DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


wiele jajeczek pobiera sie od matki i łaczy z plemnikami aby powstały zarodki , a potem zamraża i niszczy ,gdy są niepotrzebne. wiec jeden urodzony chłopczyk czy dziewczynka jest okupiony śmiercią swioch braci i sióstr. masakra , holokaust , mord niewiniatek
8 miesięcy temu / invitro zabija
 
Tak, zgadzam się z Księdzem. Nie wiem jaka była forma katechezy. Nie wiem czy nie była to walka na pseudo argumenty , może argumenty,końcowa teza mówiąca o patologii o podłożu psychicznym osób transseksualnych powinna być oparta odpowiednim przygotowaniem "psychologiczno medyczno teologicznym.Stwierdzenie czegoś bez odpowiedniej argumentacji, szczególnie wśród młodych ludzi bombardowanych wiadomościami z internetu i innych mediów, kończy się porażką. Podam , przykład, przychodzi ksiądz na wizytę duszpasterską i stwierdza , że in vitro to grzech - ok - prawda ale dlaczego - tego już ksiądz nie potrafił wyjaśnić.
8 miesięcy temu / mario
 
Sodomię należy leczyć a nie propagować tą prawdę trzeba zawsze i wszędzie głośno wypowiadać nawet wówczas gdy lewactwo wyje i kwiczy ze złości
8 miesięcy temu / Krzysztof
 
Pełna solidarność z tym księdzem. Mam nadzieję, że rodzice też stana na wysokości zadania.
8 miesięcy temu / admirał
 
W demokracji nauką jest to, co przegłosuje większość.
8 miesięcy temu / t3
 
Czy nauka religii w szkole ma być miejscem tworzenia niesnasek poglądowych?
8 miesięcy temu / ktoś
 
A które to liceum w Krośnie? Pytam, bo nie chciałbym posłać dziecka do szkoły, której dyrektoruje mięczak.
8 miesięcy temu / Teodor
 
Raczej nie jestem człowiekiem religijnym, ale dlaczego mam nie popierać Kościoła i chrześcijan we wszystkim tym, co dobre. Przecież ksiądz ma rację. Została zabrana wolność poglądów i badań. Nieprawidłową orientację seksualną nie wolno nawet tak nazywać. A to po prostu zwykły defekt. Od dzisiaj nie jestem krótkowidzem i nie mam wady wzroku, tylko jestem "widzącym inaczej". Jeżeli mają być prawa do małżeństw jednopłciowych, bo ktoś ma taki defekt, który dzisiaj zaczyna uchodzić za cnotę, to w imię sprawiedliwości społecznej żądajmy prawa jazdy dla niewidomych.
8 miesięcy temu / jm730404
 
Ktoś, kto używa emocjonalnych argumentów ?bo oni przechodzą mękę?, nie powinien być traktowany poważnie jako uczestnik jakiegokolwiek racjonalnego dyskursu. Ale trudno się dziwić, skoro takich emocjonalnych ?argumentów? jako jedynych używają utytułowani ludzie, uważający się za naukowców, jak psychiatrzy amerykańscy Czy ludzie to mówiący, zastanawiają się nad cierpieniami innych chorych psychicznie, z których nie zdjęto odium choroby psychicznej, jak chorzy na depresję, psychotycy i wielu, wielu innych? Czy zastanawiają się nad cierpieniem pedofili, fetyszystów, koprofili?
8 miesięcy temu / j.ankos
 
Dobrze, że nadal są księża, którzy odważnie mówią prawdę.
8 miesięcy temu / Ewa
 
Obojetnie, kto bedzie w Polsce rzadzil, jako katolicy kierujemy sie prawem Bozym, jestem czlowiekiem wolnym i nikt nie bedzie mi nakazywal i zmuszal mnie do podprzadkowania sie laickiej ideologii. Kazdy z nas hetero- czy homoseksualny czlowiek mamy swoje problemy w zyciu. Dlatego Bog dal nam 10 przykazan i Pismo Sw. i powinismy dazyc do tego aby wg. nich postepowac. Nie zawsze nam sie to udaje i grzeszymy, ale mamy te miare, tem punkt, ze tak powinnismy postepowac, bo inaczej robimy sobie krzywde. Nie moze tak byc, zeby wszystko bylo doswolone, musza byc granice postepowania czlowieka, dlatego mamy moralnosc i sumienie. Gdyby LGBT bylo z tym zgodne, nie wywolawaloby tyle nieporozumien. Nie moze byc, zeby uczono w szkole o ideologii LGBT i tlumaczono dzieciom technik wspolzycia homoseksualnego przedstawiajac je jako przejaw wielkej milosci. Ksiadz postapil dobrze.
8 miesięcy temu / JA:
 
