DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2019 r.

XXV Niedziela zwykła
Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czytając wypowiedź prof.W. Chrostowskiego o judaizmie i chrześcijaństwie brakuje mi odniesienia do jego opinii dotyczącej "Żydów Mesjańskich". Moim zdaniem Bóg daje nam szansę na połączenie i realizację Jego pełnej woli wyrażonej zarówno w Starym jak i Nowym Testamencie. Mam nadzieję że temat ten zostanie omówiony bardziej obszernie Szczęść Boże! Jeremi
7 miesięcy temu / Jeremi
 
Cóż, kto ma zabiegać o tę prawdę o której mówi ksiądz profesor? Już w okresie przedwojennym Polska nie miała szczęścia do skutecznych polityków stąd takie nieudane decyzje skutkujące olbrzymimi startami zarówno materialnymi jak i ludzkimi. A obecnie jak nie zdrajcy i złodzieje to zupełni nieudacznicy i tchórze nie potrafiący skutecznie stawać w obronie interesów Polski.
8 miesięcy temu / Jędrek
 
No cóż,historia Jezusa, jego krzywda i męka jest powtórzona teraz w historii Polski. Polska-"CHRYSTUS"NARODÓW - katolicka wierna jest na GOLGOCIE aż do ukrzyżowania.
8 miesięcy temu / Wołynianka
 
Brawo Księże Profesorze! Nie bójmy się mówić prawdy. To Chrystus jest Drogą, Prawdą i Życiem.
8 miesięcy temu / Benon
 
Ksiądz profesor bardzo mądrze mówi - żydzi przekłamują historię dla swych doraźnych celów. Dla nich to nieważne czy to historia Zbawienia, czy też historia II wojny światowej.
8 miesięcy temu / Klf
 
To ks.Chhrostowski Powinien otrzymać Nobla i ks.Guz Zacałokształt pracy na rzecz Kościoła a nie Owsiak
8 miesięcy temu / Anna
 
Boże,jak my katolicy,tak często targani różnymi rozterkami duchowymi,potrzebujemy po prostu prawdy, by nie utracić wiary. Z całego serca dziękuję ks.prof W.Chrostowskiemu.
ponad 1 rok temu / Marek- W-wa
 
bardzo dobry temat. brawo ks. prof. - myślę, że jak zawsze będzie odważny w swoich odkryciach teologicznych .. radosnych mu świąt życzę, ale niekoniecznie w Izraelu itp.
ponad 1 rok temu / stan
 
Tak jest, a może być lepiej, tylko trzeba się za to zabrać uczciwie i prawdziwie, bo kłamstwo na nasz temat się już rozpleniło po świecie.
ponad 1 rok temu / DNA
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.