Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Kto sieje zamęt w Kościele? Przegląd Tygodnia o akcji Polonia Semper Fidelis. VIDEO


Odtwórz w YouTube
 

Chociaż pod synowską prośbą do polskich biskupów w sprawie obrony nierozerwalności małżeństwa w ramach akcji Polonia Semper Fidelis podpisało się już ponad 40 tys. osób, w tym wiele autorytetów ze świata nauki, kultury i mediów, to tylko nieliczne portale zdecydowały się poinformować o sprawie. Jeden z głosów jest krytyczny i próbuje… obwinić inicjatorów akcji o zamęt w Kościele! A kto jest tak naprawdę winny? W Przeglądzie Tygodnia odpowiada redaktor Łukasz Karpiel, zastępca redaktora naczelnego PCh24.pl!

 

 

Wciąż można podpisać apel w ramach akcji Polonia Semper Fidelis. Aby to zrobić należy kliknąć TUTAJ

 

 


DATA: 2018-01-20 14:47:00
AUTOR: ŁUKASZ KARPIEL
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Uważam, że pokora i posłuszeństwo nie ma prawa wyłączyć logicznego i krytycznego myślenia, ponieważ i one są darami bożymi. Polscy Biskupi powinni jak najszybciej potwierdzić naukę naszego Świętego Jana Pawła II, ponieważ inne episkopaty mogą czekać na impuls od nich. Módlmy się o cnotę męstwa dla naszych biskupów. Ja już podpisałem. Zachęcam innych. Pozdrawiam.
ponad 3 lata temu / Dinosaur
 
Ależ nasi, niestety niektórzy hierarchowie KEP jak staruszek z zapałkami nasz KK w Polsce podpalają...obchody 500 rocznicy antykatolicyzmu, porównanie patriotyzmu do szowinizmu czy też promowanie koraniczne miłosierdzie , które dotyczy TYLKO POMOCY wyznawcom allaha...niewiernym już Nie
ponad 3 lata temu / Megi
 
Ja się podpisałem.
ponad 3 lata temu / Leo
 
Jeśli nasz DOM zaczyna płonąć to należy zrobić wszystko aby ugasić pożar i naprawić szkody. To robi pch24. Dziś Kościół płonie , bo wiekowy Ojciec chodzi po domu i rzuca płonące zapałki a rozbawione dzieci (wierni) biją mu brawo. Skoro świeccy mają głos to starsi schorowani ludzie winni być na emeryturze a nie robić rewolucje i zamieszanie. Czy nasi biskupi radzący świeckim w takich sytuacjach pomoc lekarza psychiatry wyłączają racjonalną ocenę wydarzeń w Watykanie jako osoby wierzące czy też kierują się jedynie polityką.
ponad 3 lata temu / iskierka
 
Pan Łukasz Karpiel powiedział o zamieszaniu: ?Już dziś bowiem czyn, który w jednym kraju wciąż uznawany jest za grzech, w innym grzechem już nie jest?. Nie jest to nic nowego, gdy przyjrzymy się Tradycji Kościoła. Nawet współcześnie tak jest ? choćby w przepisach pokutno-postnych. W jednym kraju zachowywanie określonego postu w danym dniu (np. od mięsa) jest grzechem a w innym nie jest.
ponad 3 lata temu / Trąbka
 
Wow! Właśnie takiego dziennikarstwa nam trzeba!
ponad 3 lata temu / kwiatek77
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.