Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   PAŹDZIERNIKA   2018 r.

Św. Jana Kapistrana
Św. Józefa Bilczewskiego
 
 
 
 

Kto molestuje niewierzących? Tygodnik „Polityka” w oparach absurdu

#ATEIZM    #MOLESTOWANIE    #POLITYKA    #POLSKA    #RELIGIA    #WIARA    #MEETOO    #AUSTRALIA    #ŁUKASZ KARPIEL    #KARPIEL

Nie po raz pierwszy „Polityka” pochyla się nad ciężkim losem ateistów mieszkających w Polsce. Tym razem jednak tygodnik poszedł na całość i ogłosił, że są oni… molestowani religijnie.

 

 


DATA: 2017-11-30 09:05:00
AUTOR: ŁUKASZ KARPIEL
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Naiwni, glupi i zlej woli... wszyscy oni, bez wyjatku, stoja za sytuacja, w ktorej znajduje sie swiat dzisiaj. Czy czekaja nas jeszcze "ciekawsze" doswiadczenia? Bardzo mozliwe, ze nadchodzi czas powtorki z Koloseum, mozliwe, ze nie w literalnym znaczeniu, ale na pewno UDOSKONALONYM. Tlum/masa, bezideowy, bezwolny da sie w bardzo latwy sposob oglupic "liderom" i jego podstawowym zajeciem okaze sie KLASKANIE i "wydawanie" decyzji o zyciu i smierci "glupich ludzi wiary".
10 miesięcy temu / piotr78
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 78 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.