Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

Kto w Polsce powinien odpowiadać za kulturę? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Polak nie ma na co pójść do teatru, katolik nie znajdzie dla siebie właściwej wystawy w galerii sztuki. Sztuka w naszym kraju została zawłaszczona przez jedną opcję światopoglądową – zauważa Tomasz A. Żak. Jak odwrócić ten fatalny trend i czy sposobem jest tworzenie domów ludowych, jak ten w podtarnowskich Maszkienicach? Łukasz Karpiel zaprasza na program „Prawy prosty”.

 

 


DATA: 2020-01-02 10:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zamiast narzekać twórzcie teatry nawet na wsi. Można uruchomić autobusy i dowozić ludzi nawet z większych miast. Widzów znajdziecie i bonusami zachęcajcie młodych. Zróbcie modę na kulturę wyższych lotów.
6 miesięcy temu / seniorka
 
Bardzo ciekawa konwersacja. Narod powinien podtrzymywac kulture, jezeli inaczej nie mozna. Dom Ludowy to cos wspanialego. Nie ulegajmy modernizacji kultury. Wracajmy do prawdziwych korzeni. Wies ma w sobie cos wspanialego, ale trzeba to rozumiec I kochac. Aby kochac wies trzeba posiadac nadmierna madrosc, taka jaka ma Tomasz Antoni Zak.
6 miesięcy temu / Dumny wiesniak
 
Polska powstała przez Katolicyzm. Nie wolno zapominać o Korzeniach Amen.
6 miesięcy temu / Obywatel
 
Czy Gliński i Gowin nie są odpowiedzialni za pieniądze z naszych podatków?
7 miesięcy temu / Podatnik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.