DZIŚ JEST:   15   LIPCA   2020 r.

Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
 
 
 
 

Księża z Communio Veritatis o apokaliptycznej walce i masońskim spisku przeciw Kościołowi

Księża z Communio Veritatis o apokaliptycznej walce i masońskim spisku przeciw Kościołowi
Zdjęcie ilustracyjne Fot. Pixabay.com

Communio veritatis, grupa niemieckich księży z archidiecezji Paderborn opublikowała oświadczenie dotyczące kryzysu w Kościele. Kapłani cytują fragmenty Księgi Apokalipsy mówiące o ostatecznej bitwie ze złem. Piszą także o masońskich knowaniach wymierzonych w Kościół.  

 

Księża odwołują się do cudu słońca z 13 października 1917 roku, w którego rocznicę opublikowali swe oświadczenie. Zauważają, że w tym samym czasie co cud (jesień 1917 roku) na niebie pojawił się znany z apokalipsy czerwony smok w postaci bolszewickiej rewolucji.

 

Duchowni piszą również o innej bestii znanej z apokalipsy – podobnej do leoparda. Według duchownych chodzi tu o masonerię. Jej skryte działania służą odwiedzeniu ludzi od Boga i łaski uświęcającej. Masoni walczą z Dekalogiem i wiodą ludzi do czczenia idoli.

 

Duchowni piszą również o trzeciej apokaliptycznej bestii z dwoma rogami (niczym u jagnięcia), lecz mówiącej niczym smok. Dąży ona do skłonienia ludzi do oddawania czci pierwszej bestii i to od niej bierze swą władzę. Według niemieckich duchownych mowa tu o „kościelnej masonerii”, dążącej do pokonania Kościoła katolickiego od środka.

 

Autorzy przywołują tu paradę wolnomularzy w Rzymie w 1917 roku z okazji dwustolecia powstania masonerii. Na sztandarach paradujących sług zła widniały zapowiedzi rządów Nieprzyjaciela w Watykania i podporządkowania mu papieża.

 

Commmunio Veritatis zauważa również, że biskup Rudolf Graber w książce „Atanazy i Kościół naszych czasów” (1973) pisze o planie organizacji „Alta Vendita”, ujawniającej swe oczekiwanie papieża na masońską miarę. W innej książce biskup Graber pisał o dążeniach wrogów Kościoła do przekształcenia papiestwa w pontyfikat o charakterze wielowyznaniowym.

 

Z kolei Paweł VI 13 października 1977 mówił o apostazji szerzącej się na świecie i sięgającej do najwyższych poziomów hierarchii kościelnej. Zdaniem autorów listu na krótko przed swą nieoczekiwaną śmiercią Jan Paweł I zamierzał podjąć działania przeciwko masonerii infiltrującej Watykan.

 

Niemieccy kapłani piszą także o zamachu na Jana Pawła II, który ich zdaniem nieprzypadkowo dokonał się o 17:17. To w 1717 roku bowiem powstała masoneria (jednak niektóre źródła podają 17:19 jako godzinę zamachu).  Autorzy listu piszą również o opozycji wobec pontyfikatu Benedykta XVI.

 

Na koniec Communio Veritatis podkreśla potrzebę zwrócenia się do Matki Bożej, pośredniczki łask. Podkreśla również, że na koniec Jej Niepokalane Serce zatriumfuje.

 

„W wyznaczonym czasie po tej apokaliptycznej i zdecydowanej bitwie nadejdzie czas na epokowy triumf Jej Niepokalanego Serca. Zawsze zachowujemy w sercach słowa Królowej Różańca Świętego Moje Niepokalane Serce będzie twoją ucieczką i drogą, która doprowadzi cię do Boga” – piszą duchowni należący do „Communio Veritatis”.

 

W trudnych czasach Kościoła warto modlić się za papieża Franciszka, wiernych Tradycji biskupów i kapłanów, by nie ulegli siłom zła. Choć sytuacja jest trudna w mocy pozostanie obietnica Chrystusa złożona świętemu Piotrowi „Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół Mój, a bramy piekielne go nie przemogą”.

 

Źródło: lifesitenews.com / communioveritatis.de 

mjend

 

 

 

  


DATA: 2019-10-16 14:52
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
19
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A.d. - proszę nie przeinaczać słów św. Maksymiliana Kolbe, który do wezwania do Maryi Niepokalanej dodał zwrot: ..a zwłaszcza za masonami i poleconymi Tobie.
8 miesięcy temu / Maryna
 
O Maryjo, bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają ,a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie i masonami.
8 miesięcy temu / A.D. 1982
 
Jestem pełna podziwu dla tych niemieckich księży, którzy mają odwagę głosić prawdę na przekór potężnemu frontowi zła w ich kraju, a nasi kapłani ? biskupi ? "zadżumieni" czy w szatańskiej hipnozie ? przecież rozwijali orle skrzydła u boku Wielkiego Jana Pawła II i co ? wmówili im, że są kurami i drapią na podwórku...
8 miesięcy temu / Ewelina
 
Chyba już nie potrafię, z głębi serca, modlić się za Franciszka. Za dużo herezji wlało się do Kościoła przez Jego niefrasobliwe postepowanie. Słowo "niefrasobliwe" wydaje się przy tym zwykłym eufemizmem...
8 miesięcy temu / Karol
 
Modlić się za Franciszka, więc i za biskupów oraz kapłanów także tych, którzy walczą z tradycją.
8 miesięcy temu / L
 
Tryumf Niepokalanego Serca będzie polegał właśnie na tym, że przyjdą do Niego narody. A Jej Serce jest nierozdzielnie złączone z Sercem Jezusa.
8 miesięcy temu / sp
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.