DZIŚ JEST:   16   GRUDNIA   2019 r.

Św. Adelajdy, cesarzowej
Bł. Marii od Aniołów
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A takze atakowanie mniejszosci Protestanckiej w Polsce , co juz wiedza w krajach protestanckich, i to moze byc przykry skutek dla polskich katolikow pracujacych w tych krajach. Patrz sprawa prawicowgo Protestanta red. Gmyza ktoremo odmowiono polskosci i i W Marszu Narodowym
1 miesiąc temu / Viking
 
TyLko Pis rzadzi super Ludzie
2 miesiące temu / Janusz
 
Ja popieralem wiazd do Polski rosyjskich mocyklistow i jestem przeciwny usuwania pomnikow ludzi ktorzy zgineli w walce o wyzwolenie Polski
2 miesiące temu / Adam
 
Coś takiego jak naród żydowski nie istnieje. Nie kłamcie w artykułach.
5 miesięcy temu / WOJ
 
Konfederacja nie ma wrogów. To Konfederacja jest wrogiem!!
5 miesięcy temu / Anna Ł.
 
marchewka sam jesteś farbowanym lisem .A Jabłonowski jaki taki jest ale nie jest "ruskim agentem"nie z wszystkimi poglądami można się zgodzić .Ataki Konfederacje są kłamliwe przoduje w tym TV PIS Republika GP GW TVN .Nawet Gazeta Warszawska bezpodstawnie napisała piórem Pana Piekary że jest pro-rosyjska to są kłamstwa a P I S jest pro-amerykański i pro-żydowski wycofali się z Ustawy anty JUST ACT 447 .
6 miesięcy temu / Tomasz
 
To bolszewiccy Chazarowie, z przysłanym z USA Trockim, wymordowali w Rosji Sowieckiej za Stalina 1/3 ludności tego kraju, czyli aż 50 mln istot ludzkich, a po 17 września 1939r. zamordowali ok. 3 mln Polaków na Kresach siłą oderwanych od Polski. Dzisiejsza wschodnia granica Polski, to granica z traktatu Ribbentrop-Mołotow ustalona między Stalinem a Hitlerem, z małymi poprawkami, a Polskę, najlepszego sojusznika, sprzedał zbrodniarz Chazar Roosevelt ludobójcy Stalinowi - ot za co mamy być wdzięczni chazarskiej, czyli tzw. żydowskiej Ameryce, gdzie owi Chazarowie są niepodzielnymi panami życia i śmierci 320 mln gojów, pracujących w pocie czoła na swych pejsatych panów...
6 miesięcy temu / powstaniec 1863
 
Na czołgach Armii Berlinga Stalin przerzucił 200 tys tzw. żydów, czyli naprawdę Chazarów, by opanowali wszystkie najważniejsze stanowiska w Polsce: jej życiu społecznym, gospodarczym i kulturalnym i do tego mieli psi obowiązek zmienić swe chazarskie nazwiska na polskie. Przez 70 lat się rozmnożyli i jest ich teraz na pewno grubo ponad 500-600 tys. Oczywiście nazwanie polako-podobnego Chazara Chazarem to ...antysemityzm, choć Chazarzy to NIE SEMICI, a potomkowie plemion mongolsko-tureckich. Od 1945r. NIE MAMY POLSKICH RZĄDÓW, CZY SĄDÓW i niech Wałach nie bredzi o antysemitach i co ma rasistowskie państewko, mocarstwo atomowe znad Jordanu, istniejące raptem 71 lat, prawem Kaduka tam utworzone na nieswojej ziemi, po wymordowaniu setek tysięcy Palestyńczyków mieszkających tam od ponad 2000 lat, co ma owo państewko do polityki chrześcijańskiej tysiącletniej Polski. To państewko to centrum międzynarodowego KOMUNIZMU, a jego wielką i bogatą kolonią są niejakie USA...
6 miesięcy temu / powstaniec 1863
 
Czytam te komentarze i oczom nie wierzę , az tylu naiwnych , czy farbowane lisy.
6 miesięcy temu / Marchewka
 
Ataki na Konfederacje są typową grą polityczną gdzie nie chodzi o prawdę a o wyeliminowanie przeciwnika wszystkimi sposobami. Czyli żeby nie dopuścić konkurentów do koryta. Ale im ostrzejsza walka tym większa kompromitacja tych którzy zaciekle atakuja. To prawda że Konfederacja to zlepek różnych partii itp. dlatego łatwo też wprowadzić tam przysłowiowego Judasza pod dobrymi pozorami. Judasz też zaczynał jako dobry.
6 miesięcy temu / swr
 
Ave Maria! Zapomniałam jeszcze dodać, że obecność pani Kai Godek w Konfederacji również odbieram jako dobry, Boży znak, że na tą formację warto głosować. Pani Kaja to moim zdaniem jedna z najwspanialszych, najgodniejszych osób życia publicznego.
6 miesięcy temu / Ewcia
 
Powielanie kalek o agenturalności i antysemityzmie w przypadku Konfederacji jest śmieszne zważywszy na agenturalne powiązania dobrej zmiany i PO. Świadczy o ignorancji autora albo o tekście na zamówienie PiS. Niedostrzeżenie pozytywnego znaczenia konfederacji środowisk wolnościowo-narodowo-katolickich na PCh24.pl dziwi. Czyżby było coś o czym nie chcą Panowie pisać? Czy prawdą jest, że niby kontestujecie dobrą zmianę, a jednocześnie wspieracie ją, bo niektórzy z Was są uwikłani w relacje z wielkimi tego świata, którzy zapewniają Wam prowadzenie biznesu na odpowiednim poziomie? Jeżeli nie konfederacja z Braunem, Godkową i Winnickim, to kto? Naprawdę Wasze geszefty są dla Was ważniejsze niż Polska?
6 miesięcy temu / rozczarowany
 
