy Polska może podzielić smutny los Irlandii?

 

Na to pytanie w ramach Klubu Skawińska 13 w Krakowie odpowiadali znakomici goście: prof. Grzegorz Kucharczyk, Gabriel Maciejewski „Coryllus” oraz Sławomir Płudowski z Irish Society for Christian Civilisation. 

 

Przypominamy spotkanie zarejestrowane 11 lutego 2019 roku.


DATA: 2019-08-21 16:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dlaczego "chcemy", "my". My na nic nie mamy wpływu. Są tacy co chcą.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Kucharczyk jest bardzo podobny do mojego irlandzckiego wujka Briana. Z Panem Bogiem nie ma nic niemozliwego ani dla Irlandii ani dla Polski. Media niepodlegle zapraszaja coraz wiecej ksiezy aby nam wytlumaczyc nasze ziemskie zycie. Nie opuszaczajcie kosciolow ani naszej polskiej religii tzn.religii naszych kochanych dziadkow. Sekielski pokazal kilku zlych ksiezy ale ilu jest dobrych I prawdziwych z prawdziwego powolania. Idac na Msze Swieta do kosciola nie idziemy sie modlic do ksiezy tylko do Boga. Ksieza nam posluguja. Prawa danego kraju moga byc zawsze zmienione. Prawa Boskie nigdy nie moga byc zmienione. Nie odchodzcie od kosciola, ksieza pomoga nam odprawiac Msze Sw. za Ojczyzne I zmienic zle prawa. Nigdy nie jest na to zapozno. Wyrzeknijmy sie diabla I wypedzmy go z naszej Ojczyzne. Nie szczedzcie sobie swieconej wody, bo on sie bardzo jej boi. Wypedzmy go do piekla I niech tam siedzi.
6 miesięcy temu / ktos
 
To jest właśnie ten moment kiedy Polacy muszą wybrać między złem A dobrem. Czy przez to, że wyrodni księża okazali się takimi bestiami odwróć się od Pana Boga czy mimo wszystko przy nim pozostaną. Pamiętajcie. Nie chodzimy do kościoła i nie wierzymy dla księży tylko dla Boga i siebie samych. Szatan tylko zaciera ręce. Ja wierzę w niego i żadne argumenty nie przekonają mnie, że on nie istnieje. Właśnie teraz pokazuje jak świetnie mu idzie. Nawiązując do tego co się działo i dzieje na tym swiecie- nie tylko w Pl.
6 miesięcy temu / Maz
 
Tak Polska chce zostać drugą Irlandią. To się już dzieje na naszych oczach! Czy ktoś to powstrzyma!?? My Polacy jesteśmy naiwnym narodem że słabą wiarą, wszystko bierzemy na serio co nam szatan media narzucają!
6 miesięcy temu / GOŚĆ
 
My nie chcemy ale nasz kler chyba tak bo robi wszystko zeby tak było
8 miesięcy temu / chichot
 
Polacy mają bardzo słabą wiarę. Tutaj potrzeba ratunku jakiegoś cudu z nieba bo nadzieji już nie ma a Polska się nie nawróci ciężko w to uwierzyć
8 miesięcy temu / Gosc
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.