Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Ks Piotr Glas. Rekolekcje adwentowe. Konferencja IV [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Nie gardźmy Matką Bożą, jeśli to uczynimy, to kto nam zostanie? Autorytety ludzkie? Jakie? Gdzie one są? To Maryja jest dla człowieka jedyną drogą do przodu, jedyną nadzieją, jedynym środkiem ocalenia świata. Trzeba więc otworzyć serca na Jej słowa... Zapraszamy na czwartą - ostatnią już - konferencję adwentową ks. Piotra Glasa. Tylko na PCh24.pl i PCh24 TV.

 

Dotychczas ukazały się trzy części rekolekcji adwentowych ks. Piotra Glasa:

 

 

 

 

 

 


DATA: 2019-08-16 13:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

JESLI KTOS JEST MARIOCENTRYCZNY TO ZNACZY CHRYSTOCENTRYCZNY.PROSTE
ponad 1 rok temu / DAREK
 
Księże Piotrze brak mi w tym wszystkim tylko odniesienia do Zbawiciela. Wydaje się że ksiądz jest Mariocentryczny a nie Chrystocentryczny. Matuchna jest bardzo ważną postacią...Któż jest moją matką, bratem... ten który czyni wole Ojca Mego oto moi bracia siostry matki
ponad 1 rok temu / kamal
 
Dziękuję za te wspaniałe rekolekcje. Już czekam na rekolekcje w wielkim poście. Bóg zapłać księdzu. Niech Matka Boża nas prowadzi do swego syna Jezusa Chrystusa a naszego ZBAWICIELA !
ponad 1 rok temu / Grzegorz
 
Dziękuję . Życzę wszystkiego co dobre dla ks.Piotra. Pozdrawiam również o.Augustyna Pelanowskiego. NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.
ponad 1 rok temu / Santiago 2016
 
Jak będzie pięknie, gdy już Bóg zamieszka ponownie wśród ludzi! - gdy przywróci ład, który jest dla człowieka przezeń przewidziany; ...a nie wykombinowany, aby go od Boga oddzielić i pociągnąć w bezsens samostanowienia (się). Dzięki takim ludziom jak ks. Piotr mamy jeszcze jakieś szanse na dotarcie do Bram Życia. Bogu niech zatem będą dzięki!
ponad 1 rok temu / qwerty
 
Idę z radością do Betlejem. Jak zwykle Okres Oczekiwania , jest dla mnie wzmożonym atakiem złego. Przytrafiło mi się nieszczęście , krzyż ,na który, wydaje mi sięże dałem Panu Bogu zgodę - ale chyba jej nie dałem . Daję teraz i jest POKÓJ BOŻY. Nie wiem czy zdajemy sobie do końca sprawę z faktu , ze nasz Bóg , jest Bogiem Żywym . Św, Elżbieta nienapełniona, dzisiaj Duchem Świętym w sposób niezwykły pozdrawia Matkę naszą i Jezusa . Ona nie ma tego, co my możemy mieć codziennie CIAŁO CHRYSTUSA - czy mamy tę świadomość?
ponad 1 rok temu / mario
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.