Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Ks. prof. Waldemar Chrostowski: Śladami Pana Jezusa #1 Palestyna


Odtwórz w YouTube
 

Rzymianie zdawali sobie sprawę ze strategicznego położenia Palestyny. Wraz ze Syrią były to najbardziej wysunięte na wschód połacie Imperium Rzymskiego, stąd bardzo starali się o utrzymanie pokoju w regionie. To oznaczało też spokój i bezpieczeństwo dla rzymskich legionów w sąsiednich regionach takich jak Anatolia czy Egipt - opowiada ks. prof. Waldemar Chrostowski.

 

Materiał jest fragmentem powstającego filmu dokumentalnego Via Dolorosa - Droga Zbawienia. By dowiedzieć się więcej o filmie i wesprzeć jego produkcję przejdź na viadolorosa.pl

 

Kliknij TUTAJ i zobacz więcej informacji o filmie

 

 

Zobacz zwiastun:

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-05-06 17:53:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Cały Stary Testament świadczy o Bogu, Synu Bożym. Swięta Bóg ustanowił na przyjście Syna. Bóg nakazał kapłanom w świątyni namaszczać Arkę Przymierza krwią Baranka. Baranek miał być zabijany na północ od ołtarza. Pascha to nie tylko przejście anioła śmierci w Egipcie, ale głównie Zabicie Baranka. Nawet przegląd Baranka był związany z przyjazdem Jezusa na osiołku do Jerozolimy.
9 miesięcy temu / Second
 
200 m na polnoc od bramy Damascenskiej jest palestynski dworzec autobusowy. Obok wysoki klif, a na nim 3 wielkie otwory. Calosc wyglada jak CZASZKA. Kolo dworca jest piekny ogrod, a w ogrodzie wykuty w skale grob. Jest pusty. W nim napis HE HAS RISEN. Naprzeciwko grobu mozna USIASC. Jest tam tak spokojnie. Otwor grobu byl zamykany WIELKIM KAMIENIEM. Pod dworcem jest tunnel. Tam Ron Wyatt znalazl KREW ZBAWICIELA. Zbadali ja w laboratorium. Ona zyje. Mozna znalezc stary film dokumentalny. Ta krew namascila ARKE PRZYMIERZA, ktora byla schowana w tunelu przez JEREMIASZA w czasie oblegania miasta przez Babilonczykow. GARDEN TOMB.
9 miesięcy temu / Second
 
Ksiądz Chrostowski? Aaa to słucham z uwagą!!!
9 miesięcy temu / Kasandra
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.