Deprawacji dzieci KATEGORYCZNE NIE !!!!
8 miesięcy temu / krzysztof
 
w takim razie należy zmienic pytania do pierwszej spowiedzi w wydawnictwie Juk zatwierdzone przez KK
8 miesięcy temu / do AndrzejBR
 
Ten sexualny obłęd ma jeden ukryty cel: pozbawić dzieci naturalnego odruchu wstydu, który jest źródłem cnoty czystości. Człowiek bezwstydny jest już łatwym łupem wszelkiego zboczenia i plugawienia rodzaju ludzkiego. Naszym obowiązkiem jest postawić nieprzebyty mur dla chorych umysłowo szaleńców! Alternatywa jest tylko jedna: albo ich zepchniemy do kazamatów rozwiązłości, albo oni na te kazamaty wprowadzą do naszego życia! - dobrze sobie to uświadommy, trzeciej drogi nie ma bo być nie może dla mieszania czystości z plugastwem! Już stary testament dzieli ludzi na tych których oblicza mogą się pokryć rumieńcem wstydu i na takich których cera to uniemożliwia!!! Mądrej głowie . . .
8 miesięcy temu / AndrzejBR
 
nie wiem -nie komentuje a tym bardziej nie nauczam o tym
8 miesięcy temu / @wrażliwa
 
i z powodu "bólu i męki" będziemy spełniać ich wszelkie życzenia, refundować okaleczanie ciała i zmuszać wszystkich dookoła do uznawania fikcji za fakt, tak jak to miało miejsce w przypadku Terlikowskiego pozwanego przez Grodzką. Każdej osobie zaburzonej potrzebna jest pomoc jeśli nie psychiatry to psychologa. Przed niedowracalnymi działaniami takimi jak amuptacja pewnych części ciała, należy wykluczyć najpierw ewentualność innych zaburzeń psychicznych i/lub zachowań kompensacyjnych.
9 miesięcy temu / @wrażliwa
 
Proszę zauważyć , że powiedział to katecheta nauczający religii jak więc miał mówić rzeczy sprzeczne z Pismem św.?. Gdyby to mówił nauczyciel polskiego, matematyki, fizyki można by się ewentualnie zastanawiać.... Czy ktoś usunie nauczyciela matematyki za fakt nauczania np. tw. Pitagorasa?
9 miesięcy temu / Mariana
 
Homoseksualizm jest b. ciężkim grzechem,za który Bóg ukarał Sodomę i Gomorę.Cierpiący na to zniewolenie powinni nawrócić sie do Boga przez konieczne Sakramenty a w ciężkich przypadkach zniewolenia skorzystać z pomocy egzorcysty.Najnowsze badania naukowe dowodzą.że nikt nie rodzi się z takimi dewiacjami.
9 miesięcy temu / zatroskany
 
@gość wrażliwi uczniowie skarżyli: "ksiądz nie wie, jaką mękę i ból przechodzą takie osoby". Całe szczęście, że ksiądz tego >NIE WIE
9 miesięcy temu / wrażliwa
 
nie pojmuję dlaczego nie ma natychmiastowej reakcji Episkopatu broniącej mądrego kapłana??????
9 miesięcy temu / alex
 