Powodem wszystkich trudności jest system. System POPiS podnosi do roli bożka demokrację i bije jej pokłony. Podsycana przez systemowy PiS wrzaskliwa antykultura narzucają zachowania nieakceptowalne przez wrażliwców. Wrażliwcy zawsze mają najwięcej zastrzeżeń i najmniej trzeźwego spojrzenia na cele i możliwości. Bez Katynia i in. POPiS nie miałby ani jednego głosu poparcia.
6 miesięcy temu / log
 
Gdyby Konfederacja wspomniała o walce z autorasizmem, czyli zjawiskiem gdzie "Polak" świadomie nienawidzi innego "Polaka" za to, że jest Polakiem, to mogłaby odebrać znacznie więcej głosów PiS-owi. PiS swój sukces w 2015 zawdzięcza właśnie m.in. deklarowanej obronie uciśnionych.
6 miesięcy temu / koteq
 
Konfederacja, jako jedyna siła polityczna lekko wstrząsa kotarami za którymi skryła się cała scena polityczna. I co widać? Rządzi partia narodowych socjalistów, dla których hasło - Państwo ponad wszystko - jest bardzo bliskie. Dorwali się do śmietany i zrobią wszystko, dosłownie wszystko, by nie dać się oderwać.Nie dajmy się uwieść, jak Niemcy kilkadziesiąt lat temu. Reszta towarzystwa nie zasługuje nawet, żeby o nich wspominać. Jesteśmy w dramatycznej sytuacji. Pozostała nam modlitwa. Króluj nam Chryste.
6 miesięcy temu / Marek
 
Ave Maria! Autor artykułu jakby nie zauważa sprawy najważniejszej, że Konfederacja jest jedyną siłą polityczną deklarującą wolę zniesienia aborcji, co jest znakiem działania Ducha Świętego, bo tylko Jego natchnienia mogą skłaniać do takich działań w dobie triumfującej obecnie cywilizacji śmierci. Ponadto pan Grzegorz Braun wyraża się z wielką czcią o Matce Bożej, rozpowszechnia Jej orędzie z Gietrzwałdu i mówił o konieczności podziękowania Maryi za wielokrotne uratowanie Polski. To są znaki, które trzeba umieć czytać. Gdzie jest Maryja, tam nie ma szatana, jak mówił św. Ludwik de Montfort. Chciałabym, żeby Konfederacja Matkę Bożą miała na sztandarach i w sercach. Otaczam ich nieustannie różańcem.
6 miesięcy temu / Ewcia
 
@slaw: A jaką? Kto nic nie robi nie popełnia pomyłek. W przypadku Konfederacji kurs jest zdecydowanie katolicki. W przypadku PiS kurs jest żydowski, PO- niemiecki. Głosuj na wiosnę.
6 miesięcy temu / zima
 
@slaw: Pozwolę sobie nie zgodzić się z Panem. Jeśli Pańska opinia ma być szanowana lub tylko tolerowana, to Konfederacja w obecnej formie jest jedyną siłą na scenie politycznej, która temu sprzyja.
6 miesięcy temu / Zbygniew
 
PiS CHCE i otwarcie dąży do wojny z Rosją. My Polacy jej nie chcemy. Nie chcemy żadnej wojny z nikim. Z Rosją można handlować i będzie to z korzyścią dla masy Polaków, może wzmocnić gospodarczo polskich przedsiębiorców, rolników i jednocześnie spowodować brak opłacalności napaści Rosji na Polskę. Można prowadzić politykę wielowektorową, która zapewni Polsce lepszą pozycję negocjacyjną wobec satanistycznego USraela i możliwość ucieczki w chwili już zapowiedzianego szantażu sankcjami ze strony USA. Takie jest stanowisko Polaków. Zasypywanie szybów kopalni Krupiński przez PiS, likwidacja naszej niezależności energetycznej przy jednoczesnym wzmacnianiu Rosji i USA realizowanym przez PiS poprzez zakup milionów ton węgla z Rosji i USA jest zdradą stanu. Zgoda na politykę klimatyczną UE jest morderstwem dla Polaków i środowiska naturalnego Polski. System PiS-PO należy zmienić. Ale dla PiS to myślenie jest prorosyjskie.
6 miesięcy temu / Demagogia PiS
 
Jest w Polsce zapotrzebowanie na Konfederację, ale nie taką konfederację
6 miesięcy temu / slaw
 
Panie Redaktorze. Jezyk Pana przekazu jest inny niż polityków. 'Grzeczność' nie służy przekazowi. Nikt nie chce słyszeć prawdy o ile nie jest ona wykrzyczana lub podana z ostrym sosem.
6 miesięcy temu / Senator
 
