DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Kto nie przyjmuje imigrantów, ten zapłaci? O tym rozmawiali liderzy krajów Unii Europejskiej!

Kto nie przyjmuje imigrantów, ten zapłaci? O tym rozmawiali liderzy krajów Unii Europejskiej!
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.REUTERS/Pascal Rossignol TPX IMAGES OF THE DAY/FORUM

„Antysystemowy” premier Włoch po spotkaniu na nieformalnym szczycie UE w Salzburgu, że pod uwagę brana jest możliwość ponoszenia ciężarów finansowych przez kraje, które nie przyjmują imigrantów. Zdaniem Giuseppe Contego niektóre państwa wyraziły zgodę na takie rozwiązanie sytuacji.

 

Kraje niechętne przyjmowaniu imigrantów/uchodźców ani nie uczestniczące w relokacji mogą wnosić wkład finansowy – wynika ze słów Giuseppe Contego.

 

Jak dodał polityk na spotkaniu z dziennikarzami, niektóre kraje już wyraziły na to gotowość. Rozmowa podczas kolacji liderów miała dotyczyć prawie wyłącznie polityki migracyjnej. Szczegółów dotyczących pomysłu Conte jednak nie ujawnił stwierdzając jedynie, że trwają prace.

 

Drugim tematem miał być – zdaniem premiera Włoch – problem Brexitu. Głos zabierała brytyjska premier Theresa May, która wykluczyła drugie referendum w sprawie wyjścia Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej.

 

 

Źródło: gosc.pl

MWł

 

 


DATA: 2018-09-20 07:35
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

PiS wykonuje masoński plan likwidacji państw narodowych ponieważ zgodził się na likwidację Polski. Teraz dla Kaczyńskiego jest już jest jedno niemieckie panstwo Unia Europejska o czym powiedział ostatnio w Szczecinie. Zameldował tam światu wykonanie zadania. Kaczyński Polskę świadomie zamordował.
9 miesięcy temu / mary
 
:)sama prawda( do cichy) :)Pani to chodziło o nowego chłopaka? Ten gość co chce zostać?Niech się dorzuca a nawet niech kupi pierścionek i przedstawi swoim rodzicom .(do hma)
9 miesięcy temu / do cichego i Pani hma
 
Niemcy,Włochy, Francja i inne kraje UE przyjmowały bezkrytycznie, bez żadnej kontroli emigrantów zarobkowych a teraz gdy widzą, że emigranci liczą tylko na socjal i znacznie obciążają budżet , to pragną rozlokować ich po innych krajach. To jakieś szaleństwo. Ciekawe jakie państwa zgodziły się płacić kary za odmowę przyjęcia emigrantów. Nie ma żadnej konkretnej informacji z tego szczytu. Ten kraj, który przyjmował emigrantów niby zarobkowych niech ich utrzymuje, płaci socjal i zapewnia mieszkanie. Niech ponosi konsekwencje swoich decyzji a nie niszczy państwa, które prowadza inną politykę niż Niemcy i Francja
9 miesięcy temu / cichy
 
:) miałam na myśli Polskę i teorię a faktycznie jak gospodarzem jest UE to wygląda tak jak piszesz
9 miesięcy temu / hm?
 
:)ta sytuacja jest trochę odmienna. Gospodarz spostrzegłszy się, że w komorze mało mąki, na gumnie kur i kaczek niema, cielątka zjedzone, a któryś z ,,gości,, upiekł sukę z młodymi, bierze synów i idą uzbrojeni w widły i siekiery rabować sąsiadów, by ,,goście,, się czuli cudnie dalej.
9 miesięcy temu / do hma
 
od kiedy tzw. imigranci mają przybywać z innych państw niż syria ?!
9 miesięcy temu / nowy porządek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.