Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

Ks. prof. Tadeusz Guz: polska pamięć jest atakowana szatańską beznadzieją. Kazanie pasyjne cz.V


Odtwórz w YouTube
 

Kazanie zostało wygłoszone w trakcie Gorzkich Żali w V niedzielę Wielkiego Postu 2019 (07.04) w bazylice Świętego Krzyża w Warszawie.


DATA: 2019-08-23 12:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Słowa Ks. Profesora:"Prawda , która rozświetli wszelki fałsz i kłamstwa tego upadłego świata." nie przystają do nowego - posoborowego nauczania Kościoła gdzie człowiek i świat jest afirmowany dlatego pobrzmiewają dysonansem. Łatwo mówić o świecie, który był i jest grzeszny. Trudniej mówić o Zarządcach Winnicy Pańskiej, którzy wytyczają Nowe radosne drogi do zbawienia odsyłając TRADYCJĘ/ pamięć do lamusa. Polska PAMIĘĆ z pomocą Bożą TRWA. Jednakże PAMIĘĆ Hierarchów Kościoła Rzymsko-Katolickiego w wyniku reform i zmian podlega TRANSFORMACJI a w szczególnych przypadkach LOBOTOMII. To powoduje u Katolików LĘK i beznadzieję. Warto dopytać gdzie jest prawdziwe ŹRÓDŁO BEZNADZIEI ?>Jezus pragnie łaski Pamięci< ale w pierwszej kolejności dla swoich Kapłanów poczynając od Papieża. Pamięć zakorzeniona jest w TRADYCJI Kościoła Katolickiego dlatego wszyscy WIERNI Bogu Kapłani powinni PRZYWRÓCIĆ Ją do ŻYCIA CZYNEM = sprawowaniem Mszy św. w rycie Trydenckim. Cenzura Prawdy?
ponad 1 rok temu / iskierka
 
DLA JEGO BOLESNEJ MĘKI ????? MIEJ MIŁOSIERDZIE DLA NAS I ŚWIATA CAŁEGO ??????????
ponad 1 rok temu / Amen
 
Dzięki Bogu za piękne rekolekcje
ponad 1 rok temu / janusz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.