Do amai: Pan Bóg nie stworzył zboczeńców, a grzech nieczysty jest po grzechu przeciw Duchowi Świętemu, najgorszym z grzechów. Ten kapłan z Krosna i jego nauczanie jest na wzorowym poziomie ewangelicznym i może obecnie oceniany jest jako Kapłan bohater, to takich Kapłanów jest cała armia w Kościele Katolickim, dla tego wy lewacy ich nienawidzicie. W czasach Pana Jezusa On też był znienawidzony przez sługi szatana tak jak dzisiaj. Nauka Jezusa Chrystusa przetrwała przez dwa tysiące lat, a w tym czasie poupadały Imperia, dyktatury, ideologie, trendy, banki i wszystko co należy do szatana po zaistnieniu na Ziemi - odchodzi razem z nim do Piekła w ogień wieczny na pohańbienie wiekuiste. Tego Prawa nie zmienisz. Króluj nam Chryste!
9 miesięcy temu / ry.janszarmach3
 
naczelne zasady Cywilizacji Łacińskiej - przewaga nauki nad ideologią i przewaga etyki nad prawem. Czy jeszcze do tej cywilizacji należymy?
9 miesięcy temu / PrPr
 
Widać co reprezentuje żydo-komuna
9 miesięcy temu / Hit
 
Jak to "innym treściom"? Przecież o tym problemie napisano w Piśmie św. Te tzw. "nieheteronormatywne orientacje" to grzech ciężki, o czym mówił sam Pan Jezus. To oczywiste, że na kazaniach powinno się mówić o grzechu i różnych zagrożeniach.
9 miesięcy temu / @do tradycja
 
Jak szybko za rządów PIS postępuje degeneracja społeczeństwa, już nikt myślący normalnie nie ma prawa głosu...
9 miesięcy temu / Gość
 
kazania służą innym treściom ,od wiedzy są biblioteki
9 miesięcy temu / do tradycja
 
Popieram tego Księdza w 100% nie może zmienić zdania bo wtedy by mówili że się boi znam tam kilku księży i coś mi mówi że to może być jeden z nich bo jest bardzo odważny po prostu co w myślach to na języku
9 miesięcy temu / Anna
 
Nienormalne to wy, pseudokatolicy, macie podejście. Zamiast wspomóc to gnoicie. Czy tak Pan Jezus powiedział, by drugiego człowieka zmieszać z błotem, bo jest inny od reszty? Bo tak został przez Pana Boga stworzony? Jakoś mi się nie wydaje.
9 miesięcy temu / amai
 
TO NIBY JAK -KSIADZ MA POPIERAĆ HOMOSIÓW ,KTÓRZY SĄ NIEUZNAWANI NAWET PRZEZ RABINÓW Z IZRAELA? CZY MA BYĆ PROPAGATOREM IDEOLOGII LGBT? LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE NAD BEZSENSEM TAKICH RZĄDAŃ.
9 miesięcy temu / VOX15
 
CZY TO JEST JUŻ SZWECJA - TAM NIE WOLNO KSIĘZOM NAWET Z AMBONY MOWIC TAKICH ZBRODNICZYCH ANTYLEWACKICH PRAWD
9 miesięcy temu / ANTYSZALOM
 
Ksiądz ok. Trzeba otwarcie mówić co jest normalne a co nie.
9 miesięcy temu / Norma
 
Ksiądz Ok. Dyrektor wymiękł bo tak łatwiej. Oby takich ludzi jak ten ksiądz było jak najwięcej. Trzeba twardo i otwarcie mówić jaka jest prawda. Milczenie w tych sprawach jest przyzwoleniem na działania dla środowisk LGBT i nim podobnych.
9 miesięcy temu / BuBa
 
Boi się dyrektorem o stołeczek
9 miesięcy temu / Ja
 
Ksiadz ok.
9 miesięcy temu / Jan
 
Ten ksiądz nie powiedział żadnej "prawdy". Same kłamstwa i żałosne gadanie. Rzeczywiście nie powinien uczyć w szkole.
9 miesięcy temu / Doubt
 
. Zaburzenia tożsamości płciowej są problemem psychicznym.Jest jednak pewien problem. Psychiatria wobec tych zaburzeń jest obecnie bezradna, a w miejsce psychiatrii weszła chirurgia.
9 miesięcy temu / trooper
 
Brawa dla mądrego Księdza
9 miesięcy temu / Rychu
 
Księże jesteś Wielki.Podxielam Twoją opinię. Pozdrawiam, tak trzymać!
9 miesięcy temu / Katolik
 
