DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Ks. prof. Oko zaprasza do debaty ks. prof. Wierzbickiego. Czy duchowny, który poręczył za Margot podejmie wezwanie?

Ks. prof. Oko zaprasza do debaty ks. prof. Wierzbickiego. Czy duchowny, który poręczył za Margot podejmie wezwanie?
PCh24TV

Z profesorem Wierzbickim też chętnie podyskutuję – powiedział w programie „Prawy Prosty” ksiądz profesor Dariusz Oko. Czy liberalny duchowny z KUL-u przyjmie zaproszenie, jakie padło w programie Łukasza Karpiela?

 

W programie telewizji PCh24TV ks. prof. Dariusz Oko wyraził gotowość do dyskusji z ks. prof. Alfredem Wierzbickim. Jego zdaniem taka rozmowa winna mieć format transmisji na żywo.

 

Ja już z większością znanych ateistów w Polsce dyskutowałem, jak z panem Biedroniem, z panią Senyszyn i innymi, z panem Michnikiem. Z profesorem Wierzbickim też chętnie podyskutuję, bo to jest jedno towarzystwo, jedna myśl. Tylko na uczciwych warunkach, jeden na jednego. Myślę, że takie dyskusje mają bardzo dużo sensu, podobnie jak w polityce, bo pozwalają słuchaczom wyrobić sobie zdanie – powiedział kapłan.

 

Cały program można obejrzeć TUTAJ:

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-09-25 07:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bolszewik nie podnosi mu rzuconej rękawicy. On krzyczy giewałt po czym wyciąga nóż i wbija go skrytobójskim ciosem w plecy ofiary. A kiedy go schwytają to zaklina, że to nie jego nóż, a w odciski jego łapska na nożu wrobiła go rasistowska, nietolerancyjna policja.
16 dni temu / Janusz z Koloni
 
Módlmy sie o nauczycielki dla katolickich przedszkoli ! Uczmy ich zagrożeń, np. jak podstępnie działa szatan. Prof.J.R.N. juz w 2008 roku nazywał ten tygodnik ?Obłudnik Powszechny?. Pozdrawiam Wszystkich !
17 dni temu / Waldek
 
Czy to co sie dzieje w Kościele polskim, nie jest przypadkiem robota B?nai B?rat - reaktywowanej za Sp. Lecha Ksteina ? Prof. J.R.N.hnazywał Tygonik Powszechny ?Obłudnikiem Powszechnym?. Dobre określenie ... mentalność talmudyczna. Módlmy sie o przedszkolne nau
17 dni temu / Waldek
 
Co to znaczy liberalny duchowny, ten który nie ma odwagi ściągnąć sutanny i powiedzieć do widzenia? Ronald Reagan pisał : komunista - nie ma Pana Boga, liberał - nie ma Pana Boga, bo ja jestem bogiem. To straszne, że liberalny duchowny pracuje na katolickiej Uczelni.
20 dni temu / Meta
 
Do czego nadają się modernistyczni duchowni, którzy uparcie nie chcą się nawracać, trwając w swojej pysze i zaślepieniu? Odwróceni od ołtarza, plecami do Stwórcy, skłonili się ku stworzeniu. Ze składających Najświętszą Ofiarę stali się "przewodniczącymi wspólnoty eucharystycznej". Ogarnięci manią zdziecinniałej "nowej ewangelizacji", która ma rzekomo doprowadzić do "wiosny kościoła", w komitywie z żydami i poganami. Porzucili katolicki kult, porzucili owce, zwłaszcza dzieci i młodzież, porzucili naukę Chrystusa, a niektórzy nawet resztki zdrowego rozsądku. Operują językiem obcym katolickiemu intelektowi, a nierzadko wprost żydowską mentalnością. Nafaszerowani soborowymi błędami, których nie raczą sami zauważyć, ani nawet o nich słyszeć nie chcą. Czy nie o takich mówi Pan słowami Mt 5.13: "Wy jesteście solą ziemi. Lecz jeśli sól straci smak, czym ją posolić? Do niczego się nie przyda już, tylko na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi."
25 dni temu / Murem
 
Ks Oko wciąż wydaje się uczciwym Księdzem.
26 dni temu / Kasandra
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.