Kilka uwag: 1. Nie można bronić wolności i Ojczyzny przyjmując za własne sposób rozumowania i zestaw pojęć ich wrogów. 2. Jeśli dziś zgodzi się Pan wykluczać z debaty i życia publicznego za antysemityzm, to jutro zostanie Pan z niej wykluczony za katolicyzm lub patriotyzm. 3. PiS po trzech latach rządów okazał się być PO tylko innych obcych potęg, dlatego osłabianie jego jedynego przeciwnika nie służy dobru Polski. 4. Proponuję nie oceniać ludzi ze względu na ich stosunek do Rosji tylko do Polski. Viktor Orban utrzymując przyjazne stosunki z Rosją nie robi tego ze względu na dobro Moskwy tylko Budapesztu. W Polsce jest zbyt wielu ludzi, którzy ze względu na wrogość do Rosji gotowi są narazić Polskę na zgubę. Oczywiście nie zostaniemy przyjaciółmi Moskwy bo ona tego nie chce, ale to nie znaczy że mamy być znowu frajerem przyjmującym na siebie wściekłość hord barbarzyńskich, kiedy nasi tzw. przyjaciele bogacą się na naszym heroizmie i naiwności.
6 miesięcy temu / Zbygniew
 
Czy to nie PiS zaprosił do Polski i utrzymuje za pieniądze Polaków 80 tys. rosyjskich agentów ukrytych między emigrantami zarobkowymi z Ukrainy? Było o tym głośno. Afera z domami rozpusty prowadzonymi przez pupilków polityków z PiS wszystko wyjaśnia. Czy prawdą jest przejęcie ABW przez mosad za zgodą POPiS? Co z lotniskami Okęcie, Rzeszów, Radom i ustawą 1066. No i afera SKOK Wołomin. Oszczerstwa PiS wobec Polaków nie mają końca.
6 miesięcy temu / for
 
to rzad pisu i po uswiadomil mi ze w polsce jest tylu zydow.jak bylem malym chlopcem kosciol uczyl o narodzie wybranym.dumny bylem z tego ze jestem katolikiem.Dzisiaj jestem juz stary ale z bagazem zyciowego doswiadczenia.pedofilia w kosciele byla zmora ,najczesciej w kosciolach poniemieckich gdzie wysylano pedofilow bo normalni ksieza nie chcieli isc .kto za to placily dzieci.to nie prawda ze dzieci milczaly.dzieci sie bronily ostrzegaly jeden drugiego I przechodzily informacje do rodzicow.byl to okres kiedy ksieza byli bogami tylko oni mowili prawde I uwazali sie rownymi JEZUSOWI I APOSTOLOM.Ale w tym malym spoleczenstwie ludzie zyjacy 500 lat w niewoli wiedzieli jak wymiezyc sprawiedliwosc ktoregos dnia zawisl I przestal nekac ministrantow.Dlaczego po I pis nie mowia o akcie 447 ,za co mamy placic bandyta zydowskim Cwaniakom zydowskim,czy ten polski narod za malo zaplacil .Polski narod to ludzie dobroduszni dobrzy uczynni sprawiedliwi dlatego latwo ich zniewoli
6 miesięcy temu / mirek
 
@M: Naprawdę? Czyli popierasz łamanie Przykazania 1,2,5,6,7,8,9,10. PiSowskim bogiem jest władza. Wykorzystują pojęcia wiary katolickiej do zaspokojenia swego bożka władzy. Wybierasz mordowanie dzieci podejrzanych tylko o chorobę, mordy polityczne do dziś nie wyjaśnione, depopulację według Agendy2030. Popierasz seksualizację dzieci, promowanie zboczeńców z wiosny w tv kurskiego, socjalistyczną kradzież, żydowską kradzież 447, fałszywe świadectwo przeciw bliźniemu bo dokładnie tym jest żydowskie oskarżanie propolskosci o rosyjską agenturę. Kategoryczne zwalczanie każdej próby namiastki dyskusji o zmianie systemu kategorycznie wyczerpuje znamiona grzechu przeciw Przykazaniu 10. Mogę tak długo, nie dlatego że to lubię. Szkoda że zdanie "Prawda was wyzwoli" pozostaje tylko użytecznym sloganem tak dla żydów janopawłowych z POPiS jak ich wyborców. Wybór piekła też jest wyborem wolnej woli.
6 miesięcy temu / wniosek
 
Ja uważam że PiS może mieć w realny wpływ w Europie na wiele a konfederacja może jedynie być znakiem protestu. Tylko czy ten wpływ to będzie dorownywanie Niemcom które przecież nikomu nie pozwolą dorównać czy się przegonic. Taki cel jest sam w sobie podejrzany chyba że chodzi o przypodobanie się Niemcom. Dzisiaj już mamy zabory niemiecki, rosyjski i austrowegierski i tak samo tylko w tym ostatnim wiara nie była niszczona.
6 miesięcy temu / holm
 
Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. Walczy o reparacje dla naszego kraju za zniszczenia w czasie II wojny światowej. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. To jest środowisko kryminogenne. Na plakatach pani Skrzydlewska jest z prezydent Łodzi Zdanowską, która jest skazana prawomocnym wyrokiem sądu.Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2. Na ludzi od Korwina też radzę uważać bo są prorosyjscy. Tu mówią że są za wolnym ry
6 miesięcy temu / Mosir
 
Posłanka Kruk z PiS u Kurskiego w tvpinfo znów wciskała PiS-owcom ciemnotę "przecież mówię wyraźnie, prezes i premier oświadczyli że nie będą płacić ODSZKODOWAŃ z 447". Jakiś poseł od Kukiza ani dziennikarka w ogóle nie zareagowali. Tak PiS oszukuje wyborców. @sirryszard: czytaj wcześniejszy komentarz @gryz.
6 miesięcy temu / topi
 
To straszenie Rosją na wielu już nie skutkuje. Co do kontrowersyjnych wypowiedzi to niby jak ma ich nie być jeśli cenzurują Konfederację w mediach? Żeby zaistnieć trzeba mówić ostro i mówić prawdę. Jakieś merytoryczne dyskusje nie wchodzą w rachubę skoro nie dopuszcza się "konfederatów" do głosu.
6 miesięcy temu / normalny
 