Prawda boli i przeszkadza .Ksiadz nie moze zmienic zdania
9 miesięcy temu / Teresa
 
@Biologia :D bo na ten przykład u koni: xx pełna krew angielska, oo czysta krew arabska no i różne takie. Ktoś spojrzał na oznaczenia koni i wykoncypował że pci u ludzi jest prawie setka, najpewniej po wielu onych, tych setkach:D Kto ciekaw to rasy koni na internecie, wszystko pasuje:D
9 miesięcy temu / szpulas11
 
owszem ludzie coraz częściej się nad tym zastanawiają
9 miesięcy temu / Krosno do tra
 
pierwszy artykuł Konkordatu jest sprzeczny z pozostałymi
9 miesięcy temu / @Ryś
 
dobze im powiedzial
9 miesięcy temu / j.k.
 
No nie zdziwiłabym się, że w Warszawie, ale w Krośnie???....!I w Krośnie młodzież taka niedoinformowana? Przecież Podkarpacie to ostoja KATOLICYZMU w tym kraju...ja już nie pojmuję.
9 miesięcy temu / Elle
 
XX kobiety,XY mężczyźni
9 miesięcy temu / Biologia
 
Ten ksiądz z Krosna przedstawił uczniom prawidłowe, katolickie nauczanie. Zastanawia więc, skąd się wzięła cała nagonka na księdza? Wygląda na to, że uczniowie nigdy wcześniej nie słyszeli co Kościół naucza w sprawie gender i homoseksualizmu co byłoby niepokojące, że nie poruszano takich tematów. W ogóle to absurdalna sytuacja, żeby uczniowie mieli cenzurować nauczyciela, zgłaszać protesty i domagać się zmiany nauczania. A jeszcze większy absurd, że dyrektor szkoły popiera uczniów i podważa autorytet księdza-katechety. W tej sytuacji we wszystkich kościołach w Krośnie powinny w niedzielę na Mszy świętej być kazania na temat gender, sodomii, LGBT oraz informacja, że kto nie zgadza się z nauką kościoła ten niech się zastanowi, czy jest w ogóle katolikiem?
9 miesięcy temu / tradycja
 
Przecież szkoła jest państwowa. Państwo zawarło z Kościołem Konkordat. Jak zatem Ksiądz Katecheta za głoszenie nauki katolickiej może być prześladowany w szkole przez jej dyrektora?
9 miesięcy temu / Ryś
 
Co z Konkordatem?
9 miesięcy temu / Ryś
 
Pedalstwo przeminie, lewica też.
9 miesięcy temu / a
 
sprawę zgłosili sami uczniowie zbulwersowani:cyt "Ksiądz nie wie, jaką mękę i ból przechodzą takie osoby".uczniowie powiedzieli ze wypiszą się z religii,jak piszecie to cała prawdę jak było
9 miesięcy temu / do Gość
 
"Módlmy się, byśmy byli wolni od lęku, zastraszenia, ale przede wszystkim od żądzy odwetu i przemocy". To były ostatnie słowa bł.ks.Jerzego Popieluszki i wielu świętych wypowiedziane publicznie przed śmiercią.Nie bójmy się i my módlmy się za tych biednych chorych ludzi LGBT ale przede wszystkim za tymi którzy za nimi stoją i manipulują ich chorobą.Moje pytania: gdzie są Księża Katecheci i ich Solidarność z tym kapłanem który idzie droga nauki Bożej?Gdzie władze Kurii?Wielu katechetów milczy na katechezach nie tylko w tej sprawie,ale ważnych prawd wiary.Tak jest wygodniej Nawet jak rodzice zgłaszają problem Katecheci nie podejmują albo mówią cicho przestańcie Nie reagują na grzechy publiczne w szkole.Gdyby wszyscy mówili jednym głosem nie było by ataku na jednego.Bóg z Księdzem z Krosna.Wspieramy Księdza modlitwa i słowem "Odwagi Ja jestem z Wami ...Jam zwyciężył świat."
9 miesięcy temu / Stefania
 
