DZIŚ JEST:   09   KWIETNIA   2020 r.

Wielki Czwartek
Św. Marii Kleofasowej
Św. Hugona z Rouen
 
 
 
 

Kto poleci do Smoleńska? Wicepremier zdradza skład polskiej delegacji na 10 kwietnia

Kto poleci do Smoleńska? Wicepremier zdradza skład polskiej delegacji na 10 kwietnia
fot.PRSteam.net / cc licency

Na uroczystości rocznicowe do Smoleńska pojedzie delegacja czysto państwowa, obejmująca osoby pełniące funkcje publiczne, m.in. premier, jego współpracownicy, przedstawiciele klubów – poinformował w środę na antenie Radia ZET wicepremier Jacek Sasin.

 

Jesteśmy zmuszeni ograniczyć delegację, bo nie możemy też narażać osób, które mogłyby, a raczej powinny uczestniczyć w tej delegacji. Mam przede wszystkim na myśli rodziny – zarówno rodziny katyńskie, jak i rodziny tych, którzy zginęli 10 lat temu w Smoleńsku – zaznaczył Sasin.

 

Zapytany, czy do Smoleńska uda się prezes PiS Jarosław Kaczyński, Sasin powiedział, że według jego wiedzy „taki był zamiar pana prezesa”.

 

Zastrzegł, że sytuacja jest dynamiczna, a on się tymi kwestiami nie zajmuje na co dzień. Podkreślił, że w delegacji przewidziano możliwość uczestniczenia przedstawicieli wszystkich sił politycznych w parlamencie, a szefowie klubów, partii będą wskazywali uczestników tych delegacji.

 

 

Źródło: Radio ZET

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-03-26 15:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ja bym był za tym, żeby kluczowe osoby dla naszego Państwa MM, JK, inni WCALE TAM NIE LECIAŁY. Uzasadnienie oczywiste.
13 dni temu / PK
 
niestety Rosjanie tym razem ich wpuszczą a potem zrobią 14 dniową kwarantanne. A jak test będzie pozytywny to znowu będziemy mieć żałobę narodową. Przecież to jest kpina z Obywateli Polski. Pyzatym jeśli nawet wirus zostanie w jaki stopniu opanowany to nie lódźmy się woda święcona do kościoła nie wróci. Oraz dużo będzie zmian które będą miały bardzo zły skutek.
14 dni temu / Podemus
 
I znowu wszyscy jednym samolotem. Brawo. @Daro. Ja też to zaczynam tak odbierać, jako zamach na Kościół. To czyste kpina te 5 osób. A prof. Szumowski ponoć taki katolik. Jakby mieli trochę przyzwoitości, to by zarządzili, ile osób może przebywać na danej powierzchni, np. 1 osoba ma 10 m kwadratowych. Wtedy w kościele o powierzchni powiedzmy 500 m2 weszłoby 50 osób, a są przecież kościoły dużo większe. A te nieszczęsne 5 osób dotyczyłoby wtedy tylko małych kaplic, gdzie pewnie i tak Msze zostały zawieszone. Z Panem Bogiem.
14 dni temu / Stefan
 
A potem 14 dni kwarantanny...
14 dni temu / Y
 
Bill Gates, założyciel ?Microsoftu? ? ?W dzisiejszym świecie jest 6,8 miliarda ludzi. Liczba ludności zbliża się gwałtownie do 9 miliardów. Jeśli dzisiaj naprawdę dobrze popracujemy nad nowymi szczepionkami, opieką zdrowotną i pomocą w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, to być może zdołamy obniżyć ją."
14 dni temu / Teodor...
 
świetny pomysł. Ciekawe kto poleci? Ochotnicy czy skazańcy? Jak w filmie ,,parszywa dwunastka,, pod dowództwem prezesa piss ruszą na misję. Kiełbie we łbie.
14 dni temu / szpulas11
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.