Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Ks. T. Guz o COVID-19, dyktatura LGBT w USA, kapłan broni pomnika świętego. Raport PCh24


Odtwórz w YouTube
 

Jacek Ożóg zaprasza na przegląd najważniejszych informacji z zeszłego tygodnia.


DATA: 2020-07-21 12:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ten kapłan pominął się z powołaniem. Lubi bronić już kiedyś bronił ks.Wielgusa, który się wypierał w "Gazecie Wyborczej", że nie podpisał żadnych dokumentów ze służbami specjalnymi. Potem się przyznał iż TYLKO chciał się uczyć przepreszam STUDIOWAć !!! Po niedoszłym Ingresie, ksiądzGuz go zaciekle bronił na łamach "Naszego Dziennika " że on nie podpisał lojalki tylko podpisał dokument, który w świetle Prawa Kanonicznego jest nieważny!!!! Ten kapłan obrońca byłby lepszy od obrońcy Giertycha. Wkrótce zobaczymy jak będzie bronił homoseksualistów w Kościele jak np. księdza z Augustowa K. Swoję drogą powinien dostać ks.Guz tytuł profesora bezprawia. W ramach walk za księży w mających problemy w świeckich systemach Sądownictwa, które obowiązuje owieczki z owczarni, ale już nie ... w owczym swetrze.
1 miesiąc temu / MAŁYadwokat
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.