Berkowicz nakładający jarmułkę pani z PiS - żenada i poziom gimbazy. Żałosne
6 miesięcy temu / M
 
@kasztelan. A tak, Pan Marek Jurek jest twardy jak skała, jeno chodzi na miękkich kolanach. I to jest przyczyną rozdzielenia.
6 miesięcy temu / agricola
 
Konfederacja jako rosyjska agentura to dla mnie śmieszne. Jednak niektórzy konfederaci, że wymienię tu Korwina i Jakubiaka, jakby starali się, by Konfederacja uzyskała jak najmniejsze poparcie. Wypowiedzi Korwina np. na temat nauczycieli czy osób niepełnosprawnych lub Jakubiaka w stronę nauczycieli zrażają tę niemałą przecież część elektoratu. Pan Braun posługuje się z kolei zbyt dosadnym słownictwem. Oczywiście to, co zostało tu już napisane- hasła typu: "Nie chcemy Żydów" również odbierają głosy. Nacisk należy kłaść na obronę wiary i polskości oraz interesu polskiego. Przecież o to głównie chodzi większości zaangażowanym w ten ruch ludziom. Szczególny szacunek mam dla posła Winnickiego, jest człowiekiem odważnym i mądrym, choć przecież jeszcze tak młodym. Szczęść Boże.
6 miesięcy temu / Lu
 
SirRamlyszard masz kogo podawać za autorytet Marian Kowalski był kilku partiach a teraz kłamliwie wypowiada się o swoich byłych kolegach nie ma za grosz honoru był w sekcie pastora Hojeckiego ??Tez mi autorytet ,
6 miesięcy temu / Tomasz
 
Szanowna Konfederacjo, jeśli chcecie zmieniać Polskę z Bożą pomocą to zważcie, kto z Waszego grona, ma intencje zbieżne z Jego wolą. "Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi" Mt 5,37.
6 miesięcy temu / tak tylko
 
Proszę o wyjaśnienie pewnej sprawy, której nie rozumiem. Pan Marek Jurek ma cały czas takie same poglądy polityczne od co najmniej 30 lat. Istotną częścią tych poglądów jest twarda obrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Pan Jurek teraz jest w koalicji z Kukiz'15. Pani Kaja Godek do niedawna nie zajmowała się polityką ale była bardzo aktywna we wszelkich działaniach dotyczących obrony życia. Pani Godek jest teraz w Konfederacji. Jaka może być główna przyczyna takiego rozdzielenia sił? A może jest to w dalszej perspektywie korzystne?
6 miesięcy temu / kasztelan
 
Niektórzy jak widać chcą w Polsce europejskiej Palestyny i Polaków w roli palestyńskich i syryjskich ofiar. Inni popierają PiS, który dziś deklaruje za Spinellim zgodę na jedno komunistyczne państwo europejskie, likwidację państw narodowych, rządy tęczowych, likwidację wiary katolickiej i doprowadzenie do jednej religii swiatowej/judeochrzescijanstwo i dialog ekumen./,katolickich szkół, własności indywidualnej, polskiego pieniądza, polskiej gospodarki i politykę multikulti która skazuje Polaków na nieustanne wojny domowe. Bardzo chcecie odbierać chleb własnym dzieciom i dawać go cudzym. W ostatnim czasie PiS-ZP ustami Gowina opowiedzieli się za programem UE, chcą wpisać tą przynależność do konstytucji. Marzy się wam sojusz z Izraelem pałającym nienawiścią do Polaków, uprawianie wojny napastniczej, mordowanie niewinnych. Po tym nastąpi arabski odwet, wybiedzenie kraju i kolejny rozbiór Polski. Zwolennicy PiS są albo judaszowymi zdrajcami albo głupcami.
6 miesięcy temu / minus 500
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Śmieszne jest te rozumowanie niektórych, że Konfederacja chce zabrać głosy PiSowi. Przecież PiS to spadkobiercy sanacji, a reszta prawej strony nie musi się z rządzącymi utożsamiać. Różni mnie od PiSu bardzo dużo i uważam, że wiele złego z faktu rządzenia krypto katolickiego ugrupowania następuje, choćby kroczący modernizm w Kościele Katolickim. Każdy tez ma prawo być prorosyjski, skoro są proamerykańscy politycy i działacze. Chyba mamy wolność poglądów? Króluj nam Chryste!
6 miesięcy temu / Yamamoto
 
Autor w swoim artykule w ogole nie wyjasnil zarzutów stawianych przez media Prawa i Sprawiedliwosci odnosnie milosci Konfederacji do Rosji. Zreszta chcialem zauwazyc, ze nie tylko media wladzy zauważają powiązania Konfederacji z Rosja, a przynajmniej jakiejs czesci Konfederacji np. patriotycznych Narodowcow z Rosja, co zauwazyli już byli koledzy tego ruchu jak np. Marian Kowalski. I nie robcie z niego idioty, pozniej artykul skad sa glownie czerpane Wasze tresci Sputnik, Russia Today, itd. Propagandowe tuby Kremla, duzo fake newsow, ktore w ogole nie mialy miejsca no i narracja Zydzi sa zli, USA sa zli, Europa Zachodnia i UE sa zli, Ukraincy i banderowcy sa zli, a tutaj w zasadzie nie ma nic o zlej Rosji, a nawet właśnie mowienie na Marszu, ze czemu nie ukladac stosunkow że Wschodem czyli Rosja. Ja rozumiem, ze Polska chce byc zawladnieta przez Zydow USA, UE lewakow i liberalow albo przez starych, twardych Rosjan, moze z Chinami, ale pozwolcie ludziom zdecydowac do kogo chca.
6 miesięcy temu / sir_ryszard
 
