Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Kto się boi filmu „Ich prawdziwe cele”? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Film „Ich prawdziwe cele” pokazuje historię ruchu LGBT. Cytowane są w nim dokumenty ruchu LGBT i wypowiedzi tęczowych działaczy. Zaprezentowano jak wyglądają Marsze Równości w Polsce i na świecie. Okazało się, że według niektórych pokazanie prawdy to „nienawiść” czy też „mowa nienawiści”, która „obraża ludzi” i dlatego trzeba ją zablokować, ocenzurować i nie dopuścić, aby mógł mieć do niej dostęp ogół obywateli.

 

O tym, co wolno, a czego nie wolno publikować w serwisie YouTube i pierwszych pozytywnych owocach po premierze filmu „Ich prawdziwe cele” rozmawiają w programie „Prawy Prosty” Łukasz Karpiel i Arkadiusz Stelmach.

 

FILM ICH PRAWDZIWE CELE ZOBACZYSZ TYLKO NA PCH24.PL

Czytaj także:
DATA: 2020-07-27 17:40:00
AUTOR: PRAWY PROSTY
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Film musi być przetłumaczony na język angielski! MUSI. Państwo na pewno zdają sobie z tego sprawę. Proszę o niezwłoczne podjęcie działań w tym kierunku.
1 miesiąc temu / Film
 
Film robi wrażenie. Szkoda,ze nie po angielsku. Szczęść Boże dla odwiedzających ten portal.
1 miesiąc temu / 2sia
 
To gdzie teraz można go obejrzeć?
1 miesiąc temu / Ahmedabad
 
Kto się boi filmu ?Ich prawdziwe cele?? PiS?
1 miesiąc temu / Tom Bombadil
 
Antyrodzinna i seksualizacyjna ideologia gender jest sprzeczna z chrześcijańskimi wartościami na których opiera się Polska konstytucja dlatego powinna być zakazana.
1 miesiąc temu / Obywatel
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.