Niestety, w szkołach jet mobbing wobec nauczycieli. A takich dyrektorów, jak w /w nie brakuje. Niby wierzący, praktykujący, i co z tego? Rodziców się boją, nacisków z jakiejkolwiek strony się boją, nie nadstawią karku w obronie Prawdy. Całe szczęście, że chociaż kuria stanęła za księdzem. Świecka osoba raczej nie miałaby takiego wsparcia.
9 miesięcy temu / Ja
 
Mial racje ta ideologia jest gorsza od marksizmu
9 miesięcy temu / Bea
 
Wykorzenimy całe to lgbt z Polski, tak nam dopom?ż Boże. Amen
9 miesięcy temu / Beeep
 
Miał absolutną rację
9 miesięcy temu / Ozon
 
Zawsze trzeba stawać po stronie prawdy,którą ksiądz miał odwagę wyznać
9 miesięcy temu / Toni
 
Wielkie brawa dla Księdza katechety! Oby takich księży było więcej.
9 miesięcy temu / Marta
 
Brawo dla Ciebie księże,takich kapłanów potrzebujemy
9 miesięcy temu / Leszek
 
skarga na księdza wyszła od uczniów
9 miesięcy temu / klik
 
Do/An Ist das ein Ben Das ist ein wichtiges Gebet aller Polen - ein Abendapell und ein Treffen mit Maria - seit ueber 100 Jahren. Wir beten fuer Polen, unser Heimatland und fuer die katholische Kirche. Wenn ich Zeit finde, versuche ich fuer Sie die wiechtigsten Informationen auf Deutsch zu schreiben. Wenn Sie eine andere Moeglichkeit zur Uebersetzung finden, koennen Sie die Informationen direkt "von der Quelle" nutzen: http://www.jasnagora.com/news.php?ID=2065 PS. Ihr Forum-Link funktioniert nicht ...
9 miesięcy temu / Maria-Marylka
 
Za naciski na ksiedza powinien wyleciec dyrektor, to ze te choroby przestaly byc chorobami wedlug who to tylko efekt manipulacji. Mozna znalezc jak to bylo, wyslano do czolowych psychologow i psychiatrow listy z zapytaniem czy homoseksualizm i trans to choroba, z racji ze to jest oczywiste pytanie ze TAK to wiekszosc potraktowala to jako zart, mala czesc powiedziala ze nie i tym sposobem lewactwo dopielo swego skreslajac to z listy chorob. Powinni tez w sumie skreslic aids z tej listy, w koncu to tez choroba glownie osob homo. Po co ich leczyc skoro sa zdrowi ;
9 miesięcy temu / 22sdf3
 
Prawdę powiedział i ja również podpisuję się pod jego słowami. Brawo księże.
9 miesięcy temu / Agata
 
DOKAD POLACY BEDA ZNISIC TYCH OPETANYCH CZUBOW A DOTAD KIEDY RZAD NIE POGONI AGENTOW CZYLI ORGANIZACJE SOROSA ALE ALE AMBASADORZY USA IZRAELA NIEMIEC IMPERIUM BRYTYJSKIEGO OFICJALNIE PROMUJA SODOMITOW A WRECZ KONTROLUJA TEN RUCH W KIERUNKU ZNISZCZENIA CYWILIZACJI CHRZESCIJANSKIEJ ONI TEZ 0CZEKUJA TAKICH PROFANACJI WOBEC BOGA JKIE SIE DZIEJA TO TE SZATANSKIE BOGATE FINANSOWO SILY ONI TEZ BYLI TWORCAMI STALINA HITLERA WSZELKICH REWOLUCJI JAK FRANCUSKA BOLSZEWICKA itp
9 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
LGBTerror w natarciu
9 miesięcy temu / Trąbolot
 
Co robi PiS? Czemu ten dyrektor jeszcze nie poleciał?
9 miesięcy temu / gpm
 
Człowiek, który ileś lat funkcjonował na hormonach żeńskich, nagle zaczyna funkcjonować na hormonach męskich. Nie robi różnicy? Kosmetyczna zmiana? "Zmiana płci"? Znam taką osobę, łzy się cisną do oczu. Moim zdaniem, to jest eksperyment, a w skutkach może się to okazać zbrodnia.
9 miesięcy temu / Ad gentes
 