Dokładnie takich wyjaśnień potrzeba, bo inaczej okaże się, że do czasu wyborów parlamentarnych będzie już po Konfederacji. Teraz jest czas na docieranie się i wyjaśnianie błędów, bo później to już będzie za późno.
6 miesięcy temu / Piotr
 
Ktokolwiek i skądkolwiek, nic sie nie zmieni, gdy za takie podłości jak np. Balcerowicz i ska, nie ląduje się dożywotnio w kamieniołomach, pracując na chlebek wg reguł narzuconych przez nich Narodowi Polskiemu! Bezkarność tych bufonów rodzi rakowe struktury złodziejstwa i podłości w ramach "prawa" ustanawianego za kurtynami tajnych zgromadzeń. W gąszczu tych cierniowych układów nic dobrego nie wyrośnie, ani w POPiSie ani w Konfederacji ani w żadnej innej hoplasiup grupeczki. Tak jak ciążenie ziemskie niczego unieść nie może, będzie tylko SPADAĆ i spadać przebijając coraz to kolejne dno!
6 miesięcy temu / Andrzej BR
 
A Pana Bartyzela popieracie? Nawet sami biskupi gdyby startowali nie mieliby szans. Doprowadzicie do wygranej Pana Schetyny. Taka w was jest nienawiść do żydów. Łączcie wszystkie niepowodzenia z chorą nienawiścią.
6 miesięcy temu / Second
 
Wszystko jest proste. "Konfederacja" ma zadanie. Własne albo zlecone: odebrać głosy PiS-owi Zjednoczonej Prawicy. Cała ta otoczka wolnościowo-tradycjonalistyczna to wyłącznie paliwo do działania.Stopień agresji "Konfederacji" jest zdumiewający.Dobrze, niech nienawidzą.Widocznie ich światopogląd na tym polega. Zobaczymy, dokąd to zaprowadzi.Póki co, widzimy, że "antyPiS" ma swoje prawicowo-radykalne oblicze.Czy za tym kryją się służby rosyjskie?To nie ma znaczenia. "Konfederacja" i bez służb rosyjskich jest anarchizująca. Wcale do tego nie trzeba Rosji.To, natomiast, że jej założenia ideowe mogą się podobać nie tylko w Polsce, to fakt.
6 miesięcy temu / Lemur
 
PO/Pisowcy już atakują Konfederację !!!. Ataki ich są brutalne i haniebne, brak słów. Nie chcemy - polin i nie chcemy - landu niemieckiego, LBGT, WHO i tym podobne. Po/pisowcy zrozumcie jedno, my -POLACY- chcemy Narodowej Polski Katolickiej dla Polaków i dla następnych naszych pokoleń. Narodzie Polski, zrozumcie, że PO/PIS, te dwie partie, grają do jednej bramki a udają przed Narodem że są przeciwnikami i nawzajem się zwalczają. Oni otumaniają całe nasze społeczeństwo jacy są dobrzy dla nas. To są kłamstwa i grają na naszych emocjach. - KONFEDERACJA - jest ostatnią naszą nadzieją, aby Polska Narodowa i Katolicka, była naszą Ostoją, naszym Krajem i naszym Domem. Tak nam dopomóż Bóg Wszechmogący i Wszyscy Święci. Amen.
6 miesięcy temu / RGU Gudowska
 
@raf: Nie wydaje się Panu/Pani że PiS będzie płacił za mienie bezspadkowe? Na jakiej podstawie szanowny Pan tak uważa, skoro 10 lat temu Kaczyński wyraził zgodę ambasadorowi USA/WikiLeaks ujawnił też zamiar spłaty tych uroszczeń żydowskich przez Komorowskiego/ a także skoro rząd PiS prowadzi negocjacje co do ich spłaty, co wykazała notatka ujawniona przez Michalkiewicza, co nie zostało w żaden sposób zdementowane przez PiS? Szanowny Pan świadomie nie chce dostrzegać zaistniałych faktów albo świadomie działa przeciw Polsce.
6 miesięcy temu / cbg
 
Nie ma "prorosyjskosci" Konfederacji. Każdy kto nie rozumie powinien obejrzeć youtubowe nagranie "Grzegorz Braun - spotkanie w Jarosławiu"
6 miesięcy temu / gryz
 
Autor artykułu usiłuje imputować Konfederacji jakieś rosyjskie koneksje bez żadnych dowodów a jedynie ni podstawie pomówień przeciwników politycznych, którzy mają wszystkie media do swojej dyspozycji a Konfederaci nie mają możliwości obrony za wyjątkiem niszowych portali internetowych. Pytam ilu kandydatów Konfederacji miało dostęp do mediów głównego ścieku? W chwili obecnej większym zagrożeniem od agresji rosyjskiej jest realizacja bezprawnych roszczeń żydowskich, które POPiS zrealizuje po wyborach i jeżeli chcemy się temu przeciwstawić to trzeba głosować na Konfederację. Cała dotychczasowa kasta polityczna - wszyscy kłamcy won. A PiS potrafi w trymiga uchwalać ustawy pisane w obcych ambasadach a dotąd nie zrealizował swoich obietnic wyborczych z 2015 r. I już ich nie zrealizuje. Nie dajmy się oszukiwać !!!
6 miesięcy temu / Kontra
 
