Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   MARCA   2019 r.

Św. Edwarda, króla
Św. Cyryla Jerozolimskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

„Ksiądz profesor Edward Staniek – jeden z moich ulubionych pisarzy”. VIDEO


Niedawno w mediach było głośno o księdzu profesorze Edwardzie Stańku. Oburzenia jakie wywołały jego słowa pokazuje, że wiele osób ma problem z czytaniem ze zrozumieniem – mówi w programie „Dobre Czytanie” Piotr Podlecki, który dzieli się swoimi przemyśleniami na temat twórczości duchownego.

 

 

FOT:Salve TV/YouTube

 

  


DATA: 2018-04-06 14:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zorganizujmy #Me Too dla ksiedza profesora!!!!!!!!!Prosze zanotowac moj glos i calej mojej rodziny wraz z przyjaciolmi.
11 miesięcy temu / Mola
 
Do wypowiedzi Asdf Jak widać, "problemy z czytaniem ze zrozumieniem" pojawiają się na każdym kroku. Tyle razy było to już wyjaśniane, i nic! Przecież Ksiądz Staniek nie powiedział wprost, że modli się o rychłą śmierć papieża, lecz o "dobrą" śmierć, warunkując to odpowiednią argumentacją, która z punktu widzenia moralności chrześcijańskiej jest do przyjęcia. Nie trzeba mieć wielkiego rozumu, żeby to pojąć!!!
11 miesięcy temu / MM
 
"Problemy z czytaniem ze zrozumieniem"?! To już są kpiny, powiedział wprost że modli się o rychłą śmierć papieża i to właśnie wywołało oburzenie.
11 miesięcy temu / Asdf
 
KS. Profesor jest moim autorytetem od wczesnej młodości do wieku dojrzałego. Byli na zawsze pozostanie. UTKANY Z BOGA.
11 miesięcy temu / ED
 
Piotrze, DZIĘKI !!! Prawda zwycięży!!!
11 miesięcy temu / Katechetka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 92 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.