Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

Które książki warto spalić, a które warto czytać? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Naszym katolickim obowiązkiem jest przypominanie ludziom, że każdego dnia powstają, są wydawane i promowane KSIĄŻKI ZŁE, których celem jest odciąganie nas od Boga. Które książki mogą być trucizną dla ducha, a które mogą uratować dusze? Na to i wiele innych pytań odpowiada w specjalnym wydaniu programu JA KATOLIK Krystian Kratiuk.


DATA: 2019-08-23 20:56:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Kiedyż bardzo interesowałem się Newagem UFO, ezoteryka, etc. Potem dojrzałem, przeżyłem głębokie nawrócenie. Wszystkie swoje złe książki porozrywałem i wrzuciłem do śmieci. Następnie zasypałem je śmieciami i zalałem wiaderkiem wody z rozpuszczonym ciemnym barwnikiem. W ten sposób miałem pewność, że te książki nie trafią już w żadne ręce. Od tego czasu - co ciekawe i oczywiste - opuściły mnie różne kłopoty i trudności życiowe...
ponad 1 rok temu / Tom Bombadil
 
Do ?Do Bibi?: proszę doczytać chodzi o Lubin, nie Lublin. Z radością poszłabym na prawdziwie katolickie rekolekcje, ale niestety w mojej miejscowości takich nie uświadczę nad czym nieustannie ubolewam..
ponad 1 rok temu / Bibi
 
Do słowo pisane: O ironio ks. R.J. miał naukę poruszającą m.in. ojca kłamstwa, a sam ulega jego działaniu rozdając książki Carothersa. Nie czytałam, oddałam z powrotem i nie o to tu chodzi, mogą być najbardziej Boże jak to się wyrażasz, ale dają nieświadomym wiernym sygnał, że możemy być nawracani przez heretyków, a jak w kościele rozprowadza się nauczanie heretyckie, to pierwszy krok do odstąpienia od naszej świętej wiary i prawdziwego Kościoła. To jak łyżka dziegciu w beczce miodu..
ponad 1 rok temu / Bibi
 
Dobrze ze ten ksiadz spalil te zle ksiazki. Czy to nie mowi ludziom ze nie maja kupowac takich smieci? To napewno przestroga od Boga. Te zle ksiazki truja ludzi. Teraz widac juz epidemie zatrutych ludzi, a to dlatego ze skusil ich szatan do kupienia sobie trucizny umyslowej. To bardzo przykre I smutne ze nasi ludzie nie potrafia nawet odroznic dobra od zla jezeli chodzi nawet o ksiazki. Ogladam program w TV gdzie wiele dzieci protestantow wraca zpowrotem na katolicyzm bo brakuje im tego co ich przodkowie wyrzucili z prawdziwej religi.
ponad 1 rok temu / czlowiek
 
Zapraszamy na rekolekcje do kaplicy św. Stanisława na Kraśnickiej. Prawdziwe katolickie, a nie tam dziadostwo jakieś
ponad 1 rok temu / Do Bibi
 
Może trochę o samych Targach w Warszawie. Byłem, widziałem... p. Krystian Kratiuk podpisał mi 2 swoje książki. Niesamowity ścisk w sobotę 06.04.. Sprzedawano, rozmawiano... Przykra niespodzianka, bo obok stoiska Polonia Christiana podpisywał swoją książkę... Marcin Zieliński ogromna kolejka. Był ks. Piotr Glas i red. T. Terlikowskim nowa książka, o. Leon Knabit, W. Gadowski, G. Brauna nie udało mi się spotkać i na koniec... p. Antoni Macierewicz :. Byli ojcowie dominikanie z Łodzi... Jak dla mnie za dużo nowoczesności np. Biblia dla dzieci, którą komentuje papuga.... Moim zdaniem był wyczuwalny z lekka podział na wydawnictwa tradycyjne i progresywne.
ponad 1 rok temu / jac
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.