DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Radzę wszystkim zachować stare wersje Ewangelii, już niedługo będziemy ich potrzebowali. Tzw. "starsi bracia", wymuszą napisanie Nowej Ewangelii, tak jak wymuszają nową ewangelizację zamiast powtórnej, co oznaczałoby odnowienie wiary. Tak nam pozmieniają, że już nic nie będzie takie same.Chrońcie więc stare wersje, bo już zdążyli pozmieniać, ale to taki niewinny początek. Wkrótce zacznie się "jazda". Sam mam taką z Imprimatur z 1957 roku, ale już i wtedy mogły być jakieś zmiany, więc im starsze tym lepsze. Dzisiaj można ściągnąć Ewangelię Wójka, ale zastanawiam się na ile ona jest jeszcze zgodna z oryginałem, a co pozmieniane.
9 miesięcy temu / taki 1
 
A moze wczytacie sie w Stary Testament. Kilka razy Bog ostrzega zydow, ze beda patrzec, ale nie beda widziec. Zydzi prawie nie czytaja Izsjasza 53, tekst dzisiejszy. A zawsze interpretuja Sluge Jahwe jako narod zydowski. Oni poznaja Jezusa dopiero kiedy zostana napadnieci przez sasiadow. Ezechiela 38, Zachariasza 12.
9 miesięcy temu / Second
 
Bardzo bym chciał poznać jakiekolwiek fakty historyczne,długo szukałem przez lata ale nie znalazłem.Niestety niema historii jest tylko WIARA.
9 miesięcy temu / racjonalista
 
Poziom żydowskiej teologii dorównuje tej islamskiej. Nie są to żadni nasi starsi bracia a już na pewno nie w wierze. Musimy chronić naszą, katolicką teologię i nie ulegać narzucanym nam żydowskim złudzeniom, które biorą się z nieposzanowania prawdy. Tej Żydzi i muzułmanie bardzo się boją.
9 miesięcy temu / magis
 
Jezusa zabił mój grzech. Tylko tyle w temacie.
9 miesięcy temu / dom
 
"Żydowscy teolodzy" - odnośnie odpowiedzialności sprawczej za śmierć P.Jezusa - piszą własną mijającą się z prawdą historię, wbrew udokumentowanym faktom jakimi są przekazy ewangeliczne będące pełnoprawnymi żródłami historycznymi. Zainteresowanych szczegółami procesu i męki Pana Jezusa odsyłam do niemieckiej wizjonerki i stygmatyczki Anny Katarzyny Emmerich posiadającej dar wizji i objawień,której postać została uwierzytelniona faktem wymienienia jej nazwiska przez Jana Pawła II na spotkaniu w Munstrze ;jest to oczywiście objawienie prywatne i nie posiada argumentu jako żródło historyczne.
9 miesięcy temu / t
 
Ksiazka jest bardzo dobra, szczegolnie polecam katolikom co maja wsrod znajomych lewactwo, swietnie zrobiony research.
9 miesięcy temu / katolik
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.