Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   12   GRUDNIA   2019 r.

NMP z Guadalupe
Św. Finiana z Clonard
Bł. Konrad z Offidy
 
 
 
 

Kto sponsoruje homoparady? Prawda o międzynarodówce LGBT [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Jak wygląda finansowanie i organizacja homoparad w praktyce? Kto je sponsoruje, skąd przyjeżdżają aktywiści i jak są zorganizowane? Na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź w materiale wideo.

 

W dniach 9 - 14 lipca 2018 r. w Bratysławie odbył się "Tydzień Dumy", podczas którego członkowie subkultury LGBT manifestowali na ulicach słowackiej stolicy. Trudno jednak od naszych południowych sąsiadów oczekiwać wielkiego poparcia dla tego typu procederu, dlatego w organizację pierwszej w historii Słowacji homoparady zangażowano całą homoseksualną międzynarodówkę. O tym jak w praktyce wygląda organizacja i przebieg takich wydarzeń można przekonać się oglądając nasz materiał.

  


DATA: 2019-08-16 13:36:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

lgtb to tęczowa zaraza
4 miesiące temu / lewactwo
 
Rozumiem że te wszystkie osoby są albo gejami albo lesbijkami albo transeksualistami? Bo jesli nie to znaczy zę to wszystko pic na wodę fotomontaz. To tak jakby księża katoliccy wspierali ateistów:) To byłoby hakieś kuriozum w ówczas.
10 miesięcy temu / ijijiji
 
A gdzie jest międzynarodówka środowisk heteroseksualnych?? Chowa się i pozwala LGBTQI.... deprawować dzieci i młodzież, zamiast walczyć o przyzwoitość w przestrzeni publicznej!!Rycerze Hetero! Obudźcie się!!
ponad 1 rok temu / Reakcjonistka
 
Zabronić demoralizacji i deprawacji dzieci przez te bojówki gejowskie!
ponad 1 rok temu / gosc1
 
Zabronić paradować odmiennikom i zdelegalizować tą bandę jak wszystkich to wszystkich.
ponad 1 rok temu / Legalizator
 
Finansowanie międzynarodowych imprez nie jest zaskakujące. Zaskakujące jest finansowanie tak odrazajacych przemarszow, które są elementem indokrtynacji homo reżimu, a w przypadku oddziaływania na dzieci, forma pedofilii.
ponad 1 rok temu / Mataleo
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.