DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

XXIX Niedziela zwykła
Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dlaczego "chcemy", "my". My na nic nie mamy wpływu. Są tacy co chcą.
4 miesiące temu / Ryś
 
Kucharczyk jest bardzo podobny do mojego irlandzckiego wujka Briana. Z Panem Bogiem nie ma nic niemozliwego ani dla Irlandii ani dla Polski. Media niepodlegle zapraszaja coraz wiecej ksiezy aby nam wytlumaczyc nasze ziemskie zycie. Nie opuszaczajcie kosciolow ani naszej polskiej religii tzn.religii naszych kochanych dziadkow. Sekielski pokazal kilku zlych ksiezy ale ilu jest dobrych I prawdziwych z prawdziwego powolania. Idac na Msze Swieta do kosciola nie idziemy sie modlic do ksiezy tylko do Boga. Ksieza nam posluguja. Prawa danego kraju moga byc zawsze zmienione. Prawa Boskie nigdy nie moga byc zmienione. Nie odchodzcie od kosciola, ksieza pomoga nam odprawiac Msze Sw. za Ojczyzne I zmienic zle prawa. Nigdy nie jest na to zapozno. Wyrzeknijmy sie diabla I wypedzmy go z naszej Ojczyzne. Nie szczedzcie sobie swieconej wody, bo on sie bardzo jej boi. Wypedzmy go do piekla I niech tam siedzi.
5 miesięcy temu / ktos
 
To jest właśnie ten moment kiedy Polacy muszą wybrać między złem A dobrem. Czy przez to, że wyrodni księża okazali się takimi bestiami odwróć się od Pana Boga czy mimo wszystko przy nim pozostaną. Pamiętajcie. Nie chodzimy do kościoła i nie wierzymy dla księży tylko dla Boga i siebie samych. Szatan tylko zaciera ręce. Ja wierzę w niego i żadne argumenty nie przekonają mnie, że on nie istnieje. Właśnie teraz pokazuje jak świetnie mu idzie. Nawiązując do tego co się działo i dzieje na tym swiecie- nie tylko w Pl.
5 miesięcy temu / Maz
 
Tak Polska chce zostać drugą Irlandią. To się już dzieje na naszych oczach! Czy ktoś to powstrzyma!?? My Polacy jesteśmy naiwnym narodem że słabą wiarą, wszystko bierzemy na serio co nam szatan media narzucają!
5 miesięcy temu / GOŚĆ
 
My nie chcemy ale nasz kler chyba tak bo robi wszystko zeby tak było
7 miesięcy temu / chichot
 
Polacy mają bardzo słabą wiarę. Tutaj potrzeba ratunku jakiegoś cudu z nieba bo nadzieji już nie ma a Polska się nie nawróci ciężko w to uwierzyć
7 miesięcy temu / Gosc
 
Pozdrawiamy Sławka Płudowskiego. Pięknie to zreferowałeś Sławek. Dziękujemy. Bardzo cenne informacje.
7 miesięcy temu / K i K
 
W Irlandii katolicyzm zniszczyli ludzie wyslekcjonowani przez Stany Zjednoczone i przez 50 lat działający jako katolicy i swoi. Zaskakujący jest brak mediów opozycyjnych i prawdziwej partii katolickiej , lub chociaż prawicowej. Jak znam praktyke demokracji z Polski, oszustwa w niej są koniecznością . Ciekawe , czy ktos kontroluje prawidłowość referendów i wyborów w Iralandii. 650 tysięcy na 4-milionowy kraj to jest potęga w systemie demokratycznym. Reszta wyborców jest bezwładną masą w większości nie uczestniczącą w wyborach. Katolicy w Iralndii powinni dążyc do stworzenia własnej partii będącej w ostrej kontrze do rządowego establiszmentu i pewnie części biskupów zaangażowanych po drugiej stronie
8 miesięcy temu / Mirek
 
Witam, Czy jest moze wersja tego video z tlumaczeniem na angielski? Bardzo chcialbym wyslac to do moich przyjaciol irlandczykow.
8 miesięcy temu / PiotrIr
 
Irlandia upadła, w tym kraju jest coraz gorzej I nie ma zadnej kontralternatywy, ludzie mają sprane mózgi brytyjska tv, wiem bo mieszkam tu juz 10lat
8 miesięcy temu / G
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.