Brawo, więcej takich Księży!! Takie słowa powinny zostać skierowane do młodych już dawno!! Indoktrynacja dzieci rozpoczęła sie lata temu pod pozorem tolerancji wszystkiego i róbta co chceta.
9 miesięcy temu / Nika
 
przecież to sami uczniowie napisali list z krytyką księdza
9 miesięcy temu / klik
 
Jest cotaz gorzej nawet na południu. W wiejskiej szkole gdzie wszystkie dzieci chodzą na religię dyrektorka zastrasza nauczycieli. żeby nie modlili sie na początku lekcji. Zapytane dzieci chcą się modlić, jest to dla nich normalne. Dyrektorka najprawdopodobniej chodzi do kościoła ale... boi się wszystkiego. Cyrk na kółkach.
9 miesięcy temu / Gabba
 
Gołym okiem widać że LGBT to choroba psychiczna
9 miesięcy temu / zdrowy chłop
 
a dyrektor szkoly podlega przeciez ministrstwu czyli musi sluchac wykladni rzadowej zatem co jest grane?
9 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
Ideolodzy lgbt nie są w stanie znieść prawdy. Jak widać również dyrektorzy szkół...
9 miesięcy temu / sp
 
W szkołach publicznych nie powinno się uczyć religii, to by rozwiązało problem. W szkole mojego syna ponad 50% klasy nie uczęszcza na te zajęcia,ci co chodzą mają je na pierwszej lekcji reszta przychodzi później.
9 miesięcy temu / Antek84
 
A czy ktoś może zwolnić lub zawiesić dyrektora za mobing?
9 miesięcy temu / Kasia
 
taki1, genialny pomysł. I jaka prosta - w pewnie skuteczna - forma nacisku. A e-mail, nawet taki służbowy by wystarczył, choćby e-mail szkoły. Prosimy Redakcję o podanie informacji w której to szkole w Krośnie było. Plizzzzz :
9 miesięcy temu / Krop
 
100 Plci to jest nauka dopiero..
9 miesięcy temu / Daro
 
konstatacja może zaskakiwać:D
9 miesięcy temu / szpulas11
 
Agresja środowisk LGBT nasila się. Obawiam się, że stajemy u progu bardzo ostrej konfrontacji, w której - niestety - użyte będą również argumenty siłowe. Źle się stało, że ta ofensywa nie spotkała się już na początku, z murem naszego, jasno wyartykułowanego, sprzeciwu!
9 miesięcy temu / Karol
 
Brawo dla księdza. Murem za księdzem.
9 miesięcy temu / Marcin B
 
wojaczki tego typu w byłym Województwie Krośnieńskim? Sny o Potędze komuś się czkawką odbiły?:D a w Sanoku:D proszę poszukać Zespół Wokalny Soul Sanok:D na yu tub , a nie proszą o wspomożenie:D a wartałoby. a tak przy okazji,? szef monitoringu rasistów w Polsce nakradł kasy i uciekł ? ma zasądzone 2 lata kryminału?
9 miesięcy temu / szpulas11
 
Pseudonaukowymi bzdurami to jest cały ten tęczowo-lewacki bełkot homoseksualny subkultury lgbtqitd oraz dżenderyzm!
9 miesięcy temu / Król Artur
 
"musi zmienić zdanie" - dyrektorowi chyba coś odbiło. Może niedługo będą paznokcie wyrywać za prawdę o sodomitach.
9 miesięcy temu / Mirrro
 
To dowodzi,że nauczyciele/ dyrektorzy to stara/z układu kadra??? Kto na podstawie czego/kogo narzucił utworzenie tworu ""Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych"????
9 miesięcy temu / ???
 