Rusofile w akcji....I teksty- Rosja nie jest wrogiem Polski.... od 1000 lat nie była przyjacielem i to jest pewnik jak to że ziemia krąży wokół słońca
6 miesięcy temu / Abberacja
 
@Robert. Hasłao PiS PO jedno zło jest nieprawdziwe i nieuczciwe. Jeśli miałbym wybierać, to w ciemno biorę PiS. Trudno bronić PiS-u to prawda, ale wśrod działaczy tej partii jest wielu uczciwych ludzi, katolików, patriotów, nie można ich oskarżać o złą wolę, może inaczej nż Pan rozumieją dobro Polski. Nie wydaje mi się również, że PiS będzie płacił za mienie bezspadkowe.
6 miesięcy temu / raf
 
Oddajcie głosy w wyborach na Konfederacje i Kukiz, a "Europejczycy" z Koalicji Europejskiej rozpoczną swoje rządy jesienią tego roku. Czy chcecie tego? Czy jesteście świadomi konsekwencji dla Polski rządów KE? Czy uważasz, że kilkunastu posłów z KUKIZ lub KONFEDERACJI będzie wstanie skutecznie przeciwstawić się machinie KE, gdy ta dojdzie do władzy?
6 miesięcy temu / Piotr
 
Nie ma "błędów PiS", jest wielkie masońskie OSZUSTWO PiS. Teraz kłamcę i manipulatora Kaczyńskiego wspierają wszyscy nasi wrogowie: sam JE Timmermans i inne biurwy UE, żydzi i ameryka. Kaczyński stanął po stronie satanistycznego nwo, świata żywych trupów z Orwella, zwolenników antychrysta i ostatecznej wojny światowej. Głosując na PiS głosujcie na samozagładę i niewyobrażalne cierpienie waszych i naszych dzieci, na ich potępienie wieczne. Opamiętajcie się. Na portalu Sommera jest mnóstwo dowodów. Ostry język wynika że znajomości faktów o których nie macie pojęcia i z dramatycznej sytuacji w jakiej się znajdujemy. Czy zrozumienie tego przekracza możliwości intelektualne Polaków?
6 miesięcy temu / homo sapiens
 
Konfedreacja przelicytowała - JUST447 nie stanowi poważnego zagarożenia dla Polski wystarczy przeczytać Deklarację Terezińską i samo JUST447, bo Polska wydaje już setki milionów złotych rozcznie na upamiętnianie Żydów i to od dziesiątek lat! To nieumiejętność PiS-u mówienia o tym dał Konfederacji wiatr w żagle - ale generalnie ten temat to ściema!!! Też zacząłem zastanawiać się, kto za Konfederacją stoi - i jeśli rzeczywiście to jest Putin lub jacyś jego pomocnicy, to Narodowcy, Braun, Jakubiak będą spaleni na amen! ...a szkoda!!!
6 miesięcy temu / PolskaGola
 
@raf A czym niby jawnie antypolski i antykatolicki PiS różni się od Koalicji Europejskiej? Poza emploi oczywiście. PiS prowadzi względem unii identyczną "politykę" jak PO. Tak samo jak względem USA. W efekcie czego PiS zapłaci ileśtam miliardów łapówki Żydom w zamian za co Amerykanie sprzedadzą nas Rosjanom w nadchodzącej wojnie. I żeby było śmieszniej kupuje na potęgę ruski węgiel, tak jakby ktoś miał wątpliwości czy chociaż wobec Rosji PiS prowadzi politykę, która nie polega na totalnej kapitulacji.
6 miesięcy temu / Robert
 
''gang motocyklowy Nocne Wilki''...............ach to ci motocyklisci,ktorzy rowniez skladaja wience,pala znicze i modla sie w Katyniu,przy Grobie Nieznanego Zolnierza,przy tablicy we Wroclawiu upamietniajacej ofiary ludobojstwa dokonanego przez UPA na Polakach,wreszcie w Auschwitz.Zaiste grozny to ''gang motocyklowy''Panie redaktorze-troche rozsadku,a mniej propagandy poloczonej z niewiedza.Proponuje odgrzebac wywiad sp.Wiktora Wegrzyna,komandora Motocyklowych Rajdow Katynskich--WARTO--duzo uczy i wyjasnia lub jak kto woli rozjasnia.
6 miesięcy temu / Jacek
 
Rusofile w akcji....I teksty- Rosja nie jest wrogiem Polski.... od 1000 lat nie była przyjacielem i to jest pewnik jak to że ziemia krąży wokół słońca
6 miesięcy temu / Abberacja
 
Problem w tym że w Polsce nie ma niezależnych mediów i jeżeli dajmy na to udzielony wywiad Sputnikowi kojarzony jest z ruską agenturą to udzielenie wywiadu Radiu Maryja powinien być kojarzony z agenturą Izraela to chyba logiczne
6 miesięcy temu / Arek
 
Zgadzam się z autorem tekstu. Konfederacja budzi sprzeczne emocje i przemyślenia. Z jednej strony marzy mi się formacja na prawo od PIS, wyraźnie katolicka, konserwatywna, propolska, ale niestety Koanfederacja budzi wątpliwości. Styl, niektóre hasła, epitetowanie, obrażanie innych, zrównanie błądzącego PiS-u z jawnie antypolską i antykatolicką Koalalicją Europejską. To nie jest prawda. To też jest manipulacja. Pan Grzegorz Braun tak mocno powołujący się na wartości katolickie, mógłby nieco powściągnąć język, nie godzie się katolikowi wypowiadać w taki sposób, tego się czasem nie da słuchać, No i jeszcze przeświadczenie, że największym wrogiem Polski jest Ameryka. Absudrd, jak byśmy nie znali historii. Oczywiście prawda, można pisać o blędach PiS-u o bezalteranywnej polityce zagranicznej, propagandzie na temat Ue itp. ale to inny temat.
6 miesięcy temu / raf
 
