Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   15   GRUDNIA   2018 r.

Św. Maryna
Św. Marii od Krzyża di Rosa
 
 
 
 

Kto sponsoruje homoparady? Prawda o międzynarodówce LGBT [VIDEO]


Jak wygląda finansowanie i organizacja homoparad w praktyce? Kto je sponsoruje, skąd przyjeżdżają aktywiści i jak są zorganizowane? Na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź w materiale wideo.

 

W dniach 9 - 14 lipca 2018 r. w Bratysławie odbył się "Tydzień Dumy", podczas którego członkowie subkultury LGBT manifestowali na ulicach słowackiej stolicy. Trudno jednak od naszych południowych sąsiadów oczekiwać wielkiego poparcia dla tego typu procederu, dlatego w organizację pierwszej w historii Słowacji homoparady zangażowano całą homoseksualną międzynarodówkę. O tym jak w praktyce wygląda organizacja i przebieg takich wydarzeń można przekonać się oglądając nasz materiał.

  


DATA: 2018-09-24 22:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A gdzie jest międzynarodówka środowisk heteroseksualnych?? Chowa się i pozwala LGBTQI.... deprawować dzieci i młodzież, zamiast walczyć o przyzwoitość w przestrzeni publicznej!!Rycerze Hetero! Obudźcie się!!
17 dni temu / Reakcjonistka
 
Zabronić demoralizacji i deprawacji dzieci przez te bojówki gejowskie!
2 miesiące temu / gosc1
 
Zabronić paradować odmiennikom i zdelegalizować tą bandę jak wszystkich to wszystkich.
2 miesiące temu / Legalizator
 
Finansowanie międzynarodowych imprez nie jest zaskakujące. Zaskakujące jest finansowanie tak odrazajacych przemarszow, które są elementem indokrtynacji homo reżimu, a w przypadku oddziaływania na dzieci, forma pedofilii.
2 miesiące temu / Mataleo
 
@Stormer U katolików budzi to zdziwienie, bo oni nie mają internacjonalnych sponsorów.
2 miesiące temu / ollek
 
Od kiedy to finansowanie międzynarodowych imprez budzi takie zdziwienie? Wiele organizacji ma globalnych sponsorów, którzy nie robią z tego problemu.
2 miesiące temu / Stormer
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 83 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.