DZIŚ JEST:   15   LIPCA   2020 r.

Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
 
 
 
 

Ksiądz skrytykował tęczową demonstrację uczniów. Zaatakowali go „antyfaszyści”

Ksiądz skrytykował tęczową demonstrację uczniów. Zaatakowali go „antyfaszyści”

Prohomoseksualna demonstracja kilkudziesięciu uczniów Liceum im. Świętej Marii Magdaleny w Poznaniu spotkała się z krytyką wielu komentatorów, między innymi absolwentów zasłużonej placówki. Jednym z nich był duchowny, przeciwko któremu lewicowa organizacja prowokuje teraz swoich zwolenników.

 

Wbrew woli dyrekcji placówki, niektórzy wychowankowie liceum postanowili obchodzić „Tęczowy Piątek”. Około 30 uczniów pozowało przed budynkiem szkoły do fotografii z tęczowymi elementami ubioru, torbami czy flagami.

 

„Tak renomowane liceum i poparcie dla zboczeń” – skomentował to wydarzenie ksiądz Przemysław Brandt z Wrześni. Wpis wywołał reakcję lewicowej organizacji zajmującej się tropieniem „faszyzmu”. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, którego profil na Facebooku śledzi niemal 200 tysięcy osób, uznał, że poprzez cytowane wyrażenie duchowny „wyzywa” uczniów. „Antyfaszyści” zapowiadają też skierowanie do prokuratury zawiadomień przeciwko autorom „niezgodnych z prawem”. komentarzy.

 

 

Z kolei wpis Ośrodka wywołał liczne reakcje, zarówno nieprzychylne księdzu, jak i biorące go w obronę. Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów na swym społecznościowym profilu poprosiło czytelników o modlitwę w intencji księdza z Wielkopolski. Odzew był ogromny.

 

 

 

Źródło: Facebook

RoM

 

 


DATA: 2019-10-29 22:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Paderewski Ja zostałem zbanowany na Facebooku grubo ponad 20x. Jestem zdania, że należy zablokować Facebook dożywotnio na obszarze RP, gdyż są to tacy sami tęczowi ekstremiści jak bolszewickie jaczejkilgbt
8 miesięcy temu / j.ankos
 
Dostałem 30 dniową blokadę pisania na FB za krytykę niejakiej Szymańskiej - rzekomo katolickiej vlogerki - a konkretnie jej fascynacji pederastią i mięciutkim stanowiskiem wobec tfu-gejów, dlatego nie mogę się wpisać na FB... czynię więc tutaj: DO OSTATNIEGO TCHU zapowiadam walkę z 6-kolorowymi faszystami, opłacanymi przez zagraniczne biznesy. A pogubione dzieciaki niestety trzeba edukować, mimo ich pychy i wpojonych przez "demokrację" rozmaitych praw. Nie bój się! Ave Maria
8 miesięcy temu / Paderewski
 
Brawo Ks.Przemek
8 miesięcy temu / Mn
 
Nazwał rzecz po imieniu. Nie wszyscy chcą prawdy. Dziękuję za odwagę, księże Przemku! Będę się za księdza modlić, żeby ksiądz dzielnie przetrwał atak "tolerancyjnych". Niech Maria Magdalena, patronka tego liceum, obejmie księdza swoją wstawienniczą opieką. A tak przy okazji, ciekawe, jak by zareagował Święty Maksymilian Kolbe na to, co się aktualnie dzieje?
8 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Co oni zrobili z ich mózgami?
8 miesięcy temu / czloax
 
Moim zdaniem wpis księdza domaga się co najwyżej jakiś wyjaśnień a nie od razu gilotyny.
8 miesięcy temu / ppp
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.