Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Kto stoi za „tęczowym” atakiem na Polskę? II PAWEŁ CHMIELEWSKI. NA STRAŻY


Odtwórz w YouTube
 

Czy list 50 ambasadorów w sprawie polskiego politycznego ruchu homoseksualnego stanowi zagrożenie dla naszego kraju? Czy apel ma w ogóle jakieś znaczenie? Z Tomaszem Rowińskim rozmawia w programie „Na Straży” Paweł Chmielewski. Zapraszamy.

 

 


DATA: 2020-10-07 14:25:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Oni nie wycięli JERNEGO KOLORU - Oni wycięli WSZYSTKIE KOLORY! Tęcza składa się z praktycznie nieskończonego pasma BARW tworzących tęczę. Oni wycięli praktycznie WSZYSTKIE KOLORY OPRÓCZ TYCH SZEŚCIU które prezentują. Jak chcą pokazywać tęczę to niech pokazują całą harmonię zmieniających się barw. Ich tzw flaga to NIE TĘCZA. + to dla ścisłości; to po prostu wielokolorowa szmata. + Ludzie jak TĘCZA są nieskończenie RÓŻNI. I to jest naturalne. Ich szmata symbolizuje tylko kilku wybranych , o "swoich kolorach" Czy wielokolorowa tkanina na głowie czy w ręku nie była kiedyś symbolem obłędu, obłąkania osobnika, jego zagubienia?!?
24 dni temu / Un Um
 
@RainbowWarrior- masz rację , powinno się mówić o tęczowych kastratach skoro wycięli jeden kolor
24 dni temu / Ironia
 
Jakim "tęczowym"??? 6-kolorowy znak grzechu można nazwać sodomickim, gomoryckim, jawnogrzesznym, stręczowym, jakim tam jeszcze, ale nie TĘCZOWYM. PCH24 też wpada w pułapkę pojęciową. Podróbkę nazywajmy podróbką. Tak jak na to zasługuje.
24 dni temu / RainbowWarrior
 
Kto sfinansował ten HEPENING?
25 dni temu / jb
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.