DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A jak może być inaczej? Za PRL było legalne i co ? Zło lubi towarzystwo w myśl zdania wszystkich nas nie zamkniecie i jeśli więcej nas zrobi to samo to tzn ja postąpiłam ok. A Bóg każdemu odda wg jego czynów. A dzieciom nawet dorosłym trudno nazwać złem aborcję zwłaszcza jeśli to zrobiła osoba najbardziej kochana - matka. A droga taka jest i bolesna i wymaga lat:
2 miesiące temu / Kasia
 
Rewolucja jest głównie rewolucją ludzi młodych którzy są jednak grupa najbardziej podatna na manipulacje. Przeważnie to nigdy nie jest twardy elektorat bo zdanie się często zmienia. Młodych od dawna też nigdzie nie widać żeby się udzielali poza przeważnie niewielkim procencie wszędzie. Orwellowska rewolucja w krzywym zwierciadle oparta na szyderstwie głównie.
2 miesiące temu / z
 
Ja widzę tu pewną konsekwencję faktów. W polskich homoparadach dewiantów zawsze mieli swój udział giganci internetowi. Ci sami giganci, którzy zbierają współczesne społeczności internetowe składające się z młodzieży zza kulis dokonywali manipulacji: podstawiano treści o takich poglądach, a chowano treści o innych. Czasem widać było pewne odpryski tej pracy gigantów w postaci zamkniętego tego czy innego kanału czy profilu, który miał być rzekomo niezgodny z jakimś bliżej nieokreślonym regulaminem. Czego oczekiwać od ludzi poziomych intelektualnie, którzy hodowani są na papce z memów o podstawionej treści, na których jest do przeczytania jedno zdanie? Ano tego, że jak podstawi im się treści przygotowywane przez szkolonych agitatorów z fundacji otwarte ..., to ruszą na ulicę. Przypuszczam, że jak Soros płaci, to wymaga. Zwłaszcza, że ma już swoje lata i chciałby jeszcze zobaczyć rewolucję i koniec kościoła za życia.
2 miesiące temu / Michał
 
"Nigdy nie rozumiałem, dlaczego istnieje w konstytucji zapis, który chroni życie od poczęcia, a jednocześnie równolegle działa kompromis aborcyjny." Taka nasza konstytucja i Polska. Wszyscy są równi, ale potem okazuje się, że równiejsi. Immunitet na wszystko, inny system emerytalny, inne podatki itp. Taka kasta bardziej równych.
2 miesiące temu / prosty
 
Ryś, a może to było fałszerstwo?
2 miesiące temu / Maria
 
@trooper Zebrana dwa miliony podpisów. Niech teraz te DWA MILIONY wystąpią. Wtedy wrogowie życia pochowają sie w mysich norach.
2 miesiące temu / Ryś
 
@Ryś Tak, pokażmy, że jest katolików mniej niż zwolenników aborcji.
2 miesiące temu / trooper
 
Żadne zwierze nie upadło do poziomu ....człowieka
2 miesiące temu / Alex
 
Trzeba zapytac przyszla dziewczyne, zone czy dokonala aborcji. Przyzna sie ?
2 miesiące temu / IRE
 
Amen
2 miesiące temu / Karp
 
"Dlatego nie świętujmy" DLATEGO ŚWIĘTUJMY i pokażmy zwolennikom zabijania, że jesteśmy SIŁĄ z którtą trezba się liczyć.
2 miesiące temu / Ryś
 
Czy słyszeliście, podczas marszu aborcjonistek w trakcie przejścia ich pod Kościołem Sw.Krzyża, obrońcy Kościoła odtworzyli przeraźliwy krzyk noworodka. Ten krzyk powinien otrzeźwić te egoistyczne nieświadome tego co dzieje się z noworodkiem za przyzwoleniem i aktywnością aborcyjną lekarzy. Miejcie litość dla tych dzieci kawałkowanych na żywca.
2 miesiące temu / grimm
 
Wspaniała wypowiedź. Bóg zapłać!!
2 miesiące temu / Wieś
 
DNA,"człowieku w pełni", mówić można wiele, można z mówienia uczynić posadę.
2 miesiące temu / Maria
 
@DNA A skad Ty wiesz, ze Gość nigdy jakis tam nie bedzie? Jasnowidz czy Pan Bog? @ Gość Gdyby ludzie pomagali osobom z dzieckiem niepelnosprawnym to ich los bylby duzo lzejszy. Ale im sie nie chce,wola zapomniec o takich ludziach, to jest wiec wina ludzi. A ten ksiadz moze sie wypowiadac bo jest zaangazowany w sprawe.
2 miesiące temu / opi
 
Gość@ Własnie się przyznałeś , że nigdy nie będziesz człowiekiem w pełni, i mało co rozumiesz o czym mówił ksiądz.
2 miesiące temu / DNA
 
Jak taki wyrywny to niech sam wychowuje te wszystkie dzieci z zespołem Downa łatwo się wypowiadać jak nigdy nie będzie się miało takiego problemu.
2 miesiące temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.