DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ależ mogli to zrobić pożyteczni idioci wyznania monoteistycznego, jednakże sponsorowani i wyszkoleni przez kogoś innego. Tu pojawiają się teorie spiskowe o buddystach albo masonach. Niemniej jednak w świecie monoteistów odrzucających Chrystusa łatwo znaleźć zamachowców-samobójców, kolejka jest długa.
ponad 1 rok temu / aaa
 
Stoją masoni a wykonanie za pomocą jakich tajnych służb, chodzi o wywołanie wojny pomiędzy chrześcijanami a islamem, na gruzach starego porządku - nwo. Oni wszystko skrupulatnie, robią wybierane przez nich daty nie są przypadkowe, mają fiola na punkcie numerologii, te daty a nie inne świadczą, że wszelkie ofiary w tych dniach są składane w ofierze piekłu.
ponad 1 rok temu / Alex Wolf
 
cd: To wszystko dzieje się pod nosem lankijskich służb, które przez kilkadziesiąt lat walczyły z tamilski terroryzmem w krwawej wojnie domowej. Banda amatorów robi z nimi co chce i w zasadzie na ich oczach przygotowuje operację wymagającą ogromnych pieniędzy, sporej grupy zawodowców, świetnej łączności i zachowania ścisłej konspiracji. Może allah ich natchnął, oślepiając przy okazji niewiernych? Albo buddystom dieta wegańska zaszkodziła? Kto chce niech wierzy... A kto nie chce, niech pomyśli kto na tym skorzystał? Jedna prześladowana przez buddyjskie państwo mniejszość pada ofiarą zamachu, którego sprawstwo przypisuje się drugiej, prześladowanej przez państwo mniejszości. Kto na tym wyszedł najlepiej? Kto miał motyw, środki i umiejętności do przeprowadzenia takiej operacji? No właśnie...
ponad 1 rok temu / Bondaree
 
Mydlenie oczu odchodzi na całego - nawet nie chce im się zadbać o szczegóły. Islamska organizacja głosząca monoteizm uderza w jedyną, monoteistyczną mniejszość w okolicy, w dodatku taką, która jest prześladowana przez politeistyczne państwo. Uderzają w trzy kościoły chrześcijanie, trzy luksusowe hotele cudzoziemcy, jakiś bliżej nie określony, mały pensjonat po co? i w dzielnicę mieszkalną brak szczegółów. Do tego potężny ładunek przy lotnisku, który zostaje zneutralizowany. Ofiarami są głównie chrześcijanie i cudzoziemcy. Dwie grupy etniczne wyznające politeizm Syngalezi-buddyści i Tamilowie-hinduiści nie są w zasadzie atakowane. Tego wszystkiego dokonuje prawie nieznana nikomu organizacja patałachów, która wcześniej "zasłynęła" zdemolowaniem posągu buddy. W dodatku atak jest organizowany w odwecie za Christchurch w niecały miesiąc po tamtych wydarzeniach. cdn...
ponad 1 rok temu / Bondaree
 
Mordercy-samobójcy ? sprawcy masakry ? mają być członkami organizacji National Thowheeth Jama?ath ? islamskiego ugrupowania, które pojawiło się na scenie politycznej nie wcześniej niż 3 lata temu ? znanego jednak wyłącznie z niszczenia posągów Buddy, a nie zabijania "niewiernych".\\ Lokalne służby antyterrorystyczne nie mają wątpliwości: "Tak dobrze skoordynowany atak wymagał funduszy, a nade wszystko umiejętności, które mógł zaoferować jedynie ktoś z zagranicy".\\ Spore wrażenie na śledczych sprawił fakt, że wszystkie kamizelki wybuchowe wyeksplodowały i stało się to w momencie zaplanowanym przez autorów masakry. Podczas rzeczywistych zamachów islamskich dość często coś zawodzi. Został ponadto użyty wojskowy materiał wybuchowy i ponad 80 detonatorów. \\ Anne Speckhard z International Center for the Study of Violent Extremism twierdzi, że modus operandi morderców jest charakterystyczny dla Al Qaedy i ISIS. Modus operandi ISIS, Al Qaedy? Nie kojarzycie?
ponad 1 rok temu / Ryś
 
Sponsorzy ISIS-a wywodzący się z pewnego państewka bliskowschodniego.
ponad 1 rok temu / Sal
 
Zrobił ten kto zyska, na wojnie chrześcijańsko-muzułmańskiej. Organizacja i de facto przyzwolenie służb specjalnych na zamachy dowodzą, że za zamachem stoi zagranica i to na tyle silna by wpływać na władze by te nie podjęły działań zapobiegawczych. Miejscowi muzułmanie do tych zamachów dostarczyli zapewne tylko mięso armatnie czyli bezpośrednich sprawców i plany terenu.
ponad 1 rok temu / Tytus
 
Wygląda na to, że komuś zachciało się odgrzać zapomniany konflikt między większością Syngaleską a mniejszością Tamilską. Chrześcijanie wydają się idealnym celem ataku, na przypomnienie światu, że Cejlon - Sri Lanka nie jest bezpiecznym krajem dla nikogo. Tamilskie Tygrysy ostrzą sobie zęby chrześcijan, później przyjdzie pora na Syngalezów - buddystów. Muzułmanie za nic mają pokłosie niedawnej wojny domowej, która pochłonęła tysiące ofiar po obu stronach konfliktu, a chrześcijanie wydają się tylko "obcym" elementem, zarówno dla muzułmańskich Tamilów jako i buddyjskich Syngalezów. Czuwaj !
ponad 1 rok temu / Druh Ryszadr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.