Sehr geehrtes Land Polen. Ich habe ein Frage an Sie. Ich speiche sehr viel von Ihren wervollen Sachen ab, bin leider Deutsche. Da ich über das Internet, fast täglich in Zenstochau, Ihrer Wallfahrtskirche. Wundebare Gottesdienste. Jetzt habe ich eine Frage. Abens, so ca. 20Uhr 45 ...kommen so viele Keute in die Kirche, da muß was Besonderes s sein. da blommt man doch durch Bischöfe nach Beten...einen Segen mit bestimmtem Kreuz. Ist das ein Benediktuskreut mit Exorzismus Segen deauf??? Ich nehme diesen Segen sehr gerne an. Bitte schreuben Sie mir, was für ein Sagen und sooo viele menschen in der Kirche. Ich nehme an, durch das viele Beten, das zuvor, wird man den Teufel fortjagen. Vielen Dank und frdl. Grüße Frau Gertrud Friedel Haus Monika 70379 Stuttgart Seeadlerstr. 9 hier mein Forum www.annetraud.xobor.de
9 miesięcy temu / Ist das ein Ben
 
Bardzo dobrze, ksiądz musi kierować się prawdą. Każdy z nas odpowie przed Bogiem, a nie przed ludźmi. Niech Bóg da w Polsce i na świecie więcej świętych kapłanów.
9 miesięcy temu / Janina Potrzebn
 
Jesli kasiadz mowi prawde,to dobrze , ze wszyscy o tym rozpowiadaja , nawet chlystki !!!
9 miesięcy temu / paulus
 
niech ktoś poda emaila tego zacnego dyrektora
9 miesięcy temu / kolo
 
Jest o tym materiał na Krosno24.pl pt. ?Transseksualiści do szpitala psychiatrycznego?. Kontrowersyjna lekcja religii w II LO. Jestem przerażona komentarzami pod tekstem. Ludzie mają za złe księdzu katolickiemu, że na lekcji religii katolickiej uczy zasad wiary katolickiej. Jeżeli już mówi takie rzeczy, to powinien zaznaczyć, że to są jego własne poglądy. Świat zwariował. Ja stoję teraz przed dylematem czy poruszać na zebraniu temat zgody radnych Krakowa na finansowanie zajęć z edukacji seksualnej. Obawiam się, że reakcja rodziców będzie podobna jak tym przypadku.
9 miesięcy temu / Elżbieta
 
Dyrektor tej szkoly sie kompromituje. Nie ma tez prawa zniewalac tego kaplana. Ten kaplan wykonuje dobrze swoje obowiazki! To skandal ze atakuje sie tego dobrego i prawego kaplana!
9 miesięcy temu / Slawomir Tomasz
 
Ten kaplan powiedzial prawde! Transeksualisci sie po prostu okaleczaja! To jest jakies wariactwo ze przesladuje sie tego kaplana z Krosna.
9 miesięcy temu / Slawomir Tomasz
 
Kto doniósł na księdza? Uczeń? Rodzic? A może w klasach mają podsłuch? Pomysł Takiego 1 jest świetny! Albo też zrobić akcję z podpisami. Warto robić takie rzeczy. Niech "Oni" zaczną się bać. Oczywiście przede wszystkim modlitwa.
9 miesięcy temu / ?
 
Homoseksualizm jest grzechem ciężkim i obrzydliwym, a także wołającym o pomstę do Nieba ! Wszyscy katolicy powinni głosić to samo co ksiądz katecheta z Krosna i powinno to być dla nas normą.
9 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Wychodziłoby że zakapował go jakiś chłystek postępak.
9 miesięcy temu / Gość
 
A może należy znaleźć maila tego dyrektora i zasypać go mailami, żeby zrezygnował z bycia dyrektorem szkoły, skoro ni ezna podstawy nauki katolickiej. Ktoś może zna? jakby mu tak posłać ze 20 tyś takich maili.
9 miesięcy temu / taki 1
 
Nie wiem o co chodzi nieukowi dyrektorowi przecież transseksualiści naprawdę sa opieka psychiatrow. Zwłaszcza gdy podlegają zmianie płci.
9 miesięcy temu / marcin
 
Bełkot lewacki, kontra, nauka kościoła. Czuję że niedługo, będziemy musieli ciągle stawać murem za katolikami, bo wszelkiego rodzaju dewiacje, lewactwo i libertynizm, będą atakowały bezustannie.
9 miesięcy temu / taki 1
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.