Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Ks. Przemysław Drąg: Jaka jest kondycja polskich rodzin? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Kondycja polskich rodzin jest bardzo zróżnicowana, a pewne negatywne tendencje wyraźniej widać w północnych i zachodnich regionach kraju. Ciągle jednak jest u nas lepiej niż w państwach zachodnich. Aby obronić tę sytuację oraz pójść dalej i poprawić kondycję polskich rodzin należy prezentować świadectwa prawdziwego szczęścia oraz pomagać – wynika ze słów Krajowego Duszpasterza Rodzin ks. dr Przemysława Drąga. Rozmawiał Jan Bereza.


DATA: 2020-02-01 10:12:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Ryś eee, ta w środku to raczej córka... względnie po prawej jest babcia...
10 miesięcy temu / jj
 
@@Ryś Oczywiście. Jest o wiele gorzej. Jak na obrazku: jeden pan, dwie panie i dwa dzieciaki.
10 miesięcy temu / Ryś
 
Ten wskaźnik dzietności nie pokazuje, ile jest prawdziwych małżeństw. Przecież dzisiaj mnóstwo ludzi żyje "na kocią łapę" i też ma dzieci.
10 miesięcy temu / @Ryś
 
Jaki jest stan"kondycja" wskazuje wskaźnik dzietności: 1.4 na kobietę. Komentarze zbędne.
10 miesięcy temu / Ryś
 
Kościół może wiele zrobić dla trwałości małżeństw, ale może też wiele zepsuć. Najgorszą rzeczą jaką Kościół robi, to tworzenie duszpasterstw dla rozwodników w kolejnych, cywilnych związkach - niesakramentalnych. W ten sposób oswaja się katolików z rozwodami i drugimi związkami bałamutnie tłumacząc, że pojawienie się dziecka w drugim związku usprawiedliwia jego trwanie.
10 miesięcy temu / tradycja
 
Tylko wspólnie odmawiany RÓŻANIEC przez rodziny, jest w stanie ją uratować, przed zepsuciem i zniszczeniem. Od kiedy z Żoną klękamy i razem się modlimy za wstawiennictwem Matki, odbudowaliśmy naszą miłość
10 miesięcy temu / Dejna
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.