Rosja nie jest wrogiem Polski ,wrogo nastawione do Polski są Niemcy Hubki,Steinbach,Goschelika.Kadllubcka rosyjskie rakiety ss2o były wycelowane w Niemcy i te stacjonujące w Polsce też w Niemcy. Żydzi pierwszy pogrom urządzili na Cyprze potem gnano ich z Królestwa Portugali ,Króleswa Hiszpani,Włoch Turcji,najlepiej asymiluja się w Niemczech ,mamy również w Polsce piękną kartę Napoleona dla narodu wybranego -nie rozumiem artykułu ,szkoda.
6 miesięcy temu / dobromir
 
PiS, Kukiz i Konfederacja powygryzają się nawzajem. Prawica jest podzielona i przegra. Koalicja Europejska i ugrupowania liberalne są razem i wygrają. Chwała Wolnej i Europejskiej Polsce
6 miesięcy temu / Aha
 
W PiS pompują Amerykanie, w KO Niemcy, dla równowagi przydałby się ktoś, w kogo pompują Rosjanie. W Konfederację jednak nie pompują Rosjanie, inaczej miałaby inny wynik. I cóż na to poradzić? PiS zapłaci łapówkę Amerykanom z naszych pieniędzy - i tuż przed wyborami na jesieni znajdą się haki na KO. PiS nie potrzebuje jakiejś Konfederacji, by się utrzymać - zbyt poważnego ma sponsora. Ale co do związku Konfederacji z Rosją - to może być coś na rzeczy. Jak Konfederacja przebije próg i będzie pewniakiem na jesieni, to WŁAŚNIE WTEDY Rosjanie mogą się nią zainteresować.
6 miesięcy temu / aaa
 
Uprzejmie proszę wysłuchać wypowiedzi Komandora Rajdu Katyńskiego Pana Wiktora Węgrzyna na postawę tzw.Nocnych Wilków.Proszę nie wypowiadać bzdur. Ten portal kojarzy się bardzo pozytywnie.Brak wiedzy nie przystoi Szanownemu Panu Redaktorowi
6 miesięcy temu / andrzej
 
Rozumiem, że ludzie nie mający dostępu do internetu mogą w takie obelgi uwierzyć ale żeby pan redaktor uległ takiej propagandzie?????
6 miesięcy temu / Tadeusz Zmyślo
 
@mack To jest niesamowite. Co jeszcze musi zrobić PiS, żeby ludziom udowodnić, że jest antypolską partią. Jakie opamięta się? To nie jest jakieś chwilowe zaćmienie umysłu, to nie jest żadne nieporozumienie. PiS konsekwentnie realizuje program przejęcia państwa w imię interesów partyjnych. I nic ich nie cofnie przed rozkładaniem tego państwa.
6 miesięcy temu / Robert
 
Pierwszy raz przeczytalam takie brednie na tej stronie....gdybysmy tak mysleli nie mielismy bysmy Polski ,Dmowski tez na poczatku uwazal KK jako przeszkode,Pilsudski,stal jedna noga w czerwonynm tramwaju,ja glosuje na Brauna ,Korwinowcy na swoich,...dla mnie wazne jest ze zawierzyli sie Matce Bozej
6 miesięcy temu / Ela
 
Widzę że niestety, czytelnicy nie bardzo chcą zrozumieć istotę sprawy. Przecież powyższy artykuł nie jest tendencyjny, i nie jest nastawiony negatywnie do Konfederacji, tylko tłumaczy, punkt po punkcie, jakie, zarówno urojone jak i realne, wypowiedzi i działania Konfederacji mogą zostać wyciągnięte przez główny nurt na finiszu kampanii. Tu nie chodzi o tłumaczenie jak jest, bo też nie jest to raczej sprawą publicysty takiego jak p. Wałach aby tłumaczyć się w imieniu Konfederacji - on tylko podpowiada Konfederacji co może być dla nich problemem, na co powinni zareagować zawczasu. Osobiście, dodam że p. Mentzen nie zrozumiał o co chodzi z tymi emocjami. Ponoć odwoływał się do wzorców z kampanii takich jak Brexit. No, więc różnica absolutnie kluczowa: "take control" to hasło POZYTYWNE, które wyznacza cel zdobycia czegoś. Natomiast piątka Mentzena jest w stu procentach NEGATYWNA. To nie działa. Ludzie chcą głosować ZA CZYMŚ a nie PRZECIW CZEMUŚ.
6 miesięcy temu / Jakub Majewski
 
"dlaczego przez 3,5 roku rządów ?dobrej zmiany? nikt z firmą w której pracuje Bosak niczego nie zrobił"? Bo twardych dowodów działalności tej firmy nie posiadamy, ale poszlaki i tropy prowadzące do tej firmy istnieją i zostały odkryte.
6 miesięcy temu / Pytanie jest pr
 
Autorowi artykułu proponowałbym uczestnictwo w spotkaniach wyborczych Grzegorza Brauna. Przedstawiony artykuł jest pusty w swojej treści. Mam nadzieję, że głowa i intelektualna inwencja pana redaktora nie są jednak puste. Odnoszę wrażenie, że pan redaktor w spisywaniu swoich myśli zwanych później artykułem opierał się raczej na oficjalnym przekazie medialnym, to znaczy na TVP, TVN, Polsat, Polskie Radio itp. Tymczasem w tych mediach przez długi czas panowało milczenie, a zatem szerzono pustkę. Stąd moja obawa o pana redaktora i ewentualny wpływ "pustoty" na niego. Dzisiaj natomiast w tych mediach szerzy się kłamstwa. W każdym razie ja zagłosuję na Konfederację, bo trzeba dać szansę tym, którzy nie ulegli kompromitacji, o której tak chętnie chciałby pan redaktor pisać. Czy mam głosować na PIS? Kiedyś to robiłem, ale dzisiaj już wiadomo, że ta partia bardziej ceni interes partyjny niż dobro narodu, społeczeństwa, państwa, więc CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE KATOLICKIEJ!!!!!
6 miesięcy temu / Konfederat
 
Dorzucę trzy grosze od siebie. Zrobiłem sobie test na latarniku wyborczym. Wyszła mi zgodność poglądów z Konfederacją na poziomie 92%! Ale z ruchem p. Gwiazdowskiego, z Kukiz 15' i z PiS też było ponad 70% w tym z Kukiz grubo ponad. Pan Gwiazdowski bodaj nie zarejestrował list we wszystkich okręgach więc jest przegrany. Kukiz porozumiał się z ugrupowaniami zagranicznymi w sprawie działań po wyborach. O PiS się nie wypowiadam bo i tak, jako aktualna władza są do przodu. A Korwin może jak zwykle coś chlapnąć tuż przed wyborami. Obawiam się, że z tym klepaniem w pupę przez podofila to już chlapnął. Chyba nie trudno zgadnąć na kogo w tej sytuacji jestem skłonny zagłosować?
6 miesięcy temu / Kasztelan
 
Konfederacja jest ością w oku wielu antypolakow i antykatolikow. Kto jak nie Braun, Godek, Mentzen, Winnicki, dr Stanisław Krajski ?! Mają w 100 procentach rację !
6 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Udzielanie wywiadów ruskim medium jest zle, za to udzielanie wywiadów zydowskim mediom jest nobilitujace. Niech mi ktos przypomni czy to ruscy chca ograbic Polske czy jednak Zydzi?
6 miesięcy temu / Marcin28
 
Szanowna redakcjo, czy ktoś czytaj PiS Wam płaci za takie teksty?
6 miesięcy temu / Stach
 
Dajmy szansę konfederacji w wyborach do europarlamentu a potem czas pokaże czy będziemy głosować na nich w wyborach parlamentarnych.Oby nie było za dużo oszołomów w konfederacji bo polegnie.
6 miesięcy temu / kolo
 
W Rosji jest milion aborcji rocznie dlatego Putin to idol polskiej prawicy.
6 miesięcy temu / ala wilk
 
Warto dodać, że to nie koniec kontrowersyjnych postaci na listach Konfederacji. Ja nie będę głosował na Konfederację bo odmawiam popierania postaci kolportujących turbosłowiańskie bujdy. I nie interesuje mnie to, że grupa posła Marca bardzo nalegała. Dla porządku dodam, że na te PiSy, razem, PO i inne patologie też nie głosuję.
6 miesięcy temu / Marcin
 
Kto się tłumaczy ten się oskarża. Jakiekolwiek próby tłumaczenia nie mają sensu, zostaną odebrane jako przyznanie się do winy. Konfederacja nie ma tyle sił, żeby ciągle odbijać piłeczki posyłane przez innych. Musi maksymalnie wykorzystywać swoje nikłe możliwości przekazu mówiąc o rzeczach ważnych.
6 miesięcy temu / Robert
 
Bóg Honor Ojczyzna. Konfederacja nie odda Polski Żydom
6 miesięcy temu / BHO
 
Konfederacja to jedna śmieszna kompromitacja ????
6 miesięcy temu / Feliks
 
Przejrzałem listę kandydatów Konfederacji z mojego okręgu, nie zachwyca. Większość od Korwina, paru z komitetu, który bezskutecznie starał się o mandaty radnych w Bydgoszczy, ktoś od Stonogi, brat Mentzena, trochę narodówców. Będę na nich głosować w wyborach do europarlamentu, ale mam nadzieję, że do jesieni PiS się opamięta.
6 miesięcy temu / mack
 
Korwin od dawna mnie niepokoi.
6 miesięcy temu / Mark II
 
Artykuł jest trochę tendencyjny. Moim zdaniem autor wyciągnął bardzo słabe przykłady które nie dla zorientowanych ludzi nie mają większego znaczenia. Prawda jest taka że tylko konfederacja ma odwagę mówić o problemach jakie teraz stoją przed Polską. Poza ty co ważne podkreślenia, konfederacja wprost odwołuje się do katolickich korzeni naszego kraju. Wreszcie sprawa aborcji, być może nie wszyscy politycy konfederacji są w 100% zgodni ale w żadnej innej parti tak otwarcie nie mówi się o całkowitym zakazie zabijania dzieci. Reszta parti woli nie ruszać tematu bo sondaże mog? polecieć w dół. Jeśli mam nareszcie szansę zagłosować na partię prokatolicką i propolską to z czystym sumieniem oddam głos na konfederację a zarzutami wyssanymi z palca nie mam zamiaru się przejmować !!!
6 miesięcy temu